eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tribünün efendileri kimlerdir(Face anketine katıl)

Cevapla Cevapla Sayfa  <12
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 16:59
Alıntı yapılan Baba

Sevgili Onur, haklısın ama ES ES için katlanırsın sanırım bu kadarcık sıkıntıya...
Konu başlıklarında önüne çıkmasının yarattığı sıkıntı...
  hocam olayın ESES le pek alakası yok bu anket olayları gerçeği yansıtmaktan uzak kalıp sadece sidik yarıştırma olayına dönüyor, insanlar boş yere kızıp birbirlerine laf atmaya başlıyolar altındaki yorumlarda. sonuçta orda 1 ci olmak bize sanmıyorumki birşeyler katsın yada taraftarımızın gücünü göstermek adına bir gösterge olsun. böyle düşündüğüm için mümkün olduğu kadar şu anketlerden uzak kalmak gerektiğini düşünüyorum.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 17:03
Küfür ve tahrik boyutuna katılmakla birlikte senin tabirinle o "sidik yarışı"nda da birinci olalım sevgili Onur.
(Seni msn'de ekledim beni ekler misin ordan devam edelim, künyede bir tek cosqu@hotmail.com var onu ekledim
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı KraL_KızıLcıkLı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 17:52
Alıntı yapılan Baba

Değerli gönüldaşım... Senin için hiçbir şey ifade etmeyen, anlamsız bulduğun bir girişim başkası için önemli olabilir, meselâ benim için...
Onca işimin arasında ankette bile olsa(sanal yani) ben sıralamanın en tepesinde olmamız gerektiğini ve bunun gözü ankete takılanlar için pasif bilgi niteliği taşıyacağını bildiğim için yazdım. İsteyen kullanır, istemeyen ES ES için kullanmaz.

sevgili abicim ,
ben sizi çok iyi anlıyorum..
tamamen iyi niyetle ve saf bir sevgiyle ,
eskişehirsporumuzu en yüksek noktada görmek istiyorsunuz..
bunda hepimiz hemfikiriz..
yüreğinde saf bir eskişehirspor sevgisi olanlar yani..,
elbette eskişehirspor isminin hertürlü platformda , konuda
en üstte görmek isteriz..
fakat bu bahsettiğiniz tribün anketlerinde
en üstte olmak , en üstte olmak için hile yapmak ,
bu anketlerin yorumlarında camiayı rezil etmek..
ben bunlara karşıyım..
sizde beni anlamışsınızdır umarım..
saygılar..
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_kayhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 18:27
Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan mecek

Baba sence şu anki konumumuz itibari ile tribün efendisi sayılırmıyız?

Ali ağabey, bu soruya en güzel yanıtı bence yıldırdığımız, tükettiğimiz, bitirdiğimiz TATAR MUSTAFA verdi... Çok tepki aldığı (Teksas TV) 17 dakikalık konuşmasının her sözcüğüne katılıyorum. Ankette önde olmamız ya da katılım olarak diğerlerini geride bırakmamız bir yana, 10 ayrı grup ve başsız bir tribünün varlığına dikkat çekmişti.

Şu an için de Bursa tribünün daha etkin, iyi olduğunu ama grupların birleşmesiyle çok farklı bir tablo ortaya çıkabileceğini vurgulamıştı. Aklın ifadesi bu cümlelerin karşılığı ne olmuştu? "Tatar Mustafa tribün lideri olarak nasıl böyle bir şey der?" Kendilerinin tahlili bence doğru... Bizim zamana ihtiyacımız var. Birbirini yiyen, birliğini kuramayan bir tribün efendi de lider de kral da olamaz.

Ancak bu ankete katılmak bence şu nedenle önemli; 12 yıl aradan sonra ikinci sezonumuz da olsa genç kuşaklar (başka sevdalara yelken açan rakip takım taraftarı) ES ES'in yeni bir marka değil; 45 yıla yaklaşan bir tarih olduğunu görmeli. O yüzden katılalım dedim. Hürmetler ağabey, Rabbe emanet...

abi katılıyorum sana güzel demişsin ve öyle olmalı
ölümüne eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır