eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

kızılcıklı,nefer,ayder,1965ler ve altes

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 10:33
Bana da birleşme zor gibi geliyor.Ama yine de liderler toplanıp birlik mesajı verebilirler."Biz düşman değiliz.Hepimiz Eses sevdalısıyız.Şu günlerde hepimiz birbirimize destek olmalıyız.Kenetlenmeliyiz." tarzında sözler ortamı yumuşatacaktır.Böylece birleşme için uygun ortam da hazırlanmış olur.
Ben ayrıca açığın üstünün kapanmadan veya en az iki tarafı kapalı bir stad yapılmadan birleşmenin olacağına inanmıyorum.Bütün gruplar açıkta toplansın deniyor ama açıkta olunca sesler uçup gidecek.Üç grup kapalıdayken ortak tezahüratlarda çıkan sesi tekrar yakalayamayacağımızı düşünüyorum.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
kizilcikli_serdar Liste gör
Yazar

serdar
Yer: Turkey
  Alıntı kizilcikli_serdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 10:35
Eee zaten birlik olduğumuz belli olmuyormu ?
Orda herkes Eskişehirspor için var zaten...
5 KİŞİDE KALSAK, 1000 KİŞİDE OLSAK, YILLARDIR HEP WARIZ,,, BİZ "KIZILCIKLIYIZ !!! "
Yukarı
ömer26 Liste gör
Yazar

ömer özürk
  Alıntı ömer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 11:07
böyle 4 grup degilde acıkta bi grup kapalıda bi grup olsak bence daha harika olur gecen sene kızılcıklı & nefer yan yana harika işler yaptılar acıkta bunu görünce dahada costu  cok güzeldi ozamanlar ama yasanan tatsız olaylar yine ayrılmaya sebeb oldu keske tekrar nefer kızılcıklı yan yana gelebilseler ayderin üzeride kapandı harika olur ama herkes kendi tirübünün sevdasının pesinde esesimi düşünene yok sanırım

Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 11:16

bencede ayder-kızılcıklı-nefer kapalıda yan yan olmak üzere birleşmeli o aradaki cam kalkmalı böylece orası inanılmaz güsel olur altes de gelsin diyeceğim ama sığmıyazağımız için altesde açıkta kalsın ama o zaman erkan abiye çok iş düşüyor açılış maçındaki gibi maçı izlememesi ve taraftar bağırırken onunda bağırması lazım yoksa açıktaki birlik sağlanmaz

Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
kare_es Liste gör
Yazar

Ali
  Alıntı kare_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 11:19
Alıntı yapılan EKREM1965

it was 1965;FB liler ittifak kuramamış olabilir ama burası da ESKİŞEHİR.biz onlardan farklıyız.Hepimizin tek bir sevdası var o da ESES in süper ligte yaşaması ve yaşatılması.Bizim yerimiz bu lig başka bir lig bizi kaldıramadı kaldıramaz.Grupların ortak birleşme noktası burada yatıyor: ESKİŞEHİR VE ESKİŞEHİRSPOR.Başarı istiyorsanız bizim gibi takımlarda tribün birlikteliği şart.Fb ekonomik gücü ile bu bölünmüşlüğünü ortadan kaldırıyor.Biz ise para para diye debeleniyoruz ki bir de taraftar bölünmüşlüğü varsa vay halimize.Ama ortak payda siyaset,rant olmamalı ESKİŞEHİR VE ESKİŞEHİRSPOR olmalı.

yanlis okumussun. Fbliler degil, fblilere(g.g) karsi ittifak yapilamadi diyor arkadas ki cok da dogru soyluyor.

Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 11:34

Ett taraftar dernegi başkanı  Yavuz Orhanı ben bi turlu anlayamadıgım gitti.Maca takım elbise ile geliyor .Esesi artık kendi işi gözüyle bakıyor herhalde.Rant para vs.bunlar varken ne birleşme olur nede başka bi şey.

Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
  Alıntı EKREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 11:41
doğru kara=es yanlış okumuşum
ESES1965
Yukarı
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
  Alıntı esesli_-sarı-_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 11:55
beyler bu birleşme olacaksa bile forumda olmaz. gügüyü istifaya çağırmak için toplandığımız gün Yavuz Orhan abimiz açıkca söyledi. Foruma bakmıyorum orada yazılanları okumuyorum diye.Bu işler tepkilerle çözülür. Toplanırsın iki bağırdın mı birazda protesto ettinmi olay kendiliğinden çözülür zaten. Malesefki o da bizim forumumuzda olmuyo.Şimdi ben şuraya yazsam bilmem kaç tarihinde şurda buluşuyoruz tepki için desem.Sayfalar dolusu ben geliyorum , evet kesin ordayız , gelmeyen febeli olsun gibi bir sürü yazan arkadaşımız çıkacak ama buluşma saati bi gelcek en az 10 en fazla 15 kişi olacağız.
güvensoy istifa
Yukarı
black_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Esk. / Bağlar
  Alıntı black_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 12:00
Yıllarca bu pis rant kapısından geçen adamların lugatında birleşme ve uzlaşma kelimeleri bulunmaz...
Şu zamandaki tribün lideriyim diye geçinen şahısların liderlik vasıflarından uzak olması sebebiyle insanları yönetemezler...Bu yüzden hemen hemen her zaman şiddete baş vurmuşlardır...
Resmen küçük bir ülke gibidir tribünler...Din, ırk, siyasi her çatışma vardır aralarında...
Benim sınırlarıma gireni asarım, keserim demeye başlarlar...Kendine gelecek zararı hissettilermi hemen misilleme planları yapmaya başlarlar...
Sorun bakalım liderim diye geçinenlere çoğunun işi gücü veya oturmuş bir yaşantısı varmı...Kime nasıl örnek oluyorlar...ES-ES'imi desteklemek için giden gençlerimiz onlardan neleri örnek alabiliyor...
Bir gün rantı, şiddeti, küfürü benimsemeyen, para sevdasının peşine düşmeyen, yaşantısıyla örnek olan insanlar çıkarsa geçmişteki gibi o zaman bu birleşme naraları gerçeğe dönüşebilir...
BiZim DüNYaMıZDa ÖLüMSüZLüK SeNi SeVMeK DeMeKTiR ES-ES'im...!!!
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 12:26
kendi çıkarları varsa bu işlerden artık bunları bir kenara koysunlar ve ESES için birleşsinler. taraftarlar nezninde değerleride kalmayacak yakında. bölün,parçalan, kavga et nereye kadar. herkes birleşme istiyor taş çatlasın 15-20 kişi karşı çıkıyor (lider geçinen) ve bu iş olmuyor. istense neler olur. inönü stadında ne harikalar yaratıldı. artık aklı başında insanların sazı eline alması lazım
ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır