eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Canlı Yayında Transfer Teklifi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 04:16
partinin bir önemi yok, başkana ve kişiliğine oy atacağım... 
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 08:26

Yılmaz Hocanın aldığı oy sadece DSP'nin oyları değil ki!!!
Siyasi görüşüne bakmadan her kesimden yüksek oy aldı
ve alacakta bunun sebebide Yılmaz Hocanın siyasetten
çok hizmet adamı olduğuna inanılmasıdır kanımca; ama
parti değiştirmesi halinde siyasi kimliği daha öne çıkar ve
bu sefer alacağı oylar her kesimden değil sol kesimden
olur ve Eskişehir'i akp alırr ve hemde bence çok rahat alır...
Yani günümüzün laçka siyasetçileri gibi parti değiştirmesi
bence son derece yanlış olur...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 08:54
 Eskişehir de hiçbir siyasi parti büyükşehir belediye başkan adayını henüz açıklamadı. Nedeni de hiçbirinin Yılmaz Büyükerşen  ayarında aday bulamamasından kaynaklanıyor. AKP çeşitli adayları varsayarak defalarca kamuoyu yoklamaları yaptırdı. Hiç birinde şans göremedi. Çareyi dışardan aday göstermek olarak görüyor.Celalettin Cerrah kamuoyunda konuşuluyor ama şansının ne olacağı konusunda AKP nin kuşkuları var.Valimiz Kadir Çalışıcı aday gösterilmesi konusunda AKP içinde kulis yaptı fakat AKP liler kendisine sıcak bakmadı. Ali Fuat Güven kendisi aday olmak istemiyor. Ayşe Fert Dökmeci gönüllü, AKP acaba diyor. Tayyip Erdoğan aday olarak Erdoğan Bayraktar'a teklif etti. Bayraktar olursam İstanbul 'dan olurum, başka yerden olmam dedi.Anlayacağınız bu seçimde AKP nin adayını belirlemesi zor olacak.Bir tarafta belirsiz AKP adayı diğer tarafta partisi belli olmayan Yılmaz Büyükerşen, karar Eskişehir halkının.
  Bu seçim her türlü üçkağıdın , çirkefliğin yapılacağı bir seçim olacağa benziyor. Dün çok güldüm, Büyükerşeni  sevmediğini bildiğim bir tanıdığım "ben sünnetsiz adama oy vermem" dedi. Ne yalan söyleyeyim sünnetsizse ben de Büyükerşene oy vermem:))
  Umarım Eskişehir için hayırlısı neyse o olur.
since1965
Yukarı
Dobra Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Sezer
  Alıntı Dobra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 09:04
Eskişehir yaşam kalitesinde 3. sırada

Beşeri Sermaye ve Yaşam Kalitesi Alt Endeksi'ne göre Türkiye'nin en güçlü illeri sırasıyla Ankara, İstanbul, Eskişehir, İzmir ve Antalya olarak sıralandı.

Hızlı ve sürdürülebilir ekonomik büyüme yolunda sektörel ve bölgesel rekabet stratejilerinin hazırlanması ve bu stratejilerin hayata geçirilmesi amacıyla faaliyet gösteren Uluslararası Rekabet Araştırmaları Kurumu (URAK), 'İllerarası Rekabetçilik Endeksi 2007-2008' araştırmasının sonuçlarını açıkladı. Bundan böyle her yıl gerçekleştirilecek olan araştırmanın 2007 sonuçlarına göre, İstanbul 100 üzerinden 83.53 puan ile Türkiye'nin en yüksek rekabet gücüne sahip ili olarak belirlendi. İstanbul'un en yakın takipçisi 48.19 puan ile Ankara olurken, ilk beşteki diğer iller sırasıyla İzmir, Bursa ve Kocaeli olarak sıralandı. Araştırmada 4.59 puan ile Şırnak, Türkiye'nin en düşük rekabet gücüne sahip ili olarak yer aldı.
İstanbul; Markalaşma Becerisi ve Yenilikçilik; Ticaret Becerisi ve Üretim Potansiyeli ile Erişebilirlik değişkenlerine göre de birinci sırada yer alırken; Beşeri Sermaye ve Yaşam Kalitesi'nde birinciliği, başkent Ankara'ya bıraktı. Beşeri Sermaye ve Yaşam Kalitesi Alt Endeksi'ne göre Türkiye'nin en güçlü illeri sırasıyla Ankara, İstanbul, Eskişehir, İzmir ve Antalya olarak sıralandı.
Sakarya Gazetesi
ES ES
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 09:18
eskisehir halkı zekı eskısehır halkı modern  ınsanlarla dolu bır sehır ve bu sehır hıcbır zaman beledıye de partıye bakmadan oy kullanmıstır eskisehir ı eskisehir yapan eskisehir i modern bır sehır halıne getıren buyukersen her ne kadar eskisehirspor umuza yarım etmesede bana gorede haklı hazır para ıle herkes baskanlık yapar ama buyukersen partı degısırse sanıyorum kı oylarında bıraz dusme olur buda akp nın ısıne gelır aynı partıden yada bagımsız koysun buyukersen eskisehir kımse yıkamaz bız evden 5 oy garantısı var sımdıden:) 
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
tutku26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin Emrah DİNAR
  Alıntı tutku26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 09:21
burada önemli olan hangı partıde olduğu değildir Eskısehırı ruya kent yapan Eskışehirli olmamızdan dolayı gurur duyulacak bır kent yapan belediye başkanımıza her zaman destek olmalıyız. Ben Ankarada yaşıyorum ınanın Ankaradan Eskışehire geldığımde Avrupa kentıne gelmıs gıbı hıssediyorum HOCAM SANA SONSUZ TESEKKURLER
NE ZAMAN GELECEK O BÜYÜK GECE
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 09:27
cok sakat baslık....

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
rbicer Liste gör
Deneyimli Yazar

remzi biçer
  Alıntı rbicer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 09:35
Belediye başkanlık seçimlerinde her ne kadar isimlerin partisinin çok önünde olması gereksede,tüm kesimden ESKİŞEHİR halkının oyunu alarak yaptığı hizmetlerle efsane olan başkanın C.H.P. den aday olması durumunda,muhafazakarların bir kesiminin oyunu alamayacağını ve şimdiki oy potansiyelini koruyayamayacağını düşünüyorum.C.H.P. nin ESKİŞEHİR'den aday göstermeyip B.ERŞEN'i desteklemesi durumunda halkımızın tarafından takdir göreceği fakat genel oy oranının belki Türkiye genelinde yarım puan düşecek olması D.S.P. nin zayıf olduğu illerde C.H.P. yi desteklemesiyle dengelenir diye düşünüyorum. ESKİŞEHİR seçmeni bu seçimde tam bir demokrasi sınavı verecektir,seçimlerde en çok merak edilen belediyelerden biride bizim seçimlerimizdir.ESKİŞEHİR'imizin geleceği açısından inşallah bindiğimiz dalı kesmez,ESKİŞEHİR halkının farkını yine haykırırız.
HOP HOP HOP
GÜM GÜM GÜM
KIRMIZI ŞİMŞEK
HEY HEY HEY
Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
  Alıntı EKREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 09:36
Bakın Ankara Büyükşehir de DSP Karayalçın ı destekleme kararı aldı ve Chp ye jest yaptı.Eğer Yılmaz bey CHP ye geçmiyecekse CHP de Eskişehir de DSP yi destekleme kararı alabilir.
ESES1965
Yukarı
sefa26 Liste gör
Yazar

sefa
  Alıntı sefa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 09:36
Eskişehirspor a destek çıkmadığı için bende Büyükerşene  destek çıkmayacağım....

başlıkta yanlış olmuş... bende futbolcu transferi zannettim girdim....
es es imi çoook seviyorum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır