eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Ne Zaman KA-PA-NA-CAK.!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 15:56
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Neden kapansın ki ?

Kapanması için ne yapıyoruz ? Yazılı bir şeyimiz var mı,tribünde protestomuz var mı ? Onları titretecek şekilde "akıllı olun" diyebiliyor muyuz ?

Hayır diyemiyoruz.Çünkü bir kuzudan gram farkımız yok.Her şeye boyun eğiyoruz.Böyle giderse eğmeye de devam edeceğiz..

Yıllardır bunu sölüyorum şehri bütünleştirmek bazı şeylere dur demek için ne yaptık hiç bir şey yapmadık . Herşeyi oluruna bırakmış gidiyoruz tepkisiz bir taraftar topluluğuyuz .
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 16:00
Banner'in dediği gibi, Mayıs'a kadar stada bir çivi çakılmasına dahi karşıyım.. Mayıs ayında Euro2016'yı alırsak, zaten hiç bir şey yapmamıza gerek yok.. Ama alamaz isek; hem kapasite arttırımı, hemde üzerinin kapatılması konusunda baskı yapılması gereklidir. Ayrıca Haziranda seçim olacağı biliniyor.. Yeni Yönetim kurulundan ilk icraat olarak bu istenilmeli..
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 16:09
Alıntı yapılan ES_Kadir

Alıntı yapılan Ati_Kaan

Neden kapansın ki ?

Kapanması için ne yapıyoruz ? Yazılı bir şeyimiz var mı,tribünde protestomuz var mı ? Onları titretecek şekilde "akıllı olun" diyebiliyor muyuz ?

Hayır diyemiyoruz.Çünkü bir kuzudan gram farkımız yok.Her şeye boyun eğiyoruz.Böyle giderse eğmeye de devam edeceğiz..

Yıllardır bunu sölüyorum şehri bütünleştirmek bazı şeylere dur demek için ne yaptık hiç bir şey yapmadık . Herşeyi oluruna bırakmış gidiyoruz tepkisiz bir taraftar topluluğuyuz .

Bu konularda daha önce de bunu söylemiştim:
Her konuda her an tepki vermek bir süre sonra dikkate ve ciddiye alınmamamıza sebep olur.
Anlayışlı ve sabırlı bir topluluk olduğumuz,olayları uzunca izlediğimiz doğrudur.Ama bu camia tepki verdiğinde dikkate alınır.(bknz.Geçen sezon Trabzon maçı)
Mayıs ayında durum netleşmeden bu hafta gidip ortalığı ayağa kaldırmak yersiz olur.
Alamazsak Euro 2016'yı gereken en seviyeli ve etkili biçimde yapılır diye düşünüyorum.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 16:10
2016 nın garantisi yok,yeni bir stadyum inşa edilse bile,Atatürk Stadyumu restore edilerek kullanıma hazır olmalıdır.UEFA kriterlerine uygun olmadığı için,ilk 4 girersek maçlarımızı İstanbul'da oynama tehlikesi ile karşı karşıya kalabiliriz.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 16:12
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Alıntı yapılan ES_Kadir

Alıntı yapılan Ati_Kaan

Neden kapansın ki ?

Bu konularda daha önce de bunu söylemiştim:
Her konuda her an tepki vermek bir süre sonra dikkate ve ciddiye alınmamamıza sebep olur.
Anlayışlı ve sabırlı bir topluluk olduğumuz,olayları uzunca izlediğimiz doğrudur.Ama bu camia tepki verdiğinde dikkate alınır.(bknz.Geçen sezon Trabzon maçı)
Mayıs ayında durum netleşmeden bu hafta gidip ortalığı ayağa kaldırmak yersiz olur.
Alamazsak Euro 2016'yı gereken en seviyeli ve etkili biçimde yapılır diye düşünüyorum.

Biliyorum abi zırt pırt bağıralım çağıralım demiyorum ama doğru zamanda doğru yerde tepki vermek lazım .
Yukarı
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: Yeşiltepe
  Alıntı esgökhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 16:12
uefa yı hedefliyoruz hadi gittik diyelim uefa bu sıdat ta maç yapmamızı kabul edecekmi bunları hiç düşünmüyor yönetim yaptıkları tek şey göz boyamak
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 16:14
arkadaşlar avrupa şampiyoasnı düzenleme hakkını kaznırsak yeni stada kavuşuruz. ama eğer kazanamazsak bence o stad 10 yıldan önce bitmez. urfa da yeni açılan stada bakın, en az 15-20 yıl önce temeli atıldı. bu yıl dünya şampiyonası ülkemizde yapılacak ve yine yaklaşık 20 yıl önce yapımına başlanan bir salon henüz bitirilemedi istanbulda. maçlar yine abdi ipekçide oynanacak. galatsarayın durumunu görüyorsunuz. normalde stadları 1 yıl önce bitmesi gerkiyordu. biz kayseri gibi cunhurbaşkanının şehri de olmadığımızdan dolayı, eğer avrupa şampiyonasını alamazsak yeni stadın bitmesi en az10 yıl sonrasına erteleyin. o yüzden en az 3-4 yıl bile oynayacak olsak , stadın üstü mutlaka kapanmalı. galatasaray seneye yeni satdına ge.ecek ama adamlar 1 yıl için samiyen in kale arkasının üstünü kapadılar
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 16:15

Neden kapansın ki ?

kaan kardeşime katılyorum..harbiden tepki koymadık ve yönetimde bizi iyi uyuttu...yok loca yok asansör açığa die büyükerşenle imzlandı proje fln die  kandırdılar taraftarı..valla son maçta açıkta yüzüm yandı görenler solaryumamı gittin dediler:)) yok amele taraftar yanığı bu dedim:)) şayet bi çivi çakılmazsa ve adam gibi somut adımlr atılmazsa haziranda en iyi tepkiyi kongrede görecektir bu yönetim.diye tahmin ediyorum...orda çıkıp başkana sormazlarmı nerde kaldı verdiğn sözler die o zman yüzünüzü görmek isterim ey yönetim
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 16:19
Alıntı yapılan ES_Kadir

Alıntı yapılan Ati_Kaan

Neden kapansın ki ?

Bunun asıl sebebi arasında gruplaşma olan bir taraftar topluluğu olmamızdan kaynaklanmıyor mu? Kızılcıklısı, Neferi, Ayderi, Altesi,  Tek çatı altında değiliz ki bütünleşelim.

Eskişehirspor deyince akla ateşli, takımına tam destek veren, kusursuz bir taraftar geliyor ama bunun adı konamıyor.

Örnek vermek gerekirse BJK deyince akla Çarşı GS deyince UltrAslan geliyorsa Eskişehirspor deyince de tek bir isim gelmeli.

Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
polat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Recep POLAT
  Alıntı polat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 16:27
Peki biz 2016 kararını bekliyoruz Bursa neden beklemiyor. Kendi imkanlarıyla timsah arena stadını yapıyorlar üstelik mevcut stadıda yıkmayacaklar. Belediye, kulüp, sanayici ve işadamları hep birlik olmuşlar. Bizim hedefimiz uefa avrupa ligi uefa bu stadda maç oynamamıza izin verirmi dersiniz sanmıyorum. Eğer avrupaya gidersekde 13-20 temmuzda öneleme var onun için biran önce hazırlıklara başlanmalıdır. Avrupaya gitsekde gitmesekde.
.. YÖNETİM İSTİFA ..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır