eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 195196197198199 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 00:20
bizde yedek kalir demedim zaten..
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 00:33
Evet son 4 transfer çok önemli defansı baya güçlendirdik ancak  bu sene ligde gol sıkıntısı çekmemek adına hücum hattına çok önemli en az 3 futbolcu şart .

Meksika Ligi'nde birkaç tane çok iyi golcü var mesela Salvador Cabanas Paraguay'lı golcünün istatistikleri muhteşem  : http://www.national-football-teams.com/v2/player.php?id=5278 

Humberto Suazo Şili'li golcünün istatistikleri : http://www.national-football-teams.com/v2/player.php?id=10024
ve Christian Benitez Ekvator'lu golcü : http://www.national-football-teams.com/v2/player.php?id=13871

Bizim Anderson'un yanına bir tane bitirici Güney Amerikalı alalım hızlısından .

Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 00:42
@Es_Kadir.. bahsettigin iki isimi de almamiz mumkun degil...

http://msn.foxsports.com/fsi/fslasc/story/futbol?contentId=8311450

Suazo, 13 milyon dolar ve Benitez'de o civarda... bizim aldigimiz yabancilara ise odedigimiz paralar 100 bin - 300 bin eur civari bedeller soz konusu...

http://www.sportnet.hr/Nogomet/HNL1.aspx

bu yukaridaki site Hirvatistan'in en onemli spor portali...  aldigimiz oyuncularin kuluplerinin haberlerine girip oradan ilgili transfer haberlerini bulmak ve sonra google'da Hirvatca olan metni ingilizce'ye cevirmek mumkun... bunu yaptiginda kuluplere odedigimiz paralari ogrenebilirsin... o nedenle ben bu isimleri onerdim..

Alıntı yapılan Martin_Mistre

ZELIMIR TERKES, fikrini bir kac arkadasin daha begenmesi sevindirici... kendisi gecen sezon Hirvatistan liginin gol krali.. Bosna Hersek'li ve sozlesmesi sanirim bitti... 27 yasinda.. takimda bunca Hirvatistan liginden gelen oyuncu varken bize gelmesi zor olmaz diye dusundugum icin dün onermistim... esasen ben Dahmane'nin geleceginden de, gelse bile cok yararli olacagindan da emin degilim... bir ekol takip ediliyorsa  "Zelimir Terkes" mantikli bir secim olurdu..

ANDRE MORITZ, bu adami nasil unuttuk bilmiyorum... 21 yasinda ve Kasimpasa'da ozellikle son maclarda sahada fazla sans bulmaya basladikca basarili olmustu... arka arkaya goller atiyordu... ideal bir hucuma dönük orta saha... Kasimpasa kulubuyle olan iyi iliskilerimiz sayesinde bu oyuncuyu takima kazandirmaliyiz..ilerde cok iyi para da kazanabiliriz... mutlaka uzerinde dusunulmeli.. youtube'ta goruntuleri var..

KEMAL OKYAY, Kayserispor'la ilgili haberlerde herkes Kamber'e odaklanmis oldugu icin bu oyuncunun ismi gozden kaciyor... Engin Baytar'i Genclerbirligi'nden pahaliya alacagina , gecen sene en az onun kadar iyi performans gosteren 23 yasindaki Kayseri'nin U-20 Milli oyuncusu Kemal Okyay'i almak en dogru transferlerden biri olacaktir..

FAHRI TATAN, mutlaka ortasahaya dinamizm arayan, Super Lig tecrubesi eksik takimlarin kadrosunda bulundurmasi gereken genc bir isim... Ugur Inceman transferi ile Besiktas'ta bosa cikti denebilir.. Riza hocanin Besiktas'la olan baglantisini kullanmasi lazim..

yukarida 2 yabanci 2 yerli transferi icin toplam 4 isim onerim var.. ancak bu takima yerli veya yabanci mutlaka Super Lig tecrubesi olan bir kaleci fayda saglar.. goruntuye gore G.Saray bir yabanci kaleci alacak.. o halde ORKUN USAK bizim icin iyi bir secenek olabilir...

bu son 4-5  transferle lige umitle baslayabiliriz diye dusunuyorum... cok fazla pahali olacagini da dusunmuyorum... Oguz Sabankay'in da soylendigi gibi bonservisi alinabilirse mukemmel olur... bence Mehmet Cakir'la, ne yapacagi belli olmayan Dahmane'yi filan bekleyip zaman kaybetmeyelim... Kamber ise bu takima pek bir katki saglayacak oyuncu degil.. bir an once takimin eksikleri tamamlanip Avusturya kampina yetistirilmeli... son transferler cok onemli...

Terkes zaten golcu lazim ve takimda bunca Hirvat liginden adam var...oynadigi takimda FK ZADAR ise o kadar guclu bir ekip degil.. bizi tercih edecektir..Andre Moritz ise zaten takimda  var olan Brezilyalinin yanina arkadas, hem de Kasimpasa'yla olan iliskiler acisindan yapilabilecek transferlerden.... ustelik bu sekilde olursa 2 Hirvat, 2 Bosnak ve 2 Brezilya'limiz oluyor ki gayet iyi bir durum.. uyum saglamalari acisindan bu da cok onemli..
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 00:46
Hadi ya 13 milyon dolar ha Confused Ne biliyim Meksika Ligi diye uygundur zannettim.Gerçi burdan güzel fikirler çıksada boşa gidiyor yönetimin pek dikkate aldığını sanmıyorum.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 01:23

@Martin_Mistre

hocam sana karsi ozur borcum var 2 tane. biri bu forumda soyledigim sozler ikinciside ozel msjiniza henuz cevap yazamadigim icin. futbol sevginize hayran kaldiginizi soylemeliyim. hic bilinmedik isimler buluyorsunuz umarim yonetim bunlari gorur ve degerlendirmeye alir yani sira gercekci onerileriniz var. size tek katilmadigim konu kale. belki biraz romantiklik olabilir ama ivesa nin yedeginin sinan olabilcegini dusunuyorum. kritik malatya macinda yaptigi kurtarislar tecrubesiz bir kaleciye gore gayet iyiydi benim referans noktam bu. orkun gibi bir kalecinin maliyetinin gene bize fazla gelecegini dusunuyorum ayrica...
bu kisim forumun geneline; bazi arkadaslar felaket tellaligina girismisler ama neye gore bunu yaptiklarini pek bilmiyorlar bence. evet kamp basladi bi cok takim tam kadro gidiyor ama o pek cok takim zaten super ligte yeralan cok fazla takviye istemeyen takimlar. bakin bizimle beraber cikan k.eli ve antalya ne haldeler daha. antalya eski yabancilarini cagiriyor, k.eli dobrovski sunu bunu yollicak diyor. en son bombalari jesterovic. zamaninda saglam bi oyuncuydu ama son iki sezonu katarda gecirdikten sonra yetistigi klube dondu belki bu sene son bir defa maceraya cikicak. onun disinda yerli transferlerde cok sessizler. bizim gelse cok iyi olur dedigimiz bircok oyuncunun sozlesmesi zaten devam ediyor. mahmet cakirin gelme ihtimali cok dusuk, kamber kayseride sansini kullanamayan vasat bir orta saha ama genede kamberin gelmesini isterim sonucta bu super ligte ilk yil amac tutunma ve kadro kurma olacaktir. son 3 sezonda iki defa ust kumeye ciktik basarilar geldi ama bu sefer daha sabirli olmaliyiz. gecen sene haftada 2 puan diyorduk bu sene bu haftada 1.2 puana gerilicekki bunu yapabilirsek ilk 10 icinde yer alma sansimiz vile var. diger konu ise su ana kadar sadece 4 tane yabanci transfer ettik (dahmaneyi saymiyorum) 4 tane daha hakkimiz var. yabanci oyuncularin yerlilerden daha ucuz oldugu dusunulurse en az 2 yabanci daha kadroya alinacaktir. kamp donemleri sonrasi transfer piyasasinin tekrar hareketlendigini unutmayin bu ayin sonuna dogru ve agustos ortasi gene transferler olacaktir mutlaka.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 02:10

Yukarıda da söylendiği gibi buradan çıkan fikirler boşa gidebiliyor , çünkü aldığımız oyuncular benim anladığım kadarıyla Rıza Hoca'nın üstünde durduğu , izlediği , aklındaki oyun şekillerine uyan futbolcular. Zaten bir takımın başına gelen direktör , normalde de olması gerektiği gibi , zihninde kendisinin düşündüğü oyuncularla gelir , yani Rıza Hoca'nın ve yönetimin bu takıma kimi getireceği az çok bellidir. Fikirlerin boşa gitmesi örneğini , bu forumda yakın geçmişte yaşadım; Colin Kazım bu kadar gündeme gelmeden önce ve İngiltere'de oynarken , bir abimiz , burada "yönetim bu futbolcunun üzerinde yoğunlaşsa iyi olur" demişti ve üzerinden altı ay geçmedi konuyla ilgili İstanbul takımı , uygun bir fiyata onu renklerine kattı. Değerli abimizin önerdiği Terkes'i de imkanlarım ölçüsünde az çok araştırdım; bonservisi elinde olan , değeri 1.5 milyon avro civarında gösterilen , vasat bir takımda oynamasına rağmen bu sezonun Hırvatistan Ligi gol kralı olmuş bir isim. Hakkında yapılan yorumlardan da birkaçını okudum ve bunların birinde bir Boşnak onun gibi bir forvete sahip oldukları için şanslı olduklarını dile getirmiş.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 02:55
"Küme düşen Rizenin Golcüsü mü ? "
Bu ne demek ya ? Manisa'da küme düştü.Uğur İnceman Beşiktaş ile anlaştı...Onada kötü transfer diyeceksiniz sanırım.
Geçen sene Antalya küme düştü ve o küme düşen takımın forveti Ali Ztoni ( adını yanlış yazmış olabilirim ) bize 2 gol attı .....

Saçma sapan konşmayın ne olur ya ...
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 09:12
Alıntı yapılan Volkan

"Küme düşen Rizenin Golcüsü mü ? "
Bu ne demek ya ? Manisa'da küme düştü.Uğur İnceman Beşiktaş ile anlaştı...Onada kötü transfer diyeceksiniz sanırım.
Geçen sene Antalya küme düştü ve o küme düşen takımın forveti Ali Ztoni ( adını yanlış yazmış olabilirim ) bize 2 gol attı .....

Saçma sapan konşmayın ne olur ya ...
         Clap
         Bencede bu kullanılan kelimeler hiç hoş değil. Manisa küme düştü. Burak fenerde Uğur BJK de Selçuk Trabzonda. Böyle değerlendirmeler biraz yanlış oluyor.
        Kemal okyay konusunu daha öncede yazmıştım. İyi bir sol kanat oyuncusu üzerinde durulması gerekiyor gibi.

BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 11:04

ilerde ömer ve anderson var ben bu ikiliye güveniyorum ömer için geleceğin hakan şükürü diyoruz ama ona güvenemiyoruz ömer çok hırslı birisi bence santrfora gerek yok orta sahada doga, birol, akif, oğuz, tayfun  hepsi birbirinden kaliteli bu ortasaha futbolcuları ile geçen sene burda konya ve ankaragücünü rezil etmiştiküstelik  orta sahası daha kötü bir kadroyla bekler çok iyi kanatlara iki tane adam almalıyız serdar ve mustafaya  alternatif daha sonra hazırlık maçlarında takımın eksik yerleri görülür ona göre futbolcu bakılır.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 11:06

Ömer Çatkıç antalyaspora gitmiş :S 1 yıllık sözleşme yapmışlar

Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 195196197198199 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır