eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepkimizi Koymak İçin Akıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
Online Durum: Offline
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 23:12
kombine kartım var büyük taraftarımız için mağdur olmak istiyorum yönetimin dikkatineAngryAngryAngry
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 00:19

26 ETD BAŞKANI YAVUZ ORHAN))):::::Sevgili Eskişehirspor taraftarları pazartesi günü bilet fiyatları değizmezse benim önderliğimde tüm taraftar grupları gereken tepkiyi verecektir(yönetimi protesto- maça girmeme vb) izin alındığı takdirde eskişehir caddelerinde yürüyüş düzenlenecektir

evet yürüyüş bekliyoruz hadi bakalım...etd bi işe yarasın..mesut hoşçanda açıkladı bugün indirim olmayacağını.....laf değil icraat istiyoruz
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ekotim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 00:48

halil ünal baksana
   biletleri 100ytl yapsana
   hepimiz pancarız
   bizide borsada satsana(esesim bak işte melodisinde)
26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 00:48

bır dolmusa bınerken bıle okula gıtmeyen cocuktan ucret alınmıyor ama malesef maca gırmeye 50 ytl gıbı bır ucret ıstenıyor.bu yonetım cıldırmıs olmalı turkıyeyı bırakın dunyada  gorulmemıs bır sey. boyle yaparak ne yapmaya calısıyor yönetım anlamıs degılım.taraftar ustunlugunu rakıp takıma vermek ıstıyor hehalde ben bunu cıkarıyorum.ben kombınelı bır ızleyıcı olarak sıddetle kınıyorum vede eklıyorum bu bılet fıyatlarını tekrar gozden gecırmezse taraftarı sırtını donerse  seyırcı destegıde azalır. halbukı  50 ytl ye 10 bın kısı ıle oynayacagına 25 ytl ye 25 bın kısı ıle oynasa taraftar ıle de takım coşsa fena olmazmı.

Yukarı
levent1001 Liste gör
Yazar

levent
Yer: Germany
  Alıntı levent1001 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 00:58
arkadaslar  ben  frankfurttan     eskisehirli  bir  hemseriniz  olarak  ne kadar  esesimizin  maclarina  gidemesemde   devamli  takip  ediyorum  sayfayi  tabii  firsat  buldukca  maclara  gelmeye   calisiyorum  evvel  seneki  play off maci  ankaradakine  geldim  pendik macina  birde   boluyla  oynadigimiz   final macina  geldim  özel olarak  neyse
burada   eintrach frankfurttun  maclarinada  gidiyorum  elim  degdigince   bu arada  frankfurttun  forma  rengide  esesimizle  ayni    burada  frankfurttun  stadi  komple  kapali  acik  kapali diye  bir  ayirim  yok ..bazen  15  euroya  kadar  bilet  bulabiliyorum  ama  genelde  22 euro  biletler  buda  turk  parasina  cevirirsen  30 ytl ile 40 ytl  arasi  ki burada  beyern münihi  schalkeyi bremeni stutgarti dordmundu   geliyor  ama  su takim  gelmis  bu takim  gelmis  farketmiyor  bilet  fiatlari  devamli  sabit  ve  bizdende  ucuz  ki buranin  yasam  standarti  turkiyeden  daha  iyi olmasina  karsin  .tabii  bende  isterim  takimimizin  para kazanmasini  ama   eskisehirsporumuz  para  kazanacak  anladimda   eskisehir  halkini    magdur  etmeye  kimsenin  hakki yok diye  dusunuyorum.  benim  nacizane  fikrim  bu  bilmem  artik  hak verir yada vermezsiniz.
saygilarimla
Levent Karaca
TÜRKMEN TOKAT KÖYÜ ESKISEHIR
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 01:06
Alıntı yapılan ekotim

halil ünal baksana
   biletleri 100ytl yapsana
   hepimiz pancarız
   bizide borsada satsana(esesim bak işte melodisinde)
10 numara beste olmuş Erkan abiWink
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
  Alıntı ekotim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 01:08
eyvalla metin kardeşim hala düşünüyorum valla bu saatte nasıl bağırırız diye:)))
26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
escemes Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Yer: istanbul
  Alıntı escemes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 01:09

macları boykot edelim tribün grupları birleşsin
     maca kimse gitmesin hatta gidenleri engelleyelim
     yönetimi istifaya davet edelim kongre yapalım
     yönetimde tribün liderleri olsun başkan
     amigolardan biri olsun maclar 10ytl olsun

Yukarı
Tolga26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga
Yer: Sierra Leone
  Alıntı Tolga26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 01:39
Ben Yönetimin  bu konuda ne yazıkki taviz vericeğini zannetmiyorum.Bunun bu durumlara geleceği geçmiş senelerden belliydi.Bizim alt liglerde verdiğimiz bilet fiyatlarının altında bilet satan süper lig takımları vardı ve biz bunları dile getirirken bazı arkadaşlarımız bizlere kızdılar.Yani bu fiyatları bugün bu noktaya getiren yönetim değil yine bizleriz.

BÖYLE GELDİ BÖYLE GİDER...
NEYLEYİM KIRMIZI DEDİĞİMDE SİYAH DEMEYEN YARİ...
Yukarı
illedeESES Liste gör
Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı illedeESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 01:44
Haydi bastır ESESİM, kalelerde esersin, şanlı taraftarınla ŞAMPİYONLUKLAR SENİN.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır