eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 70>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmet26dt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 08:19
o kadar kötüydük ki utançtan ne yapacagıma sasırdım.. orada kendım bagırmaya calısıyorum belkı 3-5kişi destek çıkar dıye hemen çök çök çök diye bagırısıyorlar.. açık trıbun çok kotuydu sanırım toplasan 3-5dakıka bagırmamısızdır.. kızılcıklı-nefere hakıkaten helal olsun gecenın tek guzel yanı onların tam destek olmasıydı, ancak o kadar bır taraftar kıtlesındende sesın az cıkması baskı olusturmamızı saglamıyor malesef, açık trıbune acılen cozum bulunması gerekır
Yukarı
CipiarES Liste gör
Yazar

Sezgin
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı CipiarES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 08:38
İnsan yerine koyulalım, daha çok bağırırız. Bize "hasılat rakamını artırsınlar yeter" gözüyle baktıkları sürece hep biraz buruk kalacak taraftar. Tezarhürat yaptıranlara bakın bir de... Eğer ahmet kardeşim orada kalkıp 3-5 kişiyi çoşturmak zorunda kalıyor ise tribünü organize edecek arkadaşlar kusura bakmayacak. Ne bir ahenk ne bir plan program.  
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 08:41
2 hafta sonra gs. maçında daha iyi olacak şüphesiz.. ama neden böyle maçlarda bağırılmayıp istanbul takımlarının maçlarında bağırılıyor bunu sorgulamak lazım.. 
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 09:50
dün cidden benimde beklediğimin cok altındaydık ama bazen boyle tutuk tuhaf gunler oluyor zaten mac saatiyle baslayan elektriklerin kesilmesiyle devam eden bir tuhaflık vardı...
ben dunku kotu performanstan cok olusan temiz tribün e cok sevindim dun okadar eglendimki kapalıda belkide son 7-8 yıldır belki daha fazla boylesine temiz tribün görmemiştim böyle giderse zaten performansımız kendiliğinden artar....

nefer-kızılcıklı sonsuz tesekkürler böyle temiz bir tribün olusturdugunuz için

dün resmen yarıstılar birbirleriyle murat diri tezahuratlarda gülerek bakıyordu daimi özdemir e dogru nefer in sesi gürleştikçe.... encokta neferdeki setde duran kişilerinde son sesiyle bagırmalarına sevindim genelde settekiler bagırmazlar....
kızılcıklıda setde duranları gormediğim için bişey diyemem....
tek olumsuz yanı kızılcıklı nefer arasındaki kısım gene cok etkisizdi kimse bagırmıyor nerdeyse onun önünede iyi konusma yapabilen bagırıp cagırmadan birisi olursa orasıda bir nebze güçlenir diye düşünüyorum...
temiz tribün için gene tesekkürler...
umarım gs macında aramıza sızmalar olmaz....
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 10:03
bilet fiyatları böyle olursa malesef ki malesef böyle olacak.heleki ilk maç olduğu için doldu stad ama gene tam doldu diyemeyiz açık tribün için aşağı yan taraflar boştu.ileriki haftalarda bilet fiyatları 20 liranın altına düşmesse malesef olacak olan bu tablo.zaten geçen sezon son sivas maçında yaşanan tatsızlıklar yüzünden çoğu kişi maça gelmeyi bıraktı
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
Tshabalala Liste gör
Yazar

Alper
  Alıntı Tshabalala Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 10:12
Temiz, küfürsüz tribün için emeği geçen herkese teşekkürler.
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 10:51
Alıntı yapılan menderes26

bilet fiyatları böyle olursa malesef ki malesef böyle olacak.heleki ilk maç olduğu için doldu stad ama gene tam doldu diyemeyiz açık tribün için aşağı yan taraflar boştu.ileriki haftalarda bilet fiyatları 20 liranın altına düşmesse malesef olacak olan bu tablo.zaten geçen sezon son sivas maçında yaşanan tatsızlıklar yüzünden çoğu kişi maça gelmeyi bıraktı

dünkü temiz tribün sürdükçe sevdalı olan herkes birer birer geri dönecektir.
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 11:09
Taraftarımız takımın oyununa endeksli hale gelmiş.Takım uyutunca taraftar uyuyor takım saldırınca taraftar bağırıyor.Tabikide nefer ile kızılcıklı hariç onlar yine 90 dk ellerinden gelen desteği yaptılar.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 12:43
nefer ile kızılcıklı kendi aralarında muhteşemdi fakat açık tirbünle karşılıklı oynasalardı şüphesiz daha iyi olurdu çünkü benim açık tribünde gözlemlediğim tek başımıza bir şey yapamıyoruz tamam bandoesesdir maviş abimizdir onlar çabalıyor ama onların arkasına gelen insanlarda(özellikle bando arkası) bile şöyle saçma bir durum var adamlar ayakta duruyor ama bağırmıyorlar ama olay karşılıklı olduğu zaman bahsettiğim taraftarlar da canla başla tezahurat yapıyor.Birde şunu tekrar dile getirmek istiyorum bence altes tribünü stadın çok kenarında kalıyor biraz daha ortalarda bir yerde olsa eminim hem senkronizasyon olarak hata olmaz hemde daha çok kişi bağırır mesela altes direk bandonun arkasına gelebilir.Bunların dışında bir de maviş abiden bir ricam var tezahuratları(yada alkış vesaire) sonuna kadar bizimle yapsın çünkü o yapmayı bıraktığı zaman bütün ritim kayboluyor bunu da ondan çok rica ediyorum farkındayım tribündeki insanlar ona eşlik etmeyince onun da canı sıkılıyor.bir de şöyle bi durum var insanlar maviş abiye bakmadan,davulu dinlemeden tazhurat yapıyor buda ritmi kaçıran etkenlerden bir tanesi lütfen birazcık daha özen gösterelim.
HALİL ÜNAL İSTİFA!
Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
  Alıntı twenty6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 12:57
dün maça bazı sebeplerden dolayı gidemedim. şeker mahallesinde oturuyorum. tribünlerin sesi odama kadar geldi. trt 1 de stadyum programını izledim. murat kosovayı görünce önce bi şaşırdım. ntv den trt ye geçmiş. herneyse. gece bizim maçı gösterdikten sonra benim en büyük hayal kırıklığım eses tribünleri oldu dedi ve hakan şükürle feyyaz uçara tribünlerimizi sordu. onlarda aynı cevabı verdiler: Ramazan... ben tribünlerimizin yakın zamanda düzeleceğine inanıyorum. 2 hafta sonra galatasaray maçı var. o zaman tüm Türkiye görücek zaten Eskişehir taraftarını Wink
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 70>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır