eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 188189190191192 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 16:36
Neredyse fener maçına gidenler 2 maça da girebilicekler diyecekler!!! :)
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esesliqkn Liste gör
Yazar

Gökhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesliqkn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 17:58
1 adet Eskişehirspor Kombine Kartı SatıLıktır Ucuz MakuL bi Fiyat Satacağım...
0506 746 19 64 özel msj'da atabilirsiniz...
GönüL Kimi Severse Aşk Onda GüzeLdir...
...Eskişehirspor...
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 18:47
Alıntı yapılan esesliqkn

1 adet Eskişehirspor Kombine Kartı SatıLıktır Ucuz MakuL bi Fiyat Satacağım...
0506 746 19 64 özel msj'da atabilirsiniz...
özelden mesaj attım
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 00:40
esesyücel nickli renkdasım öncelikle evet yalan söylemekle suclamam hoş olmayan ifade bu yuzden özür dilerim bi mesajınızda yalanmı söylüyoruz diye sert bi ifade kullandıgımnız için evet yalan söylüyorsun dedim dedigim gibi hoş bisey olmadı ama benım soylemek istedigimi anlamak istemiyorsun antalyanın kombine fiyatlarını verırken eksik bilgi vererek yazdıgın için tepki verdim SENİN YAZDIGIN FİYAT KALE ARKASI NİYE AÇIK TRİBÜN İLE KARŞILAŞTIRMIYORSUN BU YUZDEN TEPKİ VERDİM sırf yonetımı eleştırmek için yazdıgını dusundum fiyarlar evet pahalı ama bu türkiyenin gercegi ben bunu anlatmaya calıştım
diger bir konuda özel mesajınız kelimelerinizi secerek yazarsanız memnun olurum bu arada kimligimide merak ediyorsan verebilirim önemli degil
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 13:14
diyelim ki manisa maçına açık bileti aldım ama tokat macında kapalıda olmak istiyorum:D ona göremi hediye biletimi vercekler acep:D
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 13:24
Allahım şaka gibi inanmıyorum. Yazmayayım diyorum duramıyorum. Tokat maçı olsa ne olur olmasa ne olur. hafta arası bu karda kışta soğuk havada iddaan kalmamış gazozuna bir maç ve sen mal bağışlar gibi Manisa maç bileti alana Tokat maçı bedavaymış. Harbiden çok komiksiniz sizi anlamakta güçlük çekiyorum. Yapsaydın fb. maçında Diyarbakır maçı bileti alana fb. kupa maçı bedava diye. Eyyyyyy büyük başkan. Bakalım yarın hava böyle soğuk ve karlı olursa başta o iğrenç stadda yarın ki maçta kaç taraftar olur ve bunların kaçıda Tokat maçına gelir göreceğiz. Stad konusunda şov değil icraat yapta adam gibi stadda adam gibi maç seyredelim tabi ki senin için bu iş yani taraftarın rahatı seni ilgilendiriyorsa.
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 13:25
Bence 25tL Çok ucuz ve bizler çok ucuza maç izliyoruz.Sayın başkan açık tribün 100tl kapalı tribün 200tl olması gerekiyor.Biran önce bilet fiyatlarını düzenle klüp zarar ediyor.Hem 25tl'ye ragıp basdag izlemek,fahri tatan2ı izlemek, çok ucuz bence.Klübü zarara uğrattığın için sana tepki gösteriyorum sayın başkan...
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 18:21
bagzı arkadaşlar bunu yonetımın kucuk bir jesti olarak degerlendirmiş. sanırım dunyaya o arkadaşlardan daha farklı bakıyorum.Stern%20Smile
DK
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 18:31
Kupada iddiamız olsaydı Tokat maçı promosyon olarak verilmezdi hepimiz biliyoruz.Bilet fiyatlarına ne kadar kızsak da bu konuda yönetimin taviz vermemesi güzel.Nasıl olsa blet fiyatları düşer diyerek kombine almayan kesim seneye kombinelerini böylelikle alırlar.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 18:37
Tokat maçı kaç para sadece tokat macına gelmek istersek?
Tokat maçına manisa maçı bileti alamayan giremicek mi?
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 188189190191192 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,574 saniyede hazırlanmıştır