eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 03:03
Demedikmi,töreni showa çeviren,mikrofonu kimseye vermeyen,olması gereken yerlerde mikrofon olmayan yada bulundurmayan sevgili başkanımızın kurtlar sofrasına lezzetler sunacağını...
Bu makamın bir otobüs olayınıda bu kadar kestirmeden,kestirip atmasıda ayrı bir olay tabiki,açıklama yapacaksan bile insan en azından "Diğer odalarlada mutabakat sağlamadan açıklama yapmak doğru olmaz" gibilerinden ifade kullanabilirdi.
Yeri geldiğinde sızlananların başındada hep ETO gelmiyormu,Şehrimize gelen büyük alışveriş merkezleri işleri durma noktasına getirdi diye...
Al bak bizde birilerinin gazına geldik işteErmm

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 03:07
Alıntı yapılan ESginHaLiL

Alıntı yapılan 26esesalikan

Başkanın ondan otobüs istemesi hataydı zaten anca kendini küçülttü bir otobüsümüz var zaten ne gerek var..

Zaten otobüsü başkan istemiyor kanımca. Uzun deplasmanlarda yorucu olduğu için futbolcular ve teknik heyet istiyor. Eski otobüs de paf takıma verilecek bildigim kadarıyla..
evet paf takıma verilecek orasını biliyorum ama, o kadarda ısrar edilmezki bir otobüs için videoda surat ifadesindende belli oluyor bu işin yaş olacağı kaç paradır bir SETRA v.s otobüs fiyatları bilen yokmu ben alıcamLOL
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 03:12
Mesela şöyle birşey ne kadar dır bilen varmı sanırım ramazan abi vardı ankara lı o biliyordur fiyatları
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 03:16
gerçekten üzüldüm başlığı görünce. B.E.T. bildirisi falan anlaşılmamış. belediye başkanı yada eto başkanı o gün başkan o imza törenine kendi istekleriylemi katılmış yoksa yönetim tarafından davetmi edilmiş onu bi öğrenmek lazım önce. başkan planlı programlı bir gösteri yaptı bu insanlarıda taraftarın önüne atmak için oraya getirtti. bi imza töreni daha olsun bakalım hangi biri oraya gelicek!
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 03:26
Çok yazık...
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 03:46
Yazıklar olsun bir otobüsü çok gördüler. Başka diycek bişey yok.Angry
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 03:51
Samimiyetsizlik sel olmuş akıp gidiyor... Ben son gelişmelerde Başkan Halil Ünal'ı o kadar da kusurlu bulmuyorum. Stad meselesi yıllardır bir muamma... Belediye Başkanımız para vermiyor ki, doğru olanı yapıyor ama stadda yapılacak bazı şeyleri de pekala üstlenebilirdi bu güne kadar... Hele ki takımımızın süpr lig'de kaldığı bu sezon sonunda çıkıp "Açık tribünü biz kapatacağız" açıklamasını yapaydı, ETO ya da Eskişehir'de para kazanan sanayiciler, tüccarlar çıkıp, "Kamımız ligde kaldı, biz de bu kentin ekmeğini yiyenler olarak takımın bu yıl ki ulaşım giderlerini, yemek, sağlık vs vs giderlerini karşılayacağız" şeklinde birer açıklama yapaydılar Halil Ünal'a bu fırsatı vermezlerdi.

Halil Ünal binlerce kişinin önünde bu zat-ı muhteremleri yakalamış kendince kurnazlık edip onları halkın önünde köşeye sıkıştırmıştır. Belediye Başkanımız bu sıkıştırmaya teslim olmuş, ETO başkanı ise halka rağmen direnmiş, "Birileri istedi diye değil yardım yaparsak biz kendimiz istedik diye yaparız" açıklamasını yapıyor...

Her halükarda Eskişehirspor'umuz malzeme edilmiş, malzeme edenlerin gözüne dizine dursun inşaallah!!!
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 03:58
Bir Eskişehirspor otobus alamıyorsa almasın..Ama baskalarının eline de bakmasın..Neyimize yetmiyor gecen seneki otobus..!Angry
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
ilk3r26 Liste gör
Yazar

ilker
  Alıntı ilk3r26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 04:35
bundan sonra karacan dan benzin lpg vb. şekilde alışveriş yamıyorum artık :)
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 04:56
Alıntı yapılan 26esesalikan

Mesela şöyle birşey ne kadar dır bilen varmı sanırım ramazan abi vardı ankara lı o biliyordur fiyatları

Neoplan Starliner : 798.000 YTL

Setra 417 HDH : 660.000 YTL

Setra 415 HDH : 610.000 YTL

Mercedes-Benz Travego 17 (Arka Çift Dingil) : 572.000 YTL

Setra 415 HD : 560.000 YTL

Neoplan Tourliner L : 560.000 YTL

MAN Fortuna Mega (Arka Çift Dingil) : 511.000 YTL

Temsa Diamond : 489.000 YTL

Mercedes-Benz Travego 15 (Arka Tek Dingil) : 487.000 YTL

Neoplan Tourliner : 465.000 YTL

MAN Fortuna (Arka Tek Dingil) : 412.000 YTL

Temsa Safir : 357.000 YTL

Sizin resminizdeki otobüs sanırım setra 415hd ama her zaman neoplan starliner 1 numaradır
Ancak benim şahsi olarak hayranı oldugum  mercedes travegoları tek geçerim harika otobüslerdir

(HALİL ÜNAL TEMSAYLA ANLASTIK SPONSORLAR FLN TARZINDA KONUSMA YAPMISTI STADDA SANIRIM SAFİR YADA DİAMOND ALICAKLARDI)
fiyatlardada görüldüğü üzre 357 000 fiyatının düşük olduguna bakmayın bu listedeki otobüslerin hepside üst düzey otobüslerdir ve hepside su anki mevcut otobüsümüzden hem görüntü hem kalite açısından bir kaç gömlek üstünler
diamondlar ise temsanın en iyi otobüslerinden gördüğünüzde sizde bana hak vericeksiniz
MERCEDES TRAVEGO.....  [img=http://img20.imageshack.us/img20/2306/travegos.jpg">
NEOPLAN... [img=http://img132.imageshack.us/img132/4631/neoplan.jpg">
işte halil ünalın bence almak istediği otobüs
TEMSA DİAMOND... [img=http://img200.imageshack.us/img200/4264/temsadamond.jpg">
SETRA...[img=http://img151.imageshack.us/img151/9024/setra.jpg">
TEMSA SAFİR...[img=http://img20.imageshack.us/img20/7569/safr.jpg">

KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır