eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 187188189190191 217>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 20:33
Alıntı yapılan esesyucel

Yav melih sen neden bahsediyorsun birlik beraberlik ollım diyorum sen lafı nereye cekiyorsun girmesen girme insan kendini nasıl görüse öle görümüş ETB olarak dernegimiz var diyorum bir karar alır ona uyarız yok ben ETB Yİ tınlamıyorum diyorsan buyur Taraftarı böleceksen buyur Eskişehirin menfatlerini bir tek senmi düşünüyon peki Taraftarın menfatini neden düşünmüyon her yıl yalan dolan Taraftarı enayi yerine koyan yönetime laf yok Taraftara cokmu TEKRAR EDİYORUM ETB NİN KARARINA UYALIM DİYORUM YOK BİZ ETB Yİ TARAFTARI TINLAMIYORUZ DİYORSANIZ BUYURUN

tamam yücel abi kombine almayalım istanbul takımlarına 50 er tl diğer maçlar 20-25 tl bu durum enayilik ddeğilde ne peki yönetim dahada mesut ve mutlu olur bu duruma
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 20:36
Hangi Birliktelik  kardeş bu stad'ta  hemde busene Büyük başkan El salla dendi ve pankart asıldı bunlarlamı birliktelik sağlayacaz  ancak gülerim
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 20:37
Murat diri nefer sayfasında herkes kombıne alsın diye peki murat bey etbden değilmi 
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 20:39

Yav siz anlamıyormusunuz beni benmi anlatamıyom yoksam işinize nasıl geliyorsa öylemi anlıyorsunuz Taraftarsıs yönetim bir hiç dir üstelik ben almayın demiyorum BİRLİK OLALIM DİYORUM okadar cok insan varki artık kombineden nefret eder oldu maclar cumartesiye denk geldi yönetim hiç bir sözünde durmadı yönetimi sıkıştırmak icin elimize yılda 1 kes fırsat geciyor Dernek yönetimi ile karar alınacak bunlar tarafatrın hakı degilmi ondan sonra ETB acıklama yapar bunları bunları söz aldık yada yapılacak gider kombinemizi alırız bu arada özel msj atım sana levent

Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 20:49
Alıntı yapılan TMR 26

Hangi Birliktelik  kardeş bu stad'ta  hemde busene Büyük başkan El salla dendi ve pankart asıldı bunlarlamı birliktelik sağlayacaz  ancak gülerim

Haklısın abi yerden göge kadar Bu Taraftarın başında demeki sözde etb dernegi varmış leventin dedi gibi murat diri acıklama yapmış alınacak diye etb de birlik beraberlik olmadıkdan sonra Taraftarın sesine kulak asmadıkdan sonra biz ne desek boş herkese iyi geceler Taraftarın Enayi yerine konması adına birlikden bahsetmiştim ama tek bir ETB YETKİLİSİ DAHİ CIKMADI TARAFTARIN sesi olacagız taraftardan yana olacagız diye bu arada herkesden cok özür diliyorum

Aklıma bir fıkra geldi
kıralık zamanında kıral köyün birine fil getiriyor bu file bakın diye aradan zaman geciyor fil köyde ne var ne yok yiyor köylüler toplanıyor yav kırala cıkalım bu fili alsın yoksa köy bitecek diye neyse aralarında toplanıyorlar kıralın husuruna cıkyorlar en önde giden bi bakıyorki kıralla baş başa kalmış arkasından gelen köylüler hepsi kaybolmuş adam bakmışki insan ogluna iyilik yaranmıyor kırala diyorki kıralım köylüler filden cok memlun 1 fil daha istiyor yani kısacası birlik beraberlik olım derken ETB den bir kişi dahi cıkmıyor taraftarın hakını savunmaya peki eleştirdikmi kızıyorsunuz Dernek taraftarın temsilcisi olmayacaksa kimin temsilcisi olacak yorumsuz benden bukadar .
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 21:32
Alıntı yapılan es_emre26

Atilla Gezmen : 1
Timur Şolpan  : 4
Emre Angı       : 26
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 21:43
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan TMR 26

Haklısın abi yerden göge kadar Bu Taraftarın başında demeki sözde etb dernegi varmış leventin dedi gibi murat diri acıklama yapmış alınacak diye etb de birlik beraberlik olmadıkdan sonra Taraftarın sesine kulak asmadıkdan sonra biz ne desek boş herkese iyi geceler Taraftarın Enayi yerine konması adına birlikden bahsetmiştim ama tek bir ETB YETKİLİSİ DAHİ CIKMADI TARAFTARIN sesi olacagız taraftardan yana olacagız diye bu arada herkesden cok özür diliyorum

Aklıma bir fıkra geldi
kıralık zamanında kıral köyün birine fil getiriyor bu file bakın diye aradan zaman geciyor fil köyde ne var ne yok yiyor köylüler toplanıyor yav kırala cıkalım bu fili alsın yoksa köy bitecek diye neyse aralarında toplanıyorlar kıralın husuruna cıkyorlar en önde giden bi bakıyorki kıralla baş başa kalmış arkasından gelen köylüler hepsi kaybolmuş adam bakmışki insan ogluna iyilik yaranmıyor kırala diyorki kıralım köylüler filden cok memlun 1 fil daha istiyor yani kısacası birlik beraberlik olım derken ETB den bir kişi dahi cıkmıyor taraftarın hakını savunmaya peki eleştirdikmi kızıyorsunuz Dernek taraftarın temsilcisi olmayacaksa kimin temsilcisi olacak yorumsuz benden bukadar .
Benim kastım dağınıklığa  Derneğe değil mutlaka Oradaki arkadaşlar aklı selim bir açıklama yaparlar zaten Murat arkadaş bu konuda fikir beyan etmiş
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 23:46
Alıntı yapılan leventes26

Murat diri nefer sayfasında herkes kombıne alsın diye peki murat bey etbden değilmi 

herkez kombine alsın derken yazıyı bizde okuduk abi biraz daha irdelemek lazım Murat abi orada Nefer sayfasında yazdıgı için sadece Nefer tribünündeki kombine işine girmiş ETB olarak yapılan açıklamaların kaçında Murat DİRİ yazıyordu tabikide hiçbirinde..  Murat Abi tribün lideri olabilir fakat ETB'de tek kişinin sözünün geçmedigi belli Murat Abi orada sadece kapalı tribünle ilgili yazmış gibime geldi..
Anadolu Yıldızı
Yukarı
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı geo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 00:21

Son 3 senedir sürekli kombine alıyorum ancak bu sene açık kapatılmazsa almayacağım.Zaten liglerde ertelenecek yönetimden icraat görelim yok kapatmazlarsa, hava yağmurlu,karlı olursa digiweb den seyrederim( ki geçen sezon gayet memnun kaldım diğer maçları izlerken) hava güzel olursa biletde pahalı olmazsa bilet alır giderim.

En kötü gün bugünse,bugünde ESKİŞEHİRSPOR!!!
Yukarı
mertes Liste gör
Yazar

mert
Yer: eskisehir
  Alıntı mertes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 00:28
yeter artık yeni stad yapın stad yoksa kombine almıyorum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 187188189190191 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır