eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

B.E.T. Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Online Durum: Offline
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 18:23
Herşey özetlenmiş yazıda. Cevap bekliyoruz?
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 18:23
bence yazilan yazi cok guzel buna birsey eklenip birsey cikartilmaz direk bu yaziyi faks cekelim
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 18:24
yazıyı yazan kişiden basına mail yollamak için izin bekliyorum ayrıca son satırı çıkarıp alttaki bağımsız eskişehirspor taraftarı  yazısının yanınada eskişehirspor.com üyeleri yazısınıda yazmayı teklif ediyorum
Yukarı
umur26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: South Africa
  Alıntı umur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 18:24
Clap bende altına imazamı atarım.. ama bu yazıyı kesinlikle  ulusal basına ulaştırmamız gerekir.  protestoya da isyana da sonuna kadar devam!! YÖNETİM İSTİFA!
Bizim aşkımız mum ışığında göz göze değil,Meşaleler altında omuz omuza...
Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
  Alıntı neferozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 18:26
bu bildiri basın bülteni için gayet uygun bana göre
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 18:26
Taraftarına savaş açan, futbolcusuna ödeme yapmayan bir yönetime yazılacak en güzel yazı olmuş.
Açıklama metnini kaleme alanlar ellerinize sağlık. ES ES'e yakışmayan bütün unsurlardan arınmak, yeni denizlere yol almak için atılacak ilk adımdır elbet de.
B.E.T'e ihtiyacımız vardı, hoşgeldiniz, iyi ki geldiniz...
EStanbul'dan gönüldaşın ötesinde
"Candaş"larıma bin selam olsun...

(Kişisel olarak destekliyorum, BKŞ'nin cuma akşamı yapacağı toplantının sanırım ilk gündemi atılan bu adım olacak..)

Aşağıdaki linkte 28 Aralık 2008 TFF Protestosu öncesi BKŞ-UNIES'lerin ulaştığı medya organlarının listesi vardır. B.E.T'in bilgisine, faydalı olabilir dostum...
http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1806&PN=2
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ESbar Liste gör
Yazar

Barış AYTEMİZ
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESbar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 18:30

B.E.T. bu yazıyı yazarken, Ulusal ve Yerel tüm basına göndermişlerdir diye düşünüyorum..

Eğer yerel basın itibar göstermez ise, Patronları ile konuşup, parası neyse ödeyip ilan verelim..
***B.E.T. BİLDİRİSİNİ BEN YAZDIM***
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 18:31
şu sorulara bakarmısınız hepsi birer muamma..
neyin ne olduğu belli değil..taraftarı olmadığımız halde istanbul takımlarının transfer ettiği yada sattığı futbolcuların kaça geldiğini kaça gittiğini tüm türkiye daha anlaştığı gün öğrenirken,uğrunda canımızı verdiğimiz bu takımda kimin kaça geldiğini,gidenin kaça gittiğini bilen yok..kulüp mü idare ediyorlar yoksa lokal mi işletiyorlar belli değil..şu şartlarda her kim olursa olsun,güven tazelemek adına dahi olsa derhal kongre kararı alırdı..bakalım bizim ESKİŞEHİRSPOR'da sonuç ne olacak???
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 18:32
imza lazımsa altına benden kocaman bir imza!!! rantcılar kimler belli oluyor... papağan gibi hepsi aynı şeylerden bahsediyor... yazıklar olsun birde bizim Eskişehirsporluluğumuzu sorguluyorlar!!!
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 18:34
Keşke altına 3-4 bin imza toplayıp basına dağıtabilsek.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır