eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yenilsen de Yensen de ESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Online Durum: Offline
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 21:37
Helal olsun Ömer kardeşime, şu anda orada oturan tek adam Ömer krdeşim bi de o mor gese formalı  yemin ediyom. o beşiktaşlı ve fenerli .. neyse simdi o gereksizler için burda bi de ban yemeyeyim :)))

Ha bir de o mor gs formalı da güzel konusuyor. trabzonlu da ezik çıktı oturmaya gelmiş oraya LOL
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
memolb Liste gör
Yazar

Mehmet
Yer: İstanbul
  Alıntı memolb Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 21:38
Arkadaşlar Ömer arkadaşımızı yakından tanıyan var mı aramızda.. Benim bir yerden gözüm ısırıyor ama çıkaramadım.. 9 senedir eskişehir dışındayım ve maçlara gidemiyorum.. Hangi liseden mezun veya nerede oturuyor.. Profilden Yıldız mezunu makine müh. olduğunu anladım ama yetmedi..
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 21:38
yalnız kıza uyuz oldum şımarık o nasıl bir soru yaa siz şampiyonluk bekliyormusunuz ne demek
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
marlboroman Liste gör
Yazar

UMUT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marlboroman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 21:39
programı cıvıtan 2kişi var ikiside bayan:)
NE KAVGAM BİTTİ NE SEVDAM 1965
Yukarı
xxvıESES Liste gör
Yazar

hüseyin kafalı
Yer: eskişehir
  Alıntı xxvıESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 21:39
bu istanbullular amma cıvık heriflermiş bi de şu fenerli kız çok şımarıkmışSmile her lafa dalıyo ya alkolü ya da abimizi küçük görüyor

ama abimiz adı sanırsam  Ömer  duruşuyla seviyeli konuşmasıyla diğerlerinden üstün duruyor yani abimiz bi tarafta diğer istanbul takımları bi tarafta bi de şu istanbul takımalrı lafını öğretti
o da iyi bir şeydi
GERÇEKÜSTÜ ŞEYLERİ GERÇEKTE YAŞAMAKTIR ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK!

HAYAT=SİYAH+KIRMIZI
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 21:40
mor formalı GS temsilcisi katılımcıyı tebrik etmek lazım.
Ömer'in attığı pası kovaladı ve golü attı. medyadaki ayırımcılığı çok net bir şekilde gündeme getirdi.takdir etmemek elde değil.
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 21:40
ömer kardeşimiz Eskişehir Anadolu Lisesi mezunudur..ben 2004 senesinde mezun olmuştum aynı okuldan..sanırım Ömer de 2002 yada 2003 mezunu..benden bir yada 2 devre üstteydi..
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 21:41
Alıntı yapılan alper_ytu

http://www.ntvmsnbc.com/id/24984694/

Arkadaşlar ankete katılımımız  yüksektir umarım.. diyarbakır birinci şu anda..
linkte anket çıkmıyor
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 21:42
anket sonuçlanmış
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
alper_ytu Liste gör
Yazar

Alper
Yer: istanbul
  Alıntı alper_ytu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 21:42
Alıntı yapılan memolb

Arkadaşlar Ömer arkadaşımızı yakından tanıyan var mı aramızda.. Benim bir yerden gözüm ısırıyor ama çıkaramadım.. 9 senedir eskişehir dışındayım ve maçlara gidemiyorum.. Hangi liseden mezun veya nerede oturuyor.. Profilden Yıldız mezunu makine müh. olduğunu anladım ama yetmedi..

benim 13 senelik arkadasım kendisi.. ortaokul melahat ünügür lise esk.anadolu lisesi...üniversite   yıldız teknik üni.... hepsini birlikte okuduk.. kardesim benim :)
BKaldırıŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır