eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çekirdekçiler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı jeffers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 02:48
Peyman sponsorluğunda geliyorlar  ahmet abicim
Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 02:49
Alıntı yapılan 26_26_26

Buranın altes le,şunla bunla işi olmaz.
Çekirdekçilere kızan gençler gelsin buraya kızgınlığını atsın,yada psikolojik tedavimizden geçsin, kesinlikle mutlu olacaklardır.
Tribünlerin bilhassa bizim tribünlerin,çekirdekçiler sayesinde Tribün olduğunu asla unutmasınlar yeri geldiğinde bize çamur atanlar,emeğe saygı göstermeyenler Çekirdeğimizide ağzına almasın.

Eyvallah Ahmet kardeşim foruma yazı yazmayı düşünmüyordum bende ama bu bölüm tam benlik . Çıtçıt dan başka seslerde duyanlanlar lütfen şaşırmasınlar.
Yukarı
Emrock Liste gör
Yazar

Emrah Ergüleç
Yer: Akarbaşı
  Alıntı Emrock Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 02:51
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan Emrock

Confused Abi hayırdır başka bir konuda bir olaymı patladı ben kaçırmış olabilirim çok hiddetli yazmışsın gibi geldi...
Patlayan olay yok kardeşim.Maçlar bitti sadece yönetim hesaplaşması yok,taraftar hesaaplaşmasıda var.
Biz çekirdekçiyiz,olay bu.

tamamdır abi sakin kötü bişey demedim sadece bu başlığı açtıysan seni buna iten bi sebep vardır doğru dürüst sebebini yazda anlayalım diye sordum ne oldu birden diye. Sana iyi çekirdek çitlemeler biraz sakinleş öyle gel abi kırıcı oluyorsun gece gece.

Ha birde şunu söyleyeyim millet çekirdek çitlerken bizim avuçlarımız patlıyor alkış tutmaktan elimin derisinin soyulduğu maçları bilirim sana sallıyorum gibi gelir şimdi ama inan elimin derisi değişti kaç kez.
...::: Benim Tuttuğum Takım Kimliğimde Yazar :::...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 02:52
Alıntı yapılan jeffers

Peyman sponsorluğunda geliyorlar  ahmet abicim

Üç26 baştan yazmış, onla bunla işim olmaz diye, Peymanla da işi olmamalı.
# Direnmüdavim....

Yukarı
sin4n Liste gör
Yazar

sinan
  Alıntı sin4n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 02:53
bide pankart asın açığa CEKİRDEKCİ TAYFA diye tam olsun
Aşkımız okullara ders, kitaplara konu olsun !!!
Yukarı
gudumen Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı gudumen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 02:55
Bence bu dayılar gerçekten gaza gelseler bağırırlar. Amigo Orhan zamanında belki bağırıyorlardı da. O zamanları yaşayamadık ama eski videoları izlediğimde görüyorum ki eskiye nazaran taraftar arasında tam bir bütünlük yok, amigoluğa soyunan arkadaşlar da ciddiyetten uzak kalıyor bazen(tribünü bırakıp maçı izlemeler, üstlerinde başka takımın formalarıyla gezmeler)
Bu gibi sorunlarımızı çözersek onlar da eminim bize ayak uyduracaktırWink
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 02:59
Ahmet kardeşim öğünmek bizim yanımıza yöremize uğramaz ama bilmeyenler için sözlüklere geçen aşağıdaki cümleyi yazmadan geçemeyeceğim.

"1970'li yillarda amigo orhan'in yonetimindeki sirf bu taraftari seyretmek icin cesitli sehirlerden misafirler ve otobusler geldigi, zamanin yoneticileri tarafindan aktarilmaktadir"
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 03:07
"o stat konuşabilseydi

keşke, o atatürk stadı'nın sesi olsaydı da konuşabilseydi.. sizlere, bestekar, sanatçı ve orkestra şefi amigo orhan'ı anlatabilseydi.. ‘‘fethi-nihat-ender, filelere gönder’’ diye nasıl bağırıldığını, ‘‘es es es- ki ki ki- eski eski es’’ sloganının nasıl yaratıldığını da.. fethi'nin gollerini, nihat'ın ender'in kıvraklığını, burhan'ların, vahap'ın, kamuran'ın ustalığını, ismail, ilhan, nuri, necdet, abdurrahman'ın cengaverliğini..
hey gidi eskişehir atatürk stadı, beni duyuyor musun? anlat onlara, anlatabilirsen.. o futbolcular bilsinler, kimlerin formasını giydiklerini.. o yöneticiler bilsinler, hangi kulübü yönettiklerini.. ve o şehrin zenginleri, sanayicileri bilsinler, ‘‘ceplerindeki akrebin’’ nelere malolduğunu..

bağır, de ki onlara, ‘‘bir zamanlar, esmiş, gürlemiş, çakmış bir takıma ev sahipliği yapmıştım.. ben bir yıldız, bir as idim.. kimse, ben izin vermeden çimlerimin tamamına ayak basma özgürlüğüne sahip değildi.. şimdi, isteyen cirit atıyor. beni bu duruma sizler düşürdünüz!’’
ne yazık ki, bunları hiçbir zaman söyleyemeyecek.. aynı, romalı filozof ve devlet adamı seneca'nın dediği gibi: ‘‘hafif acılar konuşabilir ama, derin acılar dilsizdir!’’

25.11.1998

Devrim Sağıroğlu
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 03:15
Gençler yazsın,bakalım benim askerde var.yeri geldiği zaman biz yine çekirdeğimizi çitleyelim bakalımUnhappy
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
emremix26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emre çalışır
  Alıntı emremix26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 03:23
abi bu konu ne zaman açıldı hiç farketmemişim
vede yanlış anlamayında acaba birgün gelirde açık tribunun ortasında çekirdekçiler yazılı bir pankart görürmüyüz acaba?
haykırdığım aşkım yalnızca senindir esesim...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır