eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Online Durum: Offline
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2008 saat 15:53
Onu Bu takımda görmek bile sinirlendiriyor beni...Angry
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
escakes Liste gör
Yazar

erturul
Yer: Turkey
  Alıntı escakes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2008 saat 16:23
emre toramana güll güle sana artık onbiri unut sen
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2008 saat 16:25
Alıntı yapılan eseslifirat

Alıntı yapılan blackandred

Doğa'yı oynatmayanlara ne demeli.
Doğa'yı kesip Emre'yi oynatmak cinayettir.
Kim işledi acaba bu cinayeti?
Yeni hoca mı? yoksa Sergen mi?

doğa'yı bazı maçlarda metin hoca da yedek soyundurmuştu ,  doğanın sakat olduğu ve oynatmada ısrar edilirse sakatlığının artacağı söyleniyor.  bu yüzden yedek kalmıştır ,  yoksa doğa yedek bırakılacak futbolcu değil...

Evet Doğa'nın kasığında bir yırtık oluşmuştu ve oynadıkça bu yırtık büyüyor. Bu yüzden bazen dinlendiriliyor olabilir. Doğa bu takımın bankolarından biridir.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2008 saat 16:26
Alıntı yapılan Banderas_26

Topu kaptırdıktan sonra,rakip sağdan ceza alanına giriyor,Emre bey de istemeye istemeye sol tarafa koşuyor,hatasını telefi etme diye bir şey yok,ruhsuz herif.

Özetlerde bende izledim. Madem topu kaptırdın sağ tarafında koşan Hakan'a topun gideceği belli ona doğru hamle yapsana be adam. Emre ne yapıyor 2 defans oyuncumuzun üstüne doğru gidiyor. Resmen pozisyon bilgisizliği ve olaya ilgisizlik.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
anadoluyildizi Liste gör
Deneyimli Yazar

Behlul Ozkan
Yer: United States
  Alıntı anadoluyildizi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2008 saat 16:45
Goruntuleri izledim. Emre'nin Kartal macindaki hareketlerini ve diger futbolculara dayi gibi davrandigini seyircisiz mac oldugu icin kendi kulaklarimla duydum. Emre sen birak dayilanmalarini adam gibi futbolunu oyna. Ucuncu lig futbolcusunun yapmayacagi hatalari yapiyorsun.
Her zaman, her yerde ESES
Yukarı
uygun26 Liste gör
Yazar

süleyman
  Alıntı uygun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2008 saat 17:02
emre toraman alındığında çok sevinmiştim .. malesef umduğuğum bulamadım.geldiği takımda niçin kadro dışı kaldığınanladım sanırım,bence birol ve doğa banko oynamalı bundan sonra .. tabi sakatlıkları varsa bilemem...belki yeri değil ama devre arası alınacak en iyi transfer serdar samatyalıydı ama yönetim almadı yada alamadı, yazık.
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı skinhead Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2008 saat 18:05
Serdar Samatyalı tam bize göre futbolcuydu, ama Malatya son anda ödeme yapınca ona biz de alamadık...

Halen söylüyorum, Serdar Samatyalı bizim için ideal futbolcudur...
Yukarı
salca Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

alper
Yer: Bulgaria
  Alıntı salca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2008 saat 18:23
Alıntı yapılan skinhead

Serdar Samatyalı tam bize göre futbolcuydu, ama Malatya son anda ödeme yapınca ona biz de alamadık...

Halen söylüyorum, Serdar Samatyalı bizim için ideal futbolcudur...
_popupControl();

serdar samatyalı forvet arkası degilmi mevkileri farklı bence
no signature..just for eses..
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2008 saat 18:29
Diyarbakır maçında o topa vuramamış, kaptırmışsın, üstüne bir de kademeye girmemişsin, Ulaş'la anlaşamamışsınız. Birol ve Doğa gibi genç bir ikili varken Emre'ye ne hacet, anlamıyorum. Emre Toraman kendisi hakkındaki tüm umutlarımızı yıktı...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
  Alıntı esesim_hasretim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2008 saat 18:50
Eğer yanlıs hatırlamıyorsam Emre Toraman bildiğim kadarı ile bize gelmeden önce stoper oynuyordu.Fakat bir maçta t.Direktör onu aynı i.Toraman gibi ön liberoda denedi ve öyle gitti.Bence bir kerelik stoperde denenmeli diye düsünüyorum.Dikkat ettiyseniz orta sahada kesicilk özelliği iyi.Fakat topu oyuna sokma konusunda çok kötü.Sürekli uzun oynuyor.Tipik bir türk stoper oyuncu gibi.Bence denense iyi olur.En azından Tufandan iyi olur kanaatindeyim.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır