eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CemalOkan Yuksel Liste gör
Yazar

Cemal Okan Yüksel
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 15:52
Sevgli Arkadaşlar ,
    Uzun bi aradan sonra tekrar sizlerden gelecek soruları cevaplamaya çalışacağım. Geçen dönemde gerek kendi işlerimin yoğunluğundan gerekse klüp içindeki çeşitli sebeplerden dolayı sizlerle gereği gibi beraber olamamıştım. Bu durum için affınıza sığınıyorum.
    Yokluğumda sorduğunuz sorulara güncelliğini yitirdiği için cevap vermiyorum. Ama şu andan itibaren soracağınız sorulara elimden geldiği kadari ile cevap vereceğim.
    İlkönce sormanız muhtemel sorularla ilgili bir kaç açıklama yapmak istiyorum.

1- Yeni bir Transfer Komitesi oluşturuldu. Komitede Nebi Hatipoğlu , İsmail Hakkı Sağır , Sıtkı Öztürk ve ben varım. Hocamızın raporu doğrultusunda gerekli takviyelerle ilgili çalışmalara başladık. Nokta mevkilere nokta futbolcular belirlendi ve görüşmeler sürüyor. Fakat sezon başındaki prensip kararımız değişmedi ve bir futbolcu ile sözleşme imzalamadan kural olarak gizililk prensibini bozmayacağız. Kimsenin transferlerle ilgili kuşkusu olmasın alınabilecek en iyi oyuncuları kadromuza katacağız.
2- Sayın 2. Başkanımız Rıdvan Çakırgöz İstifa etmiş bulunuyor. Yapacağımız ilk Yönetim Toplantısında 2. Başkanlık da dahil olmak üzere  geniş bir revizyon yapılacağı şahsi kanaatimdir. Yeni görev bölümü yapıldıktan sonra bunu sizlere bu köşeden bildireceğim.
Saygılarımla 
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 16:08
     Öncelikle Cemal Bey,sitemize yeniden hoşgeldiniz.Bir kaç kısa sorum olacaktı,transferlerin isimlerini istemiyorum ancak transferler bitti mi? Bu benim için kritik bir soru niteliği taşımaktadır.Sadece bitip bitmediği yönünde cevap almak istiyorum.Yoksa Cenk ve Fatih,Ersin gibi ilk 11'de oynayan oyuncularımızın gönderilmesinin mümkün olmayacağı görüşündeyim.Teşekkür ederim.
Yukarı
Yazar

Cemal Okan Yüksel
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 16:11
Alıntı yapılan huso_26

Öncelikle Cemal Bey,sitemize yeniden hoşgeldiniz.Bir kaç kısa sorum olacaktı,transferlerin isimlerini istemiyorum ancak transferler bitti mi? Bu benim için kritik bir soru niteliği taşımaktadır.Sadece bitip bitmediği yönünde cevap almak istiyorum.Yoksa Cenk ve Fatih,Ersin gibi ilk 11'de oynayan oyuncularımızın gönderilmesinin mümkün olmayacağı görüşündeyim.Teşekkür ederim.

Sn.Huso_26 ,
    Yukarıda da açıkladığım üzere transferler bitmedi. Bittiği an bilgilendirileceksiniz. Devre arası transferleri yeni başladı ve 28 Ocağa kadar süresi var. Biz bu konuda aceleci davranmama kararı aldık. Tabi ki gönderilen oyunculardan daha fazla katkı sağlayabilecek isimlerle görüşmelerimiz oluyor ama şu an için bitti diyebileceğimiz bir transfer yok. Saygılarımla
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 16:12
Alıntı yapılan CemalOkan Yuksel

Sn.Huso_26 ,
    Yukarıda da açıkladığım üzere transferler bitmedi. Bittiği an bilgilendirileceksiniz. Devre arası transferleri yeni başladı ve 28 Ocağa kadar süresi var. Biz bu konuda aceleci davranmama kararı aldık. Tabi ki gönderilen oyunculardan daha fazla katkı sağlayabilecek isimlerle görüşmelerimiz oluyor ama şu an için bitti diyebileceğimiz bir transfer yok. Saygılarımla

Cevabınız için teşekkür ederim.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Yukarı
eshalil Liste gör
Yazar

Halil
  Alıntı eshalil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 16:19
Yeniden hoşgeldiniz Cemal bey,
Transferlerden henüz kesinleşen isimlerin olmadığını halen görüşmelerin devam ettiğini yazmışsınız.. Peki kesinleşen transfer yoksa neden dar kadromuz olmasına rağmen Ersin , Fatih ve Cenk gönderildi? Ya, bu görüşülen futbolcularla anlaşma sağlanamassa, yada başka klüpler araya girip transfer ederlerse, o zaman bu gönderdiğimiz futbolcuların yerelerini doldurabilecekmiyiz? Yani gönderilme kısmı erken olmamışmı biraz...

saygılar,
Ne okulu bitirmek, nede bir kızı sevmek... tek dileğim Allahtan.. Seni ŞAMPİYON görmek...
ankaraESES
Yukarı
esk_dogan Liste gör
Yazar

Doğan
  Alıntı esk_dogan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 16:21
    Efendim öncelikle siteye hoşgeldiniz.Benim de bir sorum olacaktı,malum stada girmek ayrı bir dert çıkmak ayrı bir dert...Bu konu ile ilgili herhangi bir çalışmanız olacak mı?Benim için farketmez Es-Es için her şeye katlanırım.Ancak bazılarımız için sorun teşkil ediyor.Bu konu hakkında bilgilendirme alabilir miyim? Saygılar...
Eskişehirspor
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 16:23
Cemal Bey

Tesislerin bitmesi konusunda, stad tribünlerinin üstü kapatılması konusunda bilgi verebilir misiniz?

En önemlisi taraftarın maça giriş ve çıkışları konusunda kapılarda yapılması düşünülen değişiklikler var mı? Kombine si olanlar için taraftarın ayrı bir kapı isteği var ve maç sonrası çıkışlarda açık tribündeki yaklaşık 10.000 kişi kapılardaki tek kişilik yerlerden çıkmaktadır ve bu büyük bir eziyet dir...

Bu merak edilen konular hakkında bilgi verirseniz sevinirim...Saygılarla

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
Yazar

Cemal Okan Yüksel
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 16:30
Alıntı yapılan eshalil

Yeniden hoşgeldiniz Cemal bey,
Transferlerden henüz kesinleşen isimlerin olmadığını halen görüşmelerin devam ettiğini yazmışsınız.. Peki kesinleşen transfer yoksa neden dar kadromuz olmasına rağmen Ersin , Fatih ve Cenk gönderildi? Ya, bu görüşülen futbolcularla anlaşma sağlanamassa, yada başka klüpler araya girip transfer ederlerse, o zaman bu gönderdiğimiz futbolcuların yerelerini doldurabilecekmiyiz? Yani gönderilme kısmı erken olmamışmı biraz...

saygılar,

Sn. eshalil ,
   Kuşkunuzu ve endişenizi anlıyorum. Ama transfer komitesinin de bu hareket tarzını benimserken güvendiği bir takım olgular var. Hiç korkunuz olmasın transferler yapılabilecek en iyi trensferler olacak.
Saygılarımla
Cemal Okan Yüksel
Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü
Yukarı
hanibal Liste gör
Yazar

levent
  Alıntı hanibal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 16:32
en az 3 transfer yapılacak deniyor.bence yeterli değil sizce yeterli mi?ara dönemde transfer zor sene başında birçok bonservissiz topçu varken neden kadro geniş tutulmadı?seneye süper lige çıktığımızı farzedelim yeni kadro mu kurulacak,alınacak oyuncular süper lig seviyesinde olmalı.
genç yetenekleri izlemek için bir grubumuz niye yok?varsa niye izlenen topçulardan hiç transfer olmadı?bazı futbolcular geçen seneden belli etmişlerdi kendilerini bu yetenekler niye toparlanmadı?
bozüyükspor u altyapı gibi kullanmak mümükün niye etkinlikler arttırılmıyor?
bence transfer dönemindeki tansferler öyle olmalı ki süper lig şansa bırakılmamalı.
herşey için sagolun.taraftara daha çok heyecan yaşatmanız dileğiyle.tabi ki siz bizden daha iyisini istiyorsunuzdur ama bizde de yılların birikmişliği var. kurtarın artık bizi bu sıkıntılardan.
inanın bi puan kaybında  o haftamız mutsuz geçiyor.
kolay gelsin. şimdiden.
şampiyon es es
Yukarı
Yazar

Cemal Okan Yüksel
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 16:33
Alıntı yapılan esk_dogan

Efendim öncelikle siteye hoşgeldiniz.Benim de bir sorum olacaktı,malum stada girmek ayrı bir dert çıkmak ayrı bir dert...Bu konu ile ilgili herhangi bir çalışmanız olacak mı?Benim için farketmez Es-Es için her şeye katlanırım.Ancak bazılarımız için sorun teşkil ediyor.Bu konu hakkında bilgilendirme alabilir miyim? Saygılar...

Sn. esk_dogan ,
   Her türlü uğraşımıza rağmen çözemediğimiz bir problem. İkin devre için çeşitli çözüm önerileri var ama bunlar geçici çözümler. Kanaatimce bunun köklü çözümü ancak gelecek sezon olabilir. Yine de uygulanabilir önerilerinizi bekliyorum.
Saygılarımla
Cemal Okan Yüksel
Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır