eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ben

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
Online Durum: Offline
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 00:09
3 nisan 1989 eskişehir doğumluyum... sırasıyla pilot binbaşı, atatürk ortaokulu ve eskişehir anadolu lisesinde okudum..şuan osmangazi üniversitesinde endüstri müh okumaktayım...

Cocukluğum hamayolunda geçti....  Rahmetlik babam hep götürürdü maçlara.. İlerde bizde çocuklarımızı götürecez inşallah
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 00:29
güzel bir başlık açılmış bizde tanıtmadan geçmeyelimBig%20smile
ben ocak 1982 de Eskişehirde doğmuşum kesin konuşmayayım büyüklerim öyle diyor.daha sonra yenidoğan,tepebaşı,arifiye,kurtuluşta oturduk.şu andada cumhuriyet bulvarında ikamet ediyoruz.12sene boyunca aynı muhitte ilk orta lise tahsilimi gerçekleştirdim o zamanki adıyla adalet ilkokulu ve ortaokulla lise süleyman çakır lisesinde bitti.ortaokul ve lisede okul takımlarındaydım lise sonda Eskişehir 4.sü olmuştuk övünmek gibi olmasın iyi golcüydüm tabi o zamanlarCry
daha sonra Anadolu üniversitesi işletme fakültesini bitirdim şu an hazır asker sayılırım ve çok üzgünümki aralık ayında Eskişehirime ve ESES ime veda edip vatani görevime gideceğim bi aksilik çıkmazsa 6 ay sonra geleceğim ama kalbim Atatürk stadında olacak.
sizlerden tek ricam kümede kalacağımıza sonsuz inanıyorum zatende buradaki beşiketaş maçında tüm gücünüzle bağırmanız bize kümeye gönderdiklerinde onlar şampiyon olup sevinmişlerdi umarım biz yukarılarda bitirirken ligi onlar uefaya bile gidemezler...
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 01:14
SmileSmile  16.10.1977 eskişehir doğumluyum.6 yaşıma kadar kurtulu mahallesinde oturduk,daha sonra uluönder mah ve tepebaşında geçti 15 yıl kadar,yani çocukluğum diyebilirim,şimdi kırmızı toprakta ikamet ediyorum.aslen babam manisalı annem de izmirli ama bişekilde eskişehire yerleşmişiz çok da iyi etmişizWink

uluönder barbaros ilkokulu,tepebaşı ortaokulu ve atatürk lisesinde okudum.Ama esas gerçek anlamda eses'le tanışmam üniversiteyi kazanınca oldu.Süleymen demirel üniversitesi inşaat mühendisliği mezunuyum,öncesinde gs'nin maçlarını takip ediyordum fakat gurbete gidince anladım eskişehirimin ve eskişehirsporumun kıymetiniBig%20smile
  Ispartadaki ev arkadaşlarım azılı kafkaf göztepe altay taraftarlarıydı ve bunu yaşam felsefesi haline getirmişlerdi adeta ben de kıskandım doğal olarak çok hoş bi muhabbetleri vardı,e tabi bende doğal olarak koyu bir eskişehir milliyetçisi olarak eses'ime sarıldım sımsıkı 4 elleSmilehep beraber maçları deplasmanları takip etmeye başladık eses 'li ortam yaptım kendime ıspartada atkılarımızla geziyorduk okulda paso ve muhabbetler dönüp dolaşıp şehir ve futbola geliyordu ben deli gibi savunuyordum eses imi ve şehirimi hatta bir gece hiç unutmam kafkaflı kankam vardı onunla 2'şer kutu sprey boya aldık gecenin bi yarısı ısparta sokaklarına çıktık bulduğumuz her boş duvara,her direğe durağa tabelalara,trafo duvarlarına ben ES-ES yazdım o yanına KSK 35;5 yazdı adeta şehri donattık.Smileertesi sabah bütün ısparta çalkalandı bu yazılar nerden çıktı amma fanatik adamlar bunlar diye sivil polis bile fellik fellik bizi aramış sormuş herkese kim bu yazanlar diyeSmileyıllar sonra gittiğimde hala yazıların bi kısmı silinmemiş duruyodu Smile

Sonra başka şehirlerde çalıştım izmirde bi seneyi geçkin çalıştım ama eses ve eskişehir aşkımı hep dilime doladım ve herkese aşılamaya çalıştım çok özendirdim maçlara getirdim ve biçok kişiyi eses camiasına kazandırmışlığım vardır övünmek gibi olmasın ama çok atkım formam gitti hediye etcem diyeSmile
  şimdide vargücümle esesime destek oluyorum artık küme düşmememiz için sürekli dualar ediyorum eminim eses çok güzel yerlere gelecek bence bi dünya şehri burası ve eses de dünya takımı olacak avrupaya açılacak buna tüm kalbimle inanıyorum bana gülenlerede aldırmıyorum herkese sevgiler selamlar olsunSmile
   Bu arada son sözüm ateşli taraftar olmak küfretmek kırmak yıkmak dövmek değildir,herkesin sizi güzel yanlarıyla konuşması ve saygı duymasıdır...

es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
  Alıntı tcatu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 01:15
sanırım böyle bir başlık vardı :S
herkes kendini tanıtsın tarzı.

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
cenk26es Liste gör
Yazar

Cenk TOKGÖZ
  Alıntı cenk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 01:19
Cenk Tokgöz
1983 İstanbul doğumluyum
2 yaşımdayken eskişehire taşındık. Ve çocukluğum bu şehirde geçti. Uluönder mahellesinde
Uluönder ilkokulu,tepebaşı ortaokulu,motor meslek lisesi ve Selçuk Üniversitesinde okudum.
Şu an kütahyada İstasyon amiri olarak çalışmaktayım.
Kızılcıklıda geçti gençliğim,hem trübünde hemde mekan olarak.
Sevgiler saygılar.
Es Es bize bir alınyazı sevdamız siyah kırmızı. Şampiyonluk görmeye yetmesede nefesim senin için ölmeye değersin ESES im...
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 01:53
Özgür Örün
05.07.1986 'da ESKİŞEHİR'de doğdum. Kendimi bildim bileli Kurtuluş mh. deyim. ilkokulu Pilot Binbaşı, ortaokulu Atatürk (Devrim) ,Liseyi Atatürk End.Meslek  Lisesinde okudum.
Şuan AÖF işletme 1.Sınıftayım Tongue... Futbola alakam 5 yaşındayken başladı ve Şekersporda 14-15 yaşına kadar oynadım ve sonra çocuk aklı işte bıraktım . Şimdilerde halısahlarda oynamaya çalışıyoruz..Tongue Küçükken abimin sayesinde ESES'i takip ediyordum. Ne yazıkkı maçlara götürmüyorlardı. İlk maçım burda  seneyi hatırlamıyorum Erzurumspor maçıydı yenilmiştik ve o sene Erzurumspor     Süper lige çıkmıştı.. İlk deplasmanım ise olaylı Yalova deplasmanımdı bayağı macera yaşamıştım.. Artık hersene imkanlar el verdiği sürece deplasmanlara gidiyorum. Eskişehirdeki maçlarda ise  Açık tribüne takılıyorum..
ESES
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
Yer: izmit
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 02:18
25.11.1972 Berlin/Almanya dogumluyum. Annem Eskisehir'lidir. Annemin hastaligi nedeni ile kucuk yasta Turkiye'ye, Eskisehir'e (Baglardaki dede ocagina) kesin donus yaptık. Cocuklugum ve gencligim Yeni Baglar Mahallesi'nde (Eti arkasi Slistre sokak) gecti. Sarapci Baglarli'yiz yani........ Hayatim boyunca Eskisehir'li ve EsEs'li olmaktan sonsuz gurur duymusumdur. Cocukken Eskisehir'in abartisiz tum sokaklarini gezmisimdir.

Eskisehir'in maclarina stattan gelen Amigo Orhan'in costurdugu taraftarlarin seslerini merak edip kaynagini bulup o ortama girmekle baslamisimdir. Ismail Arca'li takimin son zamanlarini gormusumdur. Ondan beridir (Eskisehir'den ekmek derdine dusup ayrilincaya kadar) bildim bileli Eskisehir'in maclarina gitmisimdir. Belli bir yastan sonra Eskisehir Restaurant grubu abilerimin kaldirdigi otobuslerle deplasmanlara da gitmisimdir. Calısma hayatina atilmamda bile yakin illerdeki deplasmanlara da gitmisimdir. 

1981 yilinda Eskisehir Demirspor da futbola basladim (2 yil). Daha sonra Baglarspor'da (6 yil) Otosanspor'da (4 yil) Sumerspor'da (1 yil) Bilecik Ertugrulspor'da (2 yil) Kocaeli Polisgucu'nde (1 yil) Kocaeli Saraybahce Belediyespor'da (6 yil) toplamda 22 yil futbol oynadim.

Okullarim: Ulku Ilkokulu, Mehmetcik Ortaokulu, Bahcelievler Lisesi, Anadolu Universitesi Kimya Muhendisligi.

1995 yilinda Bilecik'de (2 yil) 1997 de Eskisehir'de (1 yil) 1998'de Izmit'te (9 yil) calistim. Madrid'de ise 1 yildir Rafineri Uniteleri kuran bir firmada Mudur Yardimcisi olarak calismaktayim.

Tum arkadaslardan bu vesile ile Tek Askimiz ve Ortak paydamiz olan EsEs'e kosulsuz destek ve sevgi yonunde sonsuz destege devam etmelerini ve ozellikle GS ve FB maclari ile yeniden Turkiye'deki tum kalplerde yeseren EsEs Sempatisine zarar verecek Eylemlerden kacinmalarini veya bunu yapanlari uyarmalarini cani gonulden rica ederim......

Sanli EsEs'ime ve Efsane taraftarina sevgi ve saygilarimi sunarim..........  
Murat Bayrak
Yukarı
beyti_webster Liste gör
Yazar

beytullah
  Alıntı beyti_webster Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 03:02
1988 sivrihisar dogumluyum annem ve babam hala orda çiftçilikle ugrasıyor .Eskişehire okul için dedmlerin yanına geldim ilkokul emek ilkokulunda  ortaokul seker ilkögretim liseyide ahmet kanatlı ydal de bitrdim suan esogü matematik ögrencisiyim .
ilkokul senelerimde emek mahallesinde ikamet edyorduk yaklaşik 10 senedr gökmeydanda oturuyoruz ESESimle tanişmamda bu mahalldeki arkadaşlarımın beni maclara götürmesiyle oldu iikide götürmüşler :D simdi elimden geldigince esesimize destek oluyorum beni bu sevdayla taniştiran kardesim gürkana sonsuz teşekkürler Wink
esogü matematik//uniESES//ESOGÜ eskişehirsporlular//
Yukarı
byeses Liste gör
Yazar

byzicoes
Yer: eskişehir
  Alıntı byeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 08:15
Alıntı yapılan 26_26_26

Aslen Bilecik/Söğüt doğumluyum,1962 de domuşum aynı yıl Eskişehir e gelmişiz.
Bağlar çocuğuyum,Bağlarda büyüdüm,Askere gidene dek Eskibağlar,Yenibağlar,Güllük üçgeninde geçti günlerim.
Bağlarsporluyum ama lanet olsun içimdeki duyarsızlığa ki Amatör futbol sayfalarına hiç uğrayamadım doğru dürüst buda benim eşekliğim.
79-80 lerdede bir dönem oynadım Bağlarsporda,Recepler le,Sedatlar la,Bülentler le...bu saydıklarımı kimse bilmez  Salih Yürü abim dışında, Recep arkadaşımız profesyonel olmuştu ama Eskişehir dışında bazı kulüplerde oynamıştı. O zamanlarda.
Bu günde Salih Yürü abimiz var O Sinanların yetiştiği Bağlarsporumuzun başında.Ellerinden öpüyorum,o zamanlardada vardı,şimdide Bğların başında dimdik...
Konumuz;
Nerede büyüdük,nasıl EsEsli olduk...Gurbetteki EsEs li olan renkdaşlarımda katılırsa ayrı bir tat verecektir.

bağlar sporda çetin diye bir forvet vardı yanlış hatırlamıyorsam
Yukarı
byeses Liste gör
Yazar

byzicoes
Yer: eskişehir
  Alıntı byeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 08:30
1965eskişehir doğumluyum;
esesimizin güzel günlerinide yaşadım hüzünlerinide esesimizin arkasından da hayli km yapmışlığımızda var ne kadar maçlara gitsemde amigo orhanlı maçları seyir açısından unutamıyorum,ilk gitiğim maç bir zamanlar 1. ligde olan giresun spordu böyle başladı esesle olan maceramız hangi maçla biter bilinmez.Ama bizim desteğimiz her zaman sürecek
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır