eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kılıçoğlu Sineması da Kapanıyor.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses7 Liste gör
Yazar

Esalettin ÖZTÜRK
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eses7 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 10:26
Alıntı yapılan forum26

Kötü yönetim,tozlu ve kirli bir salon,teknolojiyi takip edememe,çağdışı hizmet.Kendini geliştirip iyi hizmet veremezsen bu olur işte geç bile kalındı.Darısı hamamların başına.Çağdaş kaplıcalar da açılınca onların da sonu o olacak.

Çok güzel konuya değinmişsin hamamlar konusunda... 4 yıla kalmaz modern hamamlar da olur. Hepside birer birer yok olup giderler.
 Onlarda bir davetiye gönderirler yerel basına. Yazarlarda hamam hatıraları yazar artık.

Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 10:49
Kılıçoğlu Sineması'na çok fazla gitmedim, bir kaç sefer gitmiştim. Tek aklımda kalan ise görevli arkadaşın bizden bahşiş istemesiydi. İlginç. Bahşişi ben istersem veririm, istemezsem vermem, istemek de neyin nesi. Allah'tan o arkadaş direk benimle muhattab olmadı, yanımdaki arkadaştan istedi, O da yok dedi. Smile Sanırım sinema binasını yıkıp oraya yeniden, içinde sinema da olan, bir bina yapılacak. Bir yerde kendini yenilemesi gerekiyordu...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 11:17
Alıntı yapılan KaRa

Kılıçoğlu Sineması'na çok fazla gitmedim, bir kaç sefer gitmiştim. Tek aklımda kalan ise görevli arkadaşın bizden bahşiş istemesiydi. İlginç. Bahşişi ben istersem veririm, istemezsem vermem, istemek de neyin nesi. Allah'tan o arkadaş direk benimle muhattab olmadı, yanımdaki arkadaştan istedi, O da yok dedi. Smile Sanırım sinema binasını yıkıp oraya yeniden, içinde sinema da olan, bir bina yapılacak. Bir yerde kendini yenilemesi gerekiyordu...

Aynı olayla ben de karşılaşmıştım , dua etsin yanımda kız arkadaşım vardı. Angry
Zaten ilk ve son gittiğimde o oldu.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 11:18
Siyah-Beyaz Filmler zamanında tanımıştım Kılıçoğlunu.Sevgililere gizlice verilen aşk mektupları,sonra kılıçoğlu sinemasında buluşmalar.Heyacandan titreyen genç yürekler.Her güzel şey gibi onunda sonu geldi.Kokulu kağıtlara yazdığımız aşk mektuplarının yerini Çep telefonlarının aldığı çağımızda yinede iyi dayandın Kılıçoğlu.Artık torunlarımıza anlatacağımız hatıralarımız arasındaki yerini aldın.Teşekkürler sana benim gençliğime renk kattığın için.

Ben 65 den beri inanıyorum.HeartHugHeart
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2013 saat 14:31
sinemanın yerine ne yapılacak bilen var mı?
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2013 saat 15:14
benim çocukluğumda vizyona giren filmler haftasında gelirdi ve bu sinemalar türkiyede yanılmıyorsam 7 taneydi. Türkiyede vizyona giren filmi haftasında seyredebildiğimiz 7 ilden biriydik. dolby stereo ses falan heygidi günler. Eskiden herşey güzeldi be, insanlar da güzeldi. Bak kötü oldum şimdi
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
hakan_wery Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı hakan_wery Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2013 saat 15:16
ninja kaplumbağalar ın sinema filmini zemin kat, asma kat hınca hınç dolu şekilde seyretmiştim.İçeride 1000den fazla esesli vardı. ne gündü....
eski eskişehirmi yoksa yeni eskişehirmi daha güzel bilemem ama böyle eski gençliğimizin geçtiği yerler yıkıldıkça şekil değiştirdikçe içim acımıyor diyemem.
Yerine ne yapılırsa yapılsın kırılan yok olan ne olursa olsun yerini hiçbişey tutmuyor.
Yukarı
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı yirmialti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2013 saat 15:21
Alıntı yapılan hakan_wery

ninja kaplumbağalar ın sinema filmini zemin kat, asma kat hınca hınç dolu şekilde seyretmiştim.r.

20 seneye yakın oluyor sanırım. Benimde ilk sinema filmim Ninja Kaplumbağalardı. Orada izlemiştim
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2013 saat 15:23
5 Sene önce açılmış konu :)
Yukarı
hakan_wery Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı hakan_wery Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2013 saat 15:32
evet 20 yıl olmuştur belkide geçmiştir...
sizin yaş kaç renktaşım ?

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,895 saniyede hazırlanmıştır