eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Spor Toto Süper Lig 2015-2016 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 186187188189190 191>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 19:31
Alıntı yapılan persecution

Abi siz nasıl lig takip ediyonuz ya cincon bu sene cezalı avrupa kupalarına katılamıyo

Cezalı olduğunu herkes biliyor cezasını çekmesi içinde avrupa kupalarına gitmeye hak kazanması lazım bu sezon kötü giden galatasaray avrupa kupalarına gitmeye hak kazanıp bu sene cezasını çekmek istiyor o yüzden ya kupayı alacak ya da ligde ilk 5 girmesi gerekecek.
Galatasaray da son maçını evinde kayseri ile oynayacak o maça iddaalı çıkması için bu maçlardan puan ya da puanlar alması lazım
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
SELCUK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
Yer: EStanbul
  Alıntı SELCUK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 19:42
BJK attı 0-1
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 19:45
Beşiktaş'ın golü iyi oldu her halükarda... Son 2 maçlarına bilhassa Kayeri'ye asılmak zorunda şimdi Galatasaray. Allaha emanet gidiyoruz yine haydi hayırlısı bir kere de biz gülelim be... GS bu akşamki oynadığı oyunla Kayseri'yi rahat 5'ler. Ama şu lanet olası siyaset giriyor işin içine ve düşündürüyor insanı... Kayseri maçları da seyircisiz muhtemelen bütün maç küfrettiler hakeme çok ağır şekilde bütün stad.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 20:03
Kayseri - Sivas maci kesinlikle bizim macla ayni saatte olmali.

Keza biz kazanirsak Sivas demoralize olabilir.Cunku Sivas in 2 takimi gecmesi gerekiyor.

Ayrica ne kadar cok ogle sicaginda mac oynadik arkadas.
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
  Alıntı emirhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 20:13
Galatasaray artık ilk 5'e girmek istiyorsa son 2 maçını da mutlaka kazanmalı.Kayseri eğer Sivas'a da yenilirse 1 galibiyet 1 beraberlik ile de ligte kalabiliriz en ince hesapların yapılacağı zamanlara geldik hiç bakmadıysam 15 defa açıp bakmışımdır bugün puan cetveline.
Yukarı
Innuendo Liste gör
Deneyimli Yazar

Berkay
Yer: İzmir
  Alıntı Innuendo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 20:17
Alıntı yapılan emirhan26

Galatasaray artık ilk 5'e girmek istiyorsa son 2 maçını da mutlaka kazanmalı.Kayseri eğer Sivas'a da yenilirse 1 galibiyet 1 beraberlik ile de ligte kalabiliriz en ince hesapların yapılacağı zamanlara geldik hiç bakmadıysam 15 defa açıp bakmışımdır bugün puan cetveline.

Hacım 5 dakikada bir foruma giriyorum, rakiplerin kalan maçlarını değerlendiriyorum, puan durumuna bakıyorum. Şu sezon (lehimize) bitse de artık kafamız rahatlasa en azından diye düşünüyorum artık.
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
  Alıntı emirhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 20:21
Alıntı yapılan Innuendo

Alıntı yapılan emirhan26

Hacım 5 dakikada bir foruma giriyorum, rakiplerin kalan maçlarını değerlendiriyorum, puan durumuna bakıyorum. Şu sezon (lehimize) bitse de artık kafamız rahatlasa en azından diye düşünüyorum artık.

Hiç sorma bütün Esesli arkadaşlarım aynı durumda sınavlarımız var heyecandan onlara çalışamıyoruz birisi puan cetveline bakarken uyuya kalmış geçen gün.Hayatımız Eskişehirspor
Yukarı
lioneses Liste gör
Yazar

enginkayki
Yer: gaziantep
  Alıntı lioneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 20:31
Tabi biz iki maci alirsak bu zihniyetle cok zor pozisyona giremiyoruz orta sahamiz direncli degil kanat iyi bindirmiyor millet puan kaybeder ama biz kazanirmiyiz bilmiyorum
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 20:37
Ne ala memeleket ya. Sampıyonluga oynayan takımlar haftaya aynı gun aynı saat oynasın. Kume dusme mucedelesınde herkes farklı gun farklı saatte oynasın. Yarın sabahtan hem federasyona yazı hemde resmı sıteden acıklama yapmalı yönetımın.
sadece eses
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 20:40
Gs Avrupa cezasını çekmek için ya ilk 5 e girecek yada finalde Fb yi elemesi lazım o yüzden kalan iki maçıda kazanmak isteyecektir Kayseriyi yenmesi norrmal sonuç olur Sivas Kayseri ile berabere bile kalsa biz 2 maçıda almak kaydıyla ligte kalırız Sivas Kayseriyi yenerse 1 beraberlik 1 galibiyet bize yetecek dananın kuyruğu haftaya kopacak ama her halukarda son hafta son dakika bitiş düdüğü çaldığında belli olacak herşey.
Bu haftaki bizim Sivasın ve Rizenin bu 3 kritik maçta aynı gün ve aynı saatte oynanmalı gündem oluşturulup mutlaka bu yanlış düzeltilmeli
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 186187188189190 191>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,562 saniyede hazırlanmıştır