eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alper Potuk röportajı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 23:33
adamın duruşunda adamlık var:)
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 23:42
Alıntı yapılan Zenci

Alıntı yapılan BLoodY

eskisehirspor.com : Alper, son zamanlarda çok ciddi bir çıkış içindesin, bütün gözler senin üzerinde. Nedir bu gelişmenin nedeni?
Alper Potuk : En büyük nedeni hocalarım ve onların verdiği özgüvendir. Özellikle Bülent Hocamın yaklaşımı, bana özel hoca verdirip, antreman sonraları özel çalıştırılmam çok önemli. Mesela, antremanlardaki çabukluk çalışmalarının sonuçlarını bile maç içerisinde hissedebiliyorum, çok iyi çalıştırılıyoruz. Bir de belirtmek isterim, bu duyulmadı ama söylemek isterim, benim arabam yoktu, Bülent Hocam Başkan'a rica etmiş, başkanımız bana bir otomobil hediye etti. Kendimi ailemin içinde hissediyorum. Hocama ve başkanıma buradan teşekkür ederim bu jestleri için. Transfer dedikoduları çıktığında, Bülent Hocam beni çağırıp "Sen bu takımın efsanelerinden olacaksın, kaptanlık yapacaksın, aklını futbola ve gelişmene ver" dedi, ailemin maçlara gelip seyretmelerine kadar ilgileniyor. Bunlar bana çok ciddi moral motivasyon ve özgüven veriyor.

"Arabası yok bu çocuğa araba alalım" diyen,
Ailesinin maça gelişi ile bile ilgilenen bir Hoca ile elbette başarı da gelecektir.

bravo alper,sana araba değil uçak aldırırız bu klübe merak etme kendini geliştirmeye devam et.ayrıca soruları kim soruyor bilmiyorum belki bana öyle gelmiştir ama sürekli başka takım imalrına verdiğin cvp içinde teşekkürler
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 23:52
Sen Emreyi değilde Emre seni örnek alsaydı kendine, şu anda Türkiye'nin en nefret edilen değil en sevilen futbolcusu olurdu.Sen adamsın, sen saygılısın, sen iyi niyetlisin, sen mükemmelsin Alper...Clap
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
yakuza26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal
Yer: Sevdamın Şehri
  Alıntı yakuza26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 00:00
Emreyi kararkter olarak değil, futbol yetenekleri olarak beğendiğini düşünüyorum, yoksa emre gibi karaktersiz bir adamı örnek alması düşünülemez.

Senin her tribüne çağrılışında taraftarı alkışlamanı ve elini göğsüne koyup kalbimdesiniz mesajını vermeni seviyoruz...
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..
Yukarı
deniz_hakan Liste gör
Yazar

Hakan
Yer: Eskişehir
  Alıntı deniz_hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 00:02
Eminim, Eskişehirspor kaptanlığı sana çok yakışacaktır. Belözoğlu'nu örnek almaman umuduyla.
Başarılarının devamını dilerim ve nasıl ki, Eskişehirspor taraftarı, parası bol, aklı ve yüreği kıt insanlara ve kurumlara boyun eğmeyecekse, sen de eğmeyeceksin.
Çünkü, Eskişehirspor onur, onur Eskişehirspordur.
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 00:16
Bu röportajı Hollanda/Türk forumun'da paylaşa bilirmiyim ?
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 00:43
Eskişehir seninle gurur duyuyor Alperim.Seni sahada izlemek büyük zevk..Başarılarının devamını dilerim..Clap
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 00:57

Helal olsun Alper kardeşime..... Bizde seni çok seviyoruz... Sen bizim göz bebeğimizsin...

Bu hafta Alper'e çektirmemiz lazım 3'lüyü... Bu röportajına bu sözlerine taraftar olarak jesti yapmamız lazım... Sadece bu röportajdan değil tabi ki son haftalardaki performansına da bir jest olarak yapmamız lazım...
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 01:02
Güzel bir röportaj olmuş. Trabzon Beşiktaş haberlerini görünce içimden acaba kafası karışır performansı düşer mi diye geçirmiştim. İçime su serpti. Yanında Sezer, Tello gibi oyun okuma, ara pas atma konusunda yetenekli, Diego, Nado gibi defansif anlamda pozisyon bilgisi iyi iki stoper var. Hem defansif hem de ofansif anlamda kendini geliştirip Türkiye'nin en iyi ortasahası olmak kendi elinde. Yaşım yakın, takım arkadaşım filan demeyip onlardan ne öğrenebilirse öğrenmeli, kendini geliştirmeye devam etmeli..

Emre konusunda eleştiren arkadaşlar olmuş. Saha içi agrasifliğini ve saha dışı problemlerini saymazsak Emre sahada oynadığı alanda Türkiye'nin en iyisi..(çift yönlü ortasaha Türkiye'de kaç tane var ki zaten?) Ofansif ortasaha iken 28 yaşından sonra defansif yeteneklerini geliştirdi, oyunu çift yönlü oynamaya başladı.

Alper defansif bir oyuncuyken 2. yarıdan itibaren ofansif olarak da geliştirmeye başladı kendisini. Ve yaşı emrenin yarısından bir kaç fazla.. Yani Emre'den çok daha iyi olabilir..
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 01:10
Röportaj İçin Teşekkürler Alper, Bizde Seni Seviyoruz. Umarım Seneye 26 Numarayı Giyersin.
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır