eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Spor Toto Süper Lig 2015-2016 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 185186187188189 191>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 18:49
Alıntı yapılan Savas33es

Feneri niye biz takip ediyoruz bu sene buda bir şansızlık oldu, fenere yenilip bize hırslandılar rakipler böyle bir lig planlaması olmaz. Rassal atama yaparsın kimse kimseyi takip etmez

kesinlikle katılıyorum
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 18:58
Alıntı yapılan Curva_Eses

Galatasaray kupada finale kaldığı için Avrupa'yı garantiledi mi yoksa o kural değiştirildi gibi bir şey hatırlıyorum uygulanıyor mu ? Garanti değilse şu akşamki maçı kaybederlerse 2de2 yapmaları gerekiyor bunların da... Ayrıca bütün stad çok fena küfür ediyor şu an oynana maçta. Kayseri maçını seyircisiz oynar bunlar...
Hayir, kupa finalisti Avrupa'ya gidemiyor. Galatasaray'in ya kupayi kazanmasi, ya da ligde ilk 5'e girmesi gerekiyor Avrupa'ya gitme hakki kazanmasi icin.
Galatasaray muhtemelen son hafta Kayserispor'u yener, ancak su da var ki, Kayserispor haftaya Sivasspor macini kazanirsa son haftaya rahat girecek zaten.
Yukarı
persecution Liste gör
Yazar

Abdürrahimi DEMİRLİHANOĞLU
Yer: İstanbulEMİRDAĞ
  Alıntı persecution Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 19:03
Abi siz nasıl lig takip ediyonuz ya cincon bu sene cezalı avrupa kupalarına katılamıyo
Yukarı
Maverick26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: Almanya
  Alıntı Maverick26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 19:03
Acik söylüyorum, Kayseri iki macinida kaybedecek, biz evimizde Basaksehire berabere kalip Genclerbirligini yendikten sonra, Kayseri / Sivas / Mersin düser
Yukarı
gonzo Liste gör
Yazar

önder özen
Yer: Turkey
  Alıntı gonzo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 19:06
Geriden gelen kazanır ve rakiplerimizle diğerleri oynamayacağı bu nedenle de puan veremeyecekleri gerçeğini birleştirdiğimde Sivasın Kayseriyi, Antepinde Rizeyi yeneceğini düşünüyorum. Olay bizim Başakşehiri yenip yenemeyeceğimiz sorusunda düğümleniyor. Yenersek bu durumda son maçlara kalırız belki son maçta beraberlik bile yeter.
Yukarı
gonzo Liste gör
Yazar

önder özen
Yer: Turkey
  Alıntı gonzo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 19:07
Acik söylüyorum, Kayseri iki macinida kaybedecek, biz evimizde Basaksehire berabere kalip Genclerbirligini yendikten sonra, Kayseri / Sivas / Mersin düser

Kesinlikle dogru tespit
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 19:08
Alıntı yapılan ersin2626

Alıntı yapılan Savas33es

Feneri niye biz takip ediyoruz bu sene buda bir şansızlık oldu, fenere yenilip bize hırslandılar rakipler böyle bir lig planlaması olmaz. Rassal atama yaparsın kimse kimseyi takip etmez
kesinlikle katılıyorum
Sampiyonluga oynayan bir takimi takip etmenin avantaji da var, dezavantaji da. Bunu cok sorun etmiyorum ama koca bir sezon boyunca ayni takimi takip etmek bana da sacma geliyor. Samet Aybaba'nin yardimcilari, bir sonraki haftaki rakibimiz hakkinda bilgi toplamak icin surekli Fenerbahce maclarini takip etmek zorunda kaldilar, 18 takimli bir lig rekabetinin ruhuna ters bu. Dusunsenize, bir takim ligden cekilse, fiksturde o takimi takip eden takim her hafta karsisinda iki hafta mac yapmamis/dinlenmis bir rakip bulacak.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 19:09
Alıntı yapılan persecution

Abi siz nasıl lig takip ediyonuz ya cincon bu sene cezalı avrupa kupalarına katılamıyo
Katılamıyor ama zaten haketmediği için gelecek seneye kalıyor cezası.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 19:11
Alıntı yapılan persecution

Seneye katilamiyor ama bu sene Avrupa Ligi hakki kazanmali ki bu cezasini ceksin. Yoksa cezasi ileriki sezonlara devredecek. Ve belki de seneye sampiyon olup Sampiyonlar Ligi'ne gitme durumu sozkonusu olacak ve bu durumda kaybi cok daha buyuk olacak.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 19:28
Şu gs yense iyi olacak. Son maç Kayseri maçına mecbur yenecek.

gs iddasız olursa o maçta sıkıntı olur.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 185186187188189 191>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır