eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Desteğinizi bekliyorum

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 23:54
Alıntı yapılan ibo26

arkadasım sen kimsin,nesin,necisin???
ne kitabı?
hangi okula?
nezaman?
ne biçim iş yapıyosun.
Hayırlı bir iş yapmaya kalkışan kardeşime,nerdeyse ;
-Sen ne ayaksın kardeş!
Demediğin kalmış.
Lütfen kardeşim,yapacağın birşey varsa yap,yoksa yapılmak istenen güzel işlere ne gölge ol nede kabadayı ol... Ouch

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 23:56
Ne güzel bir işe kalkışılmış ama hep muhalefet,hep muhalefet...

Biraz da destek olmayı becerelim...

Varol abi eğer kriterlere uygun kitap denk gelirse irtibata geçerim...

Allah yardımcın olsun...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
VarolAydin Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı VarolAydin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 00:03
emre çok teşekkür ederim kardeşim. 
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 01:01
Sevgili Varol, çok anlamlı bir iş tek bir ricam var, Beşiktaş maçından sonra bu olayı gündeme getirelim. Misak-ı Milli sınırları içinde her il BİZİMDİR ve MEMLEKETTİR! Destekliyorum ve bunun Eskişehir taraftarının yeni bir adımı olması için emek de yürek de vereceğim.
Benzer bir girişimi Kasımpaşa'da bir ilköğretim okuluna bilgisayar lab. kurulması için Selahattin Ağabey yapmıştı, Allah kendisinden razı olsun.
İlk mesajında kendini tanıtsan inan tepki çekmezdin, ama sanal ortam insanlar birbirini tanımadan önyargılı oluyor. Yoksa, böyle bir girişime tepki gösterecek taraftar bizim camiada olmaz, bunu da unutma. Hatta, belki bir gazetede "ES ES'lerden Şemdinli'ye kitap kampanyası" ya da hangi ilçemiz, kasaba, mezramızsa onu belirterek haber bile olabilir bu adımWink Yurdum insanı görsün, ESKİŞEHİRSPOR taraftarının BÜYÜKLÜĞÜNÜ...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
VarolAydin Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı VarolAydin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 01:15
Son derece haklısın abi. Kızmadım zaten arkadaşa bu yüzden. Olabilir. Bir de hani forumda çok bilinen oturup sizlerle içip eğlenen sohbet eden biri değilim. O yüzden ben de biraz dışarıda hissediyorum kendimi forumda.

Beşiktaş maçı bitene kadar hatta pazartesiye kadar buraya mesaj girmeyeceğim. Bu başlığa çünkü camia olarak odaklanmamız gereken yer o maç.

Beşiktaş maçı için Cumartesi sabah 09-11 yayın hattında Lig Radyo'da Eskişehirspor cephesini konuşmak için 8-10 dakika zamanım olacak. İnönü'ye ise yetiştirmem gereken işler dolayısıyla gelemiyorum. Ama bilet kaldıysa hala bir son dakika sürprizi yaşayabilirim :)

Gazete konusunda söz veremem ama Ocak Ayında FourFourTwo (442) futbol dergisinde bu kampanyaya yer ayırtabilirim. Sporx'te köşemde yazarım ve Sporx'te Eskişehirspor haberleri arasında yer aldırtabilirim. Daha fazlası için söz vermek bana düşmez.

Bir de Aralık Ayındaki dosya yetişmeyecek gibi duruyor. Ocak'ta iki tane yazım olabilir FourFourTwo'da. Şubat ayında ise kesinlikle Eskişehirspor üzerine bir yazı yayınlayacağım. Amigo Orhanlardan , Fethi Hoca'lardan alıp efsane Sevilla maçlarına kadar geniş bir içerik olacak. Bunun da sözünü vereyim taraftarımıza.

Baba , Beşiktaş maçından sonra - ve umarım yüzlerimiz daha çok güleç - bir şekilde kampanyaya buradan hız veririz.

Teşekkürler herkese..

Yukarı
ibo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
Yer: Turkey
  Alıntı ibo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 03:55
amma saldırmışşınız ya ..bana kabadayı diyen var ahkam kesmiş diyen var...
forumu çok uzun yıllardır takip ediyoruz ve yeni birinin yazdığını direk anlayabiliyoruz.
forumun bi yapısı var.ona uymayan direk sırıtıyor...
arkadaş basındanmış.eyvallah.
ama once kendini tanıtıp sonra amacını anlatıp sonra hedefini soyleyip sonra beklentilerini acıklasaydı yani bir kompozisyon gibi güzel bi sunum yapsaydı çok farklı olurdu.yoksa biz bu forumda neler neler yaptık.bende universite öğrencisiyim dünya kadar kitabim var..yapacaz tabiki bişeyler..

körfezin kırmızı şimşekleriyiz...
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 08:07
Bir de hani forumda çok bilinen oturup sizlerle içip eğlenen sohbet eden biri değilim. O yüzden ben de biraz dışarıda hissediyorum kendimi forumda.

Varol kardeş basınla uğraştığın için kafama taktım. Hani basın mensupları bazen uzun bir konuşmadan cımbızla bişeyler ayıklarlar ya bende öyle yaptım basınla alakam olmamasına rağmen.
Bu yazıyı okuduğun gün içme sırası bende tüm forum bende kafayı bulacak gel senide bekleriz. Hem seni içeri aramıza da almış oluruz. (Anladın sen onu)
Karadeniz ESES
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 08:13
Bu arada kampanyada benimde tuzum olacak. Takip ediyorumWink
Karadeniz ESES
Yukarı
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
Yer: Turkey
  Alıntı semihk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 10:18
üniversitede okurken kendi aramızda bir plan program çizip kura ile bir okul belirlemiştik. yaklaşık 200 tane kitabı tespit ettiğimiz okula göndermiştik. şırnak ili içinde merkez köylerden bir tanesinde bulunan bir okuldu.
daha sonraları ise bu okulda bulunan öğrencilerden bölümümüze bir mektup gönderilmişti.
mektubu okuduğumuzda ve okulun resimlerini gördüğümüzde gerçekten yüreğimiz yanmıştı.
derme çatma metruk bir bina, yüze yakın öğrenci ve herşeyi göze alarak oralara gitmiş öğretmenlerimiz...
o resimleri görünce anlamıştık sıcak kaloriferlerin yanında oturup ,düzgün sıralarda ders dinleyebilmenin rahatlığını..
son yıl aynı kampanyayı yeniden başlattık ama mezuniyet falan derken hedefe ulamadık. biz de istanbul da bir okula verdik tüm kitapları.
hala bir uhdedir son kampanyadaki kitapları gönderemeyişimiz...

çok güzel bir işe soyunmuşsun. teşekkürler...
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 12:34
varol bey çok güzel düşünmüşsünüz ...ama seyitgazi kırka alpu gibi birçok ilçelerimiz ve iç anadoluda o kadar fakir varki yıllardır doguya göndermekten kendi yakınımızdaki köyleri unuttuk.bun kitapları her fırsatta fakir edebiyatı ve 15 çocugumada devlet baksın diyen doğuya değilde.. birazda yakınımıza baksak. bende gönderecegim ..kolay gelsin size..göndermeyelim demiyorum doğuyada gönderelim ama buralarda misakı milli sınırları içinde ..
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır