eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'na Teşekkür...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 49>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 12:42
sayın nebi bey umarım hayırlısı olmusturda bırakmıssınızdır gorevinizi bizler aslında hep hayalını kurdugumuz yonetimi bizlere getirdiniz devamli projelerinizin olması hep beni heyecanladırmıstı bu gune kadar yapmıs oldugunuz hizmetler icin tesekkurler...
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
arc Liste gör
Deneyimli Yazar

alirıza çınar
  Alıntı arc Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 12:47
gönlümüzün genç başkanına teşekkürler
ESESLE KALIN ESESLİ KALIN
T K Ş

Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 12:53
Gönülden teşekkürler efsane başkan dönüşünde esesin bu sefer süperlig şampiyonu olacağını biliyorum. İnşallah seni çok aratmaz bu yönetim. Yinede herkeze teşekkürler.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 12:54
onun sayesinde artık gelecek tüm başkanlar projeleri ile gelecek. kurumsallaşma,tesisleşme,süperleşmenin önünü açan başkan. yaptığı bütün hizmetler için teşekkür ediyorum. biraz dinlen daha büyük projelerle yeniden bekliyoruz.
ES-ES
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 13:31
Sayın  Hatipoğlu'na  teşekkürler.Biz  Ankara'dan  tesislerin  fotolarını  gördük,yaptıklarını  takip  etmeye  çalıştık.Eskişehirsporumuz  layık  olduğu  yere  döndü.Allah  razı  olsun,tekrar  teşekkür  ederim.ClapClapClap
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
34mck26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa cenker koçak
  Alıntı 34mck26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 13:38
1. sezon sizi cok elestirdim icraatlarnız acemiyceydi.
2. sezon cok mantıklı işler yaptınız sonsuz tesekkürler.
3.sezon da misyonunuz tamamlanmadı ama siz yoruldunuz herhalde. biz istikrar ve uzun süre sizden hizmet bekliyorduk. Allah yolunuzu daim etsin.
mck
Yukarı
yurtsever Liste gör
Yazar

Samim YURTSEVER
Yer: İzmir
  Alıntı yurtsever Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 13:41
Genç yaşına rağmen , kısa zamanda büyük işler başardı.Dönüşünü çok beklemeyeceğimizi umuyor, kendisine iyi istirahatler diliyorum. 
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 13:45
Nebi başkan teşekkürler...ClapClapClap İstirahatın bittiğinde yeniden bayrağı devralacağını umut ediyoruz. Daha yapılacak çok şey var.
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 13:51
Sağol Nebi başkan... İyisiyle kötüsüyle, günahıyla sevabıyla iyi bir başkanlık dönemi geçridiniz... Başkanlıkta yaşadığınız tecrübe gelecekte sizin daha iyi işler yapmanız için yardımcı olacaktır... 12 senelik hasretimize son verdiniz sağolun...
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 13:51
Bir Başkan neler yapabilir herkese gösterdi her zaman başı dik durdu ve hasretle beklediğimiz süper ligi bize sundu...herşey için sonsuz teşekkürler NEBİ HATİPOĞLU...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 49>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır