eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2010 saat 10:57
Rıdvan efendi, ilk kez imana gelip tarafsız bir yazı yazmış. Birde itirafta ediyor, Antalyayı yazmaya karar verdim diye. Mehmet Özdilek arkadaşı olmasa başka teknik direktör olsa eminim bu yazıyı da yazmazdı. Sonra da konuşurlar saatlerce, bu ülkede futbol niye gelişmiyor.

http://www.milliyet.com.tr/mehmet-ozdilek/ridvan-dilmen/spor/yazardetay/11.02.2010/1197537/default.htm?ver=61
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2010 saat 11:40
Bu kişinin ne yorumculuğuna ne tarafsızlığına güvenmediğim için takip etmiyorum. Bir kez Ntv' de maçtan sonra yaptıkları bir programı izledim tarafsızlık bir yana futbolcunun top elinin yanından geçmiyor bunu izleyen herkeste görmüştür fakat bu kişi halen bakın şurada top eline değiyor diyor. Spor yazarlığınıda geçtim göz var nizam var. Bu kadar da benim dediğim doğru siz yanlış biliyorsunuz şekline bürünmesi beni çileden çıkarmıştı. Yinede tarafsız birşey yazmak istemiş aynı hassasiyeti Fenerbahçe maçlarında da göstersin ama dediğim gibi ben hiçbir zaman kaale alıpta takip etmeyeceğim kişilerinde başında geliyor
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2010 saat 12:16
Antalyaspor'u tur atlamasından dolayı kutlarım ama hafta sonu kazanan inşallah biz oluruz.
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: Turkey
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2010 saat 13:37
Alıntı yapılan matador

Antalya'yı beğenir veya beğenmezsiniz, sever veya sevmezsiniz o ayrı konu ama, bir teknik direktörün onca eksikliklere rağmen nasıl takım olunur?  nasıl mücadele edilir? hiçbir bahaneye sığınmadan nasıl yarı finale çıkılır? konusunda takımına katma değer yaratması ondan da önemlisi oynadığı futbol ile bir kimlik kazandırması sanırım dün akşamın en anlamlı mesajıydı.

evet abi sonuna kadar katılıyorum yorumuna adamların bir taktigi oyun anlayısı var hic bir sekilde bozmuyorlar oyun disiplinlerini  hani bizim degerli hocamızın dedigi gibi antalyanın hocası isini yapmıs biseyler vermis takımına bunu ne yazıkki bizim hocamız yapamıyo yapamadıgı gibide her mac eksiklerin arkasına sıgınıyo sonra basına cok sevdigi taraftarı sikayet edip ben iyi oynayan oyuncumu neden alayım gibilerinden kıskırma yapıyo oradaki herkez biliyoki o oyuncu degisikligi isin bahanesi biz kac mactır dan dun oynan futbolaydı tepkimiz yazık bizi bu hale dusurenlere
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
  Alıntı OKTAY061626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2010 saat 13:53
tebrıkler antalya gs eledıgınız ıcın demek duser
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2010 saat 16:03
antalyayı  tebrik ederim şu üç güdük denen takımların karşısında hangi takım varsa ben onu tutarım dünde antalyasporluydum zaten antalya savaşarak kazandı bu hafta bizde antalyasporu yeneceğiz inşallah ilk deplasman galibiyetimizi alacağız
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
26hasan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26hasan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2010 saat 16:15

Dünkü maç keyifliydi.Antalyada sakat oyuncu varmı?

Şampiyonluk tükenmiş nefeslere
Sinan'a Ediz'lere
Hediyemiz olacak...
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2010 saat 16:26
Antalya Eses maçına yorgun çıkacak diyoruz da Bursaspor'da yorgun çıktı ama yendi.İş yine de oyuncularda bitiyor.
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2010 saat 16:46
Alıntı yapılan 26hasan26

Dünkü maç keyifliydi.Antalyada sakat oyuncu varmı?

9 futbolcusu sakat
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2010 saat 17:00
Her deplasman haftası olduğunda buraya yazıyoruz.Artık kazanmamız lazım deplasmanda alt sıralardaki Diyarbakır'ın bile yanlış hatırlamıyorsam Sivas ve Trabzon'a karşı galibiyeti var.1-0 lık maçta da 86'da atarak yendiler bizi ama golden sonra bile Eses ataklarını kesmedi ve Adem'in kaçırdığı net bir pozisyon vardı.
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır