eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Dizisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 20:58
Alıntı yapılan Burakızılcıklı

Tanıtım açısından süper olur. Ama her zaman West Ham Unıtedın Green Street Hooligans gibi bir filmimiz olsun istemişimdir..

Gerçekten yeşil sokak holiganları gibi bir filmimiz olsa holiganlık bakımından değil de takımına bağlılık olarak gerçekten süper olur,

Bu arada habertürk dendi ama sitesinde bulamadım araştırıp link atabilecek renkdaşım varmı ?Tongue
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
26 ES ES 1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı 26 ES ES 1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 21:02
dizi begenmedigimiz bir şekilde olursa, bu taraftar o diziyi bitirir.
Tek Büyük ES ES
Yukarı
pop corn Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih ÇAVDAR
Yer: Turkey
  Alıntı pop corn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 21:05
İsim için telif hakkını almışlar mı acaba?

Ben daha evvel araştırmıştım ve birçok sınıfta Es-Es isminin telif hakları alınmıştı.

Eğer bu hak klübümüzde ise(yanlış hatırlamıyorsam bir kaç yıl evvel borç yüzünden kaptırmıştık bu hakkı) bize yüklü bir ceza ödemek zorunda kalabilirler.

slogan bulamadım.
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 21:06
Senaryo öğrenilmeli bizi rencide edecek durumlar varsa önceden o ekibi uyarmalıyız ama sanmıyorum aksine bizi onurlandıracak bir dizi gibi olcak sanki.
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
Yer: EMEK/ESK
  Alıntı turkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 21:06
Bugün Kanatlının ordakiler TRTnin ekibiydi sanırsam çünkü arabada trt yazıyordu ön camının orda
Eskişehirspor
Yukarı
melloes Liste gör
Yazar

MELİKŞAH
  Alıntı melloes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 21:12
ESES isminin telif hakkı bir istanbullu tarafından alınmiştı yalnış hatırlamıyorsam. ve adamın futbolla falan alakası yok. bundan 5-6 sene kadar olmuştu... galiba şirket adı falan olması lazım
Teşekküre gerek yok,
bir tebessüm yeter...
Yukarı
unieses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

N-E
Yer: İstanbul
  Alıntı unieses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 21:13
Bu diziyle ilgili ileriki günlerde B.E.T.' ten bir bildiri bekliyoruz...
Yakarım Dünyayı Senin Uğruna
EsEs'im Olmamış Döner mi Dünya
İstersen EsEs'im Senin Yolunda
Hepimiz Ölürüz Senin Davanda...
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 21:23
yaa bişey söyleyecem gittim şimdi haberturk gazetesi aldım da öyle bi haber göremedim ben :(((
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 21:30
Alıntı yapılan Esparta _yigit

yaa bişey söyleyecem gittim şimdi haberturk gazetesi aldım da öyle bi haber göremedim ben :(((

İlk mesajı yazan arkadaş "yeni dizileri tanıtan bi köşe yazısında yada tv rehberinin oralarda" gördüm demiş.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 21:34
Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan Esparta _yigit

İlk mesajı yazan arkadaş "yeni dizileri tanıtan bi köşe yazısında yada tv rehberinin oralarda" gördüm demiş.

hee gördüm şimdi Smile bu tims yapım sahibi kesin Eskişehirli  , melekler korusunun yapımcısı da bu tims yapım Smile

Tebrikler TIMS yapım ClapClapClap
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır