eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBurak Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 187188189190191 193>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 02:21
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan tepebaşılı26

...işe olan  saygısını ve taraftara karşı bir kere dahi terbiyesizlik yapmadığını kimseler tartışamaz..
"Feneri yenmemize üzüldüm" diyen bir insanın ne taraftara ne camiaya ne de takım arkadaşlarına saygısı vardır.Bundan daha büyük bir terbiyesizlik mi olur. Terbiyesizlik arkadaşı varken pas atmamak değil midir, saygısızlık arkdaşlıkları bozmak, takım içinde huzursuluk yaratmak değil midir, taraftara saygısı olsaydı keşke de daha önce gitseydi.

Kurtulduğumuza çok sevindim, kendi de sevinmiştir umarım. Her maç ıslıklanmaktan bıkmayacağını sanmıştım bir ara.

..

bir sen duydun feneri yendiğimize üzlüdüm dediğini başka kimse duymadı ne hikmetse?arkadaşına pas atmadımı? nasıl yani bu çocuk tüm maçlarda 1-11 maçmı oynadı?..sen kaç hafatdır takımla beraber idmana çıkıyorsunda burağın takımın içinde huzursuzluk çıkarttığını biliyorsun?

herşeyinde bir sınırı vardır sallamanında..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 02:26

Bende Burak Yılmaz'ı hiç sevmiyorum fakat sen gibi bu sayfada hep iğneliyiği laflar kullanmıyorum , forumun ne için olduğunuda seninle tartışamıcam.

Neyse Burak Yılmaz'a futbol yaşamında başarılar.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 02:31
Alıntı yapılan SerifOkan

Bende Burak Yılmaz'ı hiç sevmiyorum fakat sen gibi bu sayfada hep iğneliyiği laflar kullanmıyorum

İçim dışım birse ben napayım ? Big%20smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 02:41

Alıntı yapılan Dorylaion

...işe olan  saygısını ve taraftara karşı bir kere dahi terbiyesizlik yapmadığını kimseler tartışamaz..
"Feneri yenmemize üzüldüm" diyen bir insanın ne taraftara ne camiaya ne de takım arkadaşlarına saygısı vardır.Bundan daha büyük bir terbiyesizlik mi olur. Terbiyesizlik arkadaşı varken pas atmamak değil midir, saygısızlık arkdaşlıkları bozmak, takım içinde huzursuluk yaratmak değil midir, taraftara saygısı olsaydı keşke de daha önce gitseydi.

Kurtulduğumuza çok sevindim, kendi de sevinmiştir umarım. Her maç ıslıklanmaktan bıkmayacağını sanmıştım bir ara.

..

bir sen duydun feneri yendiğimize üzlüdüm dediğini başka kimse duymadı ne hikmetse?arkadaşına pas atmadımı? nasıl yani bu çocuk tüm maçlarda 1-11 maçmı oynadı?..sen kaç hafatdır takımla beraber idmana çıkıyorsunda burağın takımın içinde huzursuzluk çıkarttığını biliyorsun?

herşeyinde bir sınırı vardır sallamanında..

renkdaşım bir o duymadı ligradyoya yaptığı 27 dakikalık konuşmasında var kayıtlı , saat geç yarın bulup atacağım ..
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 02:48
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan SerifOkan

Bende Burak Yılmaz'ı hiç sevmiyorum fakat sen gibi bu sayfada hep iğneliyiği laflar kullanmıyorum

İçim dışım birse ben napayım ? Big%20smile

Emre arkadaşın demesine göre sen bir kaktüssün Tongue
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 03:53
F.Bahçe'den bonservisi alınan yıldız oyuncuya Eskişehirspor'dan izin çıktı

Kendime geldim
Trabzonspor, daha önce Gökhan Ünal'a karşılık Fenerbahçe'den bonservisini aldığı Burak Yılmaz'ı kadrosuna kattı. Eskişehir'de kiralık olarak forma giyen futbolcu için kırmızı-siyahlıların başkanı Halil Ünal ile Kulüpler Birliği Toplantısı'nda bir araya gelen başkan Sadri Şener, 100 bin euro'ya işi bitirdi. fotomaç

ne kadar doğru bilmiyorum ama gerçekse ucuza gitmiş. barış memiş gelseydi daha iyi olurdu....
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
kuyucu86 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürkan ŞEN
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 04:00
Alıntı yapılan nörones

<span ="style3">F.Bahçe'den bonservisi alınan yıldız oyuncuya Eskişehirspor'dan izin çıktı</span>

<span ="style3"><span ="ana_haber">
                    Kendime geldim
Trabzonspor, daha önce Gökhan Ünal'a karşılık Fenerbahçe'den
bonservisini aldığı Burak Yılmaz'ı kadrosuna kattı. Eskişehir'de
kiralık olarak forma giyen futbolcu için kırmızı-siyahlıların başkanı
Halil Ünal ile Kulüpler Birliği Toplantısı'nda bir araya gelen başkan
Sadri Şener, 100 bin euro'ya işi bitirdi. fotomaçne kadar doğru bilmiyorum ama gerçekse ucuza gitmiş. barış memiş gelseydi daha iyi olurdu....</span></span>

boşver hem beceriksizin birinden kurtulduk hemde 100bin euro geldi.. barışı zaten vermezlerdi verseler engin gelirdi kiralık oda gelse anca gençlerin önüne taş koyardı.. bence iyi olmuş tabi doğruysa
BUGÜNE KADAR İSTANBUL TAKIMLARINI TUTANLAR BİRAZDA BİZİM TAKIMLARIMIZI TUTSUNLAR !!
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 04:17
Allaha şükür kabiliyetsiz terbiyesizi tabiri caizse üstüne para alarak kakaladık =))
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 04:29
Oh ki ne oh buragın gitmesine bile razıyken adamlar bide 100 euro vermişler LOL
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 04:55
Neticede Burak Yılmaz teknik kapasitesi ve oyun anlayışı ile çok iyi bir futbolcu.Ama bu iş karakter ve Eskişehirspor'da oynadığı süreçteki yaptıklarına gelirse durum ortada zaten.Belki ayak uyduramadı belki burayı önemsemedi ama doğru olan bir şey varsa vasatın altında bir futbol sergilemiş olmasıydı.

Aslında ilk haftalar gayet iyiydi ki benim en gözde topçumdu kendisi.Hayal kırıklığı yarattı orası ayrı Smile Çok önce söylediğim gibi burada böyle oynayıpta orada kral olursa şaşırmamak lazım...

Yolun açık olsun Burak Yılmaz.Seninle ilgili pek güzel hatıramız olmayacak olsa da Smile
Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 187188189190191 193>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır