eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Deportivo la Turco

Cevapla Cevapla Sayfa  <12
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 17:49
Alıntı yapılan işçi

Deportivo'nun bu yönü yıllardır biliniyor zaten.. İspanya ligini takip edenler bilir, Deportivo maçlarında kale arkalarında Türk bayrağı asılıdır hep. Anlaşılan forumdaki bazı arkadaşlar dünya futboluna uzak biraz..

Eskişehir sevgisi ÇILDIRTTI bizi...Ondan başka bişey takip edemez olduk,dünyaya kapılarımızı kapadık,Siyahla yattık Kırmızıyla kalktık.. :)

Gayri müslümde olsa kendini Türk hisseden Herkes Türktür Smile

Ne Mutlu Türk üm Diyene!!!
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 17:59

Eski forumda da buna ilgili 7-8 konu acilmisti.Guncelligini yitirmiyor bu konu bir turlu,forward mail kulturu sagolsun.

Bana kalirsa gereksiz milliyetci yaklasimlar, futbol sahalarindan uzak tutulmasi gereken tavirlar.

Cunku o resim Deportivo-Pana macindan once cekilmis diye hatirliyorum.

edit: ilk mesajda da yaziyormus zaten Pana maci oldugu.

Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 18:06

Bu bilgileri o kadar ilginç gelmiyor artık ve bu konuda heyacanlanan tek millet bizizdir  yani başka ülkede türk bayrağı açılması  türk isminin söylenmesi YA sırf yabancı filmde türk kelimesi geçtiği için filmi izleyen var arkadaşlar bu ülkede(aha türk dedi lan Big%20smile   )Ayrıca bildiğim kadarıyla celta vigolular barbar anlamına geldiği için takmışlar o lakabı deportivolulara Yani türk kadar barbarsınız anlamında hiç iyi birşey değil böyle anlaşılmak

Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
es-es-turan Liste gör
Deneyimli Yazar

Turan
  Alıntı es-es-turan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 18:43
deportivoyu hep sevmişimdir zaten :)
Kalsa da son nefes
Yine de ESES
Yukarı
FoRZa 26 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
  Alıntı FoRZa 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 19:05
Celta vigoyla bi Türk takımımız karşılaşırsa
Deportivo pankartı açmak fena olmaz hani Tongue
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 19:11
Forum üyesi eski sayfaları karıştırıcı olmalı gereksiz konu  kalabalığı yapmamalı.Aynı konuyu 3-4 defa açarsak bu site 300 kişidede kitlenir.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 19:55
Alıntı yapılan esesozgur

Bu bilgileri o kadar ilginç gelmiyor artık ve bu konuda heyacanlanan tek millet bizizdir  yani başka ülkede türk bayrağı açılması  türk isminin söylenmesi YA sırf yabancı filmde türk kelimesi geçtiği için filmi izleyen var arkadaşlar bu ülkede(aha türk dedi lan Big%20smile   )Ayrıca bildiğim kadarıyla celta vigolular barbar anlamına geldiği için takmışlar o lakabı deportivolulara Yani türk kadar barbarsınız anlamında hiç iyi birşey değil böyle anlaşılmak

Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur.
tamam kardeşim iyi güzelde
celtalıların depotuvoya türk deme sebepleri barbarlık okey tamamda peki DEPORTUVOLULARIN CELTALILARA VERDİĞİ CEVABI BİLİYOMUSUN ONUDA BEN SANA HATIRLATIYIMMMMM             EVET TÜRK GİBİ GÜÇLÜYÜZZZ  Bİ YUNUN TAKIMINA KARSI TÜRK BAYRAGI ACAN TAKIMI BEN HER ZAMAN DESTEKLERİMM  BURDA İYİ TEMENNİLERİMİZİ İLETİCEZ DEPORTİVOYA NEDEN HERSEYDE Bİ KILLIK ARAIYOSUNUZKİ  Sleepy
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
Yer: Turkey
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2008 saat 09:32
Seneler evvel eski forumda çok konuşuldu.Spor programlarında da çok şeyler anlatıldı.Dünya futbolunu biraz takip edenler için  yeni birşey değil hatta geçmişde kalmış birşey,bazı arkadaşların özellikle konuya açan arkadaşa gösterdiği tepkiyi haklı buluyorum.Nedenini konuyu açanın üyelik tarihi ve mesaj sayısına bakıldığında anlaşılacağını düşünüyorum.Ayrıca  depor taraftarı seneler evvel gese ile karşılaştıktan sonra bayrak konusunda ikileme düştüler ve gene yanlış hatırlamıyosam 4 senedir filan artık Türk bayrağını stadlarına pek asmıyolar en azından her maç asmıyolar.

Şimdi bütün bunların ışığında bu konuyu açmaya ne gerek var ? Gerçi cevap yazarak bizde hatalı davranıyoruz.Konuyu üstlere taşıyoruz.

Ayın  11 ile 22 arası forumu pek takip etmedim.Ancak çok  birşey kaçırmamışım. Gene hep aynı yazılar.Bunlarn yeri burası değil ama hazır yazıyorken dile getiriyim istiyorm.Adam fm yi kaynak göstermiş ,öteki transfermarket denen saçmalığı kaynak göstermiş.Allah aşkına ya Çoşkun Birdal a 1 milyon avrodan fazla değer biçen bir siteye güvenebilirmisiniz?Adamın bir maçını hasbel kader veya video paylaşım sitelerinden  seyretmiş bu adam işe yaramaz niye alındı filan falan neyse konunun çok dışına çıktım
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır