eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 185186187188189 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 00:23
bilikayı adamdan sayıyorsanız benide atın kanaldan..........
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 01:15
resmi sitede sadece sezere tşk yazısı var ama neden gelen isimler ve alınan mevlalar yazılmıyor cok merak ediyorum....
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
hickmath Liste gör
Deneyimli Yazar

Hikmet
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 01:20
Alıntı yapılan tüko_eses

resmi sitede sadece sezere tşk yazısı var ama neden gelen isimler ve alınan mevlalar yazılmıyor cok merak ediyorum....

Hele bir taraftar sakinleşsin, hepsini açıklarlar.
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 01:46
Alıntı yapılan BLoodY

bu arada, aksam 18.00 ila 21.00 civarları arasında forumda degildim, bu sure icerisinde bilica konusu yuzunden galeyana gelinerek yazılan ve tarafımdan silinemeden kalan hakaret ve kufur icerikli mesajlar, kulüp avukatı ve bazı yoneticilerin şahsi avukatları tarafından, ekran görüntülü  kayıt altına alınmış.
o ilgili mesajların sahipleri ve forum yoneticisi olarak benim hakkımda kanuni işlem yapılacagı konusunda kendilerinden birkaç telefon aldım. 
ilerleyen gunlerde hep birlikte gorecegiz.
Bir hukuk öğrencisi olarak bu konuda bir şeyler yazma ihtiyacı hissettim. Şimdi öncelikle bilişim hukuku ile ilgili ciddi yasal boşluklar var ülkemizde. Sayın admin, bu konuda daha tecrübelidir elbette ama burada yazılan yazılardan hukuki olarak bir sonuç alınması çok zor. Çünkü ispat yükü iddiayı ortaya atandadır. Eğer Eskişehirspor yöenticilerinin avukatları bu forumda yazılanları kanıt olarak ortaya koyarsa, bunlar zayıf ve çürütülmesi kolay deliller olur. Son bir örnekle bitireyim. Türk İntikam Timi olarak bilinen grup Baskın Oran'ı mail yoluyla açık bir şekilde tehdit etti. Baskın Oran 12 Haziran günü yayınlanan radikal2'de bu tehditlerin yasal sürecini anlattı. Eğer vakit bulup inceleyen olursa görecek ki davalar uzamış, soğumuş. Mahkeme ideolojik davranıyor olabilir diyenlere de şunu söyleyeyim, hukukta bir boşluk var ki ideolojik davranabiliyorlar. Sonuç olarak, avukatların hukuki işlem yaparız uyarısı bana kalırsa sadece gözdağıdır, yapacakları işlemden bir sonuç alabileceklerini sanmıyorum.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 02:27
Ne yapılmaya çalışılıyor anlamıyorum bakıyorum üyeliklerde açılmıyor afta gelmiyor sanki cinayet işledi daha önce atılanlar bu forumun içine eden kişiler çok değil sadece 4-5 kişi bunların adını yazıp bu şahıslarla muhattap olmak istemiyorum ama bunlar duruyor sonra atılanlara bakıyorum yazıklar olsun diyecek birşey yok .
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 10:30
Alıntı yapılan hickmath

Alıntı yapılan tüko_eses

Hele bir taraftar sakinleşsin, hepsini açıklarlar.

Ben zaten bizim yönetimin böyle yapcağını bildiğim için transfer süreci boyunca fb resmi sitesine baktım ,çünkü adamlar ne alınıp ne veriliyo düzgünce yazıyolar ,bizimkiler ise hiç birşeyi belirtmiyorlar...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 10:56
biz taraftarlar olarak bir hukuk bürosu tutup yönetim tarafından her aldatılıp kandırıldığımızda dava açsak bunların hepsi ağırlaştırılmış müebbet yerWink
Yukarı
exorcist Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: KutsalTopraklar
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 13:02
Eskisehirspor.com forumunun sahibi ve yöneticisi aynı zamanda kulübün iletişim direktörlüğü görevini yapıyorsa bu forum artık miladını doldurmuştur. Fazla bir şey yazmaya gerek yok.
Siyah - Kırmızı
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 13:03
forumun çöktüğü falan yok. yönetimde yapılanları foruma taşımak forum adminine yönelik saçma sapan ithamlarda bulunmak bence bu bırakıp giden kişilerin saygısızlığıdır. karşı görüşten kimse olmayacak diye birşey yok bence. kaçınız site yönetti ki bu kadar basit konuşa biliyorsunuz ben buna şaşıyorum. forum işi blog yönetmeye face twitter a hiç benzemez hiç bir değil binlerce kişiyle uğraşıyorsunuz özellikle de futbol forumu tartışma kavga çıkma olasılığı en fazla olan yer. başka takımların forumlarına bakın bırakın yönetimi birbirlerine ağza alınmayacak küfürler ediyorlar bugüne kadar bloody bunların hangi birine izin verdi ki şimdi yargılamaya kalkıyorsunuz ben bu foruma girdiğimden beri her transfer sezonunda aynı sebeplerden dolayı tartışma çıkıyor. forumdan engellenmesi gereken kişilerde engelleniyor. bu forumda tanınmış sevilen kişi olmak bi ayrıcalık getircek demek değildir. herkes kabullenmek zorunda. yani şuan yok beni sil diyenler yok bidaha foruma girmeyeceğim diyenler size soruyorum ne kadar dayanabileceksiniz. daha önce 6 ay uzaklaştırma alan biri olarak buraya bişeyler yazamamak baya zorunuza gidecektir emin olun. bu yüzden sizi mantıklı olmaya davet ediyorum saygılar

okuyan herkese de teşekkürler uzun bi yazı oldu kusura bakmayın
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 15:38
Mehmet bey ( BLoodY)

Eskisehirspor .org'daki göreviniz hayirli olsun tahminen bu görev yönetim ve Eskisehirspor.com kullanicilariyle iyi bir iletisimi sagliyacaktir.

Yanliz bizler Eskisehirspor.org'da sadece Sezer Öztürke tesekkür degil resmi agizdan bu transferin sartlarini, gelib gidenleri en kisa zamanda ögrenmek hakkimiz diye düsünüyorum.
Saygilar.
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 185186187188189 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,562 saniyede hazırlanmıştır