eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bunu Yapan EsEsli Değildir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ugurbocegi Liste gör
Yazar

Uğur ÖNCEL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ugurbocegi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2009 saat 12:18
O... Çocukları...
ONLY FOR LOVE ES-ES...ÖNCEL'S
Yukarı
muhammed Liste gör
Usta Yazar

Muhammed
Yer: Eskişehir
  Alıntı muhammed Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2009 saat 12:20
Ne kadar çok seviyoruz bir seylere zarar vermeyi, yazık
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2009 saat 12:23
Bunu yapan kesinlikle benim renkdaşım olamaz. ! 
En bilinçsiz EsEs'li bile kendi logosunun olduğu tıra zarar vermez, bunu yapan şehrimizde onlara sevinmesine izin  vermediğimiz bizans takımın aciz taraftarları yaptığını düşünüyorum.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
  Alıntı 26oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2009 saat 12:23
pis formalarını giyip eskişehirimizd gezmelerine müsade etmediğimiz bizans köpeklerinin işidir bu kesin
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
ercu Liste gör
Yazar

ERCÜ
  Alıntı ercu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2009 saat 12:24

o tekmeler bize atılmıştır. bu şehiri bu taraftarı hafife almayın. burası ESKİŞEHİR akıllı olunAngry

Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
  Alıntı 26oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2009 saat 12:25
demekki daha çok savaş vermeliyiz bizansın b sinin bile burda işi yok
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
  Alıntı 26oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2009 saat 12:31
beyler özellikle espark ta çok bizans köpeği geziyo dün ben bitane eziktaş lı ile atıştım orayı boş bırakmayalım o çocuk dün orda anket yapıyordu bugün de orda olabilir.
Yukarı
isoESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Öztürk
Yer: Turkey
  Alıntı isoESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2009 saat 12:36
abilerim kardeşlerim sakin olun bi köpeğin yaptığı terbiyesizlik için germeyelm kendimizi onlar kırar biz yaparız hemde daha iyisini..
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2009 saat 12:39
Hafta içi hergün tırın orlarda oluyorum ama bunları görmedim,keşke denk gelseydi.
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Ankalimes Liste gör
Deneyimli Yazar

Aydın
  Alıntı Ankalimes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2009 saat 12:40
Sahsen bunun Eskisehirspor'la hatta futbolla ilgili birsey oldugunu dusunmuyorum...

Orda terkedilmis dev bir oyuncak var, alkol alip cani sikilan zavallilarin onune atilmis bir oyuncak..

Espark, Kanatli hatta Doktorlardaki gelismelerden sonra insanlar buralarda zaman geciriyor artik, polatkan migrosta orda ikamet edenlerin disinda kimse kalmadi..Ama bizim tirimiz orda duruyor...Gordugum kadariyla da kapisinda uzun suredir kilit var...

Bu hayvanligi yapanlar kadar Eskisehirspor'u temsil eden tiri oraya terkedenlere de tepki gosterilmeli, hatta daha fazlasi gosterilmeli....

Eskisehirspor cok kotu yonetiliyor arkadaslar, sportif anlamda olsun, ticari anlamda olsun belki de Turkiye'nin en kotu yonetilen klubu...Futbolcularin odenmeyen paralarini hepimiz biliyoruz, maclardan once gereksiz aciklamalarla ortami geren sonra da rezil olan yoneticiler bizde, bilet rezaletini her hafta yasiyoruz, esstorun, tirin hali ortada...Ben hayatima dair ufak ayrintida Eskisehirspor'u gormek isterken klupte bunu karsiliyacak hirbirsey yok, sadece kahve kupasindan anahtarligina, hatta formasindan atkisina kadar taraftarin yaptigi iyi niyetli girisimler var, bu girisimlere de gosterilen ilgi ortada...

Tarihi, futbol kulturu, bu kadar taraftari olan bu takima boyle yonetilmek yakismiyor, bu sehrin potansiyeli kullanilamiyor... Sonucunda da boyle olaylari goruyoruz...
Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır