eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Hakemler hangi takımı tutuyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2009 saat 01:12
Böyle bir araştırma yapmaya ve yayınlamaya ne gerek vardı. Tamam hakemler hata yapıyor diye eleştiriliyor fakat bunu körükleyen tamamen basındır.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Turkey
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2009 saat 08:14

bunların hakem olacağı doğumundan belliydi.takım tutmamalıydılar.tabii ki önceden bir takım tutacaklar.yargılamak yanlış olur..

mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
HakemCem Liste gör
Yazar

CEM ERDOĞAN
Yer: İstanbul
  Alıntı HakemCem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2009 saat 10:33
Beni yazmamışlar:) Sapına kadar Eskişehirsporl'luyum... Hakem camiası da dahil olmak üzere herkes  bilir... HAKEM TAKIM TUTAR , TARAF TUTMAZ sözünü benimseyenlerdenim...
ESKİŞEHİR SENİ ÇOK ÖZLEDİM
Yukarı
tuncalnas Liste gör
Yazar

Mesut
  Alıntı tuncalnas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2009 saat 11:19

İnsanların bir takıma gönül vermesi kadar doğal bir olay yok.Ancak iş ahlakında objektif olmazsan sorunlar çıkar.Bu işi taraf olmadan yürütmek zaten profosyonelliktir.Bizim hakemlerimiz malesef eyyam, aman kimsenin gönlü kırılmasının mantığında olup futbol sahasında siyasi manevralara kaçmadan gözünün yakaladığı ve kuralın işaret ettiği şekilde davranırsa gayet insani bir davranış olan takım tutma olayı bu kadar tartışılmaz.Gayet basit olan kuralları uygulamakta zor hale gelmez.

ßiziм εliмiziη ulαşтığı yεяε oηlαяıη ђαyαllεяi ßilε ulαşαмαz.
Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
  Alıntı twenty6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2009 saat 11:59
her insanın sempati duyduğu takım vardır. açıkcası ben MHK'nın açıklamalarını pekte garipsemedim. istedikleri takımları tutsunlar beni zerre kadar ilgilendirmez ama sonuca tesir edecek takım kollayacak haksız karar vermesinler benim tek isteğim bu. yani en basit örneğini vereyim; haluk ulusoy yıllarca federasyon başkanlığı yaptı vede galatasaraylı lduğu herkes tarafından biliyinodu. ama adam geçen sezonun ilk 5 maçını seyircisiz oynattı bu takıma yani kollamadı galatasarayı. ya da haluk ulusoy dönemimde sürekli galatasaray şampiyon olmadı. sözün kısası istedikleri takımları tutsunlar ama adil maç yönetsinler.
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2009 saat 12:09
Bence medyanın klasik uydurma haberi .
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2009 saat 12:20
Alıntı yapılan HakemCem

Beni yazmamışlar:) Sapına kadar Eskişehirsporl'luyum... Hakem camiası da dahil olmak üzere herkes  bilir... HAKEM TAKIM TUTAR , TARAF TUTMAZ sözünü benimseyenlerdenim...

Clap
kalender
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2009 saat 13:23
Hakan Sirviselvi gs fanatiği
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 22:18
Bülent Yıldırım kadarı yoktur heralde... Tarih 17.02.2008 Maç: ESKİŞEHİR - ANTALYA
dk*90+5 ESES 1-0 önde ve verilen haksız penaltıyla maç 1-1 bitmiş ve hakem ESKİŞEHİR tribünleri tarafından saygıyla anılmıştı Big%20smile
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2009 saat 22:58
kuddusi müftüoğlu fenerli.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır