eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBurak Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 185186187188189 193>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2010 saat 23:20
Kurtulduk Tongue  ins. Rıza Hoca Bursa macı kadrosuna dahil etmez
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2010 saat 23:23
Alıntı yapılan esk_26

Kurtulduk Tongue  ins. Rıza Hoca Bursa macı kadrosuna dahil etmez
Bursaspor maçı kamp kadrosu

Kırmızı Şimşekler bugün akşam Atatürk Stadında yaptığı antrenman sonrası tesislerde kampa çekildi.

Yarın sabah Eski tesislerinde yapacağı antrenman ardından Bursa`ya hareket edecek olan ekibimizin Bursaspor maçındaki kamp kadrosu şu şekilde:

1-IVESA
2-ATİLLA
3-SAFET
4-SEZGİN
5-VUCKO
6-KORAY
7-VOLKAN
8-B.ERTUĞRUL
9-RAGIP
10-ALPER
11-ERKAN
12-B.KOCABEY
13-M.YILMAZ
14-ÜMİT
15-JAYCEE
16-ADEM
17-CANER
18-SEZER
29.01.2010
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
fatih26 Liste gör
Yazar

fatih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2010 saat 23:27
ya 200.000 tl ye verdiysek kötü zaten biz fb ye 400.000 tl vercektik sezon için yani hiç kar yapamadık. hazır ts istiyor ihtiyacımız var de harika oyuncu de( burakı istediklerine göre bizim maçları izlememişler demekki) biraz yağla sonra kaktır gitsin. ben daha fazla mevla bekliyordum. gene yönetim beceriksizliği.
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2010 saat 23:29
valla bizi cok kahretti trabzona hayırlı olsun
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
moris26 Liste gör
Yazar

Sami Çiftçi
Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2010 saat 23:33
Hayırlı olsun
KÜTAHYA'NIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2010 saat 23:48
Hayırlı olsun 
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 00:02
Her futbolcu her camiaya ayak uyduramıyor...Bizimle ise mayası bir türlü tutmadı...Bazı futbolcular camia ile özdeşiyor...Aslına bakarsanız şu kötü haliyle bile Serdar ÖZBAYRAKTAR'dan çok daha iyi futbolcuydu bana göre...
Bazı futbolcuları izlemeden transfer edemezsiniz,fakat Burak YILMAZ gibi bir futbolcuya Türkiye'de hiç bir kulüpde hayır diyemez...Böyle iyi meziyetleri olan,kariyeri iyi ve futbolculuğu tartışılmayacak biriydi...
Efendiliğine gelince ben açıkcası o kadar ıslıklanmaya,yuhlanmaya ve küfüre karşı duruşunu bozmamış,camiamızıda çok iyi temsil ettiğine inanıyorum...Onun tek kusuru gol atamamasıydı...Ona göre çok ön yargılı davrandık ve bence hak etmediği tepkileri vererek Burak'ın başarısızlığına bizler çanak tuttuk...
Ben verdiği hizmetler ve bizi temsil ettiği için kendisine teşekkür eder,bundan sonra ki futbol hayatında başarılar dilerim....
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 00:08
Alıntı yapılan fatih26

ya 200.000 tl ye verdiysek kötü zaten biz fb ye 400.000 tl vercektik sezon için yani hiç kar yapamadık. hazır ts istiyor ihtiyacımız var de harika oyuncu de( burakı istediklerine göre bizim maçları izlememişler demekki) biraz yağla sonra kaktır gitsin. ben daha fazla mevla bekliyordum. gene yönetim beceriksizliği.
400.000 tl 1 sezon içindi yarım sezon oynadı yani 200.000 tl bize gelen para yarım sezon burak için ödenen para.biz pu 400.000 tl yi peşinmi verdik yoksa geri kalan yarım sezonluk 200.000 tl yi ödemediysek biz karlı çıkarız.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 00:09
Alıntı yapılan scetintas

Her futbolcu her camiaya ayak uyduramıyor...Bizimle ise mayası bir türlü tutmadı...Bazı futbolcular camia ile özdeşiyor...Aslına bakarsanız şu kötü haliyle bile Serdar ÖZBAYRAKTAR'dan çok daha iyi futbolcuydu bana göre...
Bazı futbolcuları izlemeden transfer edemezsiniz,fakat Burak YILMAZ gibi bir futbolcuya Türkiye'de hiç bir kulüpde hayır diyemez...Böyle iyi meziyetleri olan,kariyeri iyi ve futbolculuğu tartışılmayacak biriydi...
Efendiliğine gelince ben açıkcası o kadar ıslıklanmaya,yuhlanmaya ve küfüre karşı duruşunu bozmamış,camiamızıda çok iyi temsil ettiğine inanıyorum...Onun tek kusuru gol atamamasıydı...Ona göre çok ön yargılı davrandık ve bence hak etmediği tepkileri vererek Burak'ın başarısızlığına bizler çanak tuttuk...
Ben verdiği hizmetler ve bizi temsil ettiği için kendisine teşekkür eder,bundan sonra ki futbol hayatında başarılar dilerim....
Çok güzel anlatmışsınız ama hepsinede katılamayacağım biraz daha savaşçı oynamalı kutsal formayı haketmek için çabalamalıydı çok laubali ve umursamaz tavırlarıda vardı ve son vuruşları çok kötüydü gerçi bildim bileli kötü umarım bundan sonra vurmaz asist kralı olursun burak .................
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 00:12
Alıntı yapılan 26KIRMIZI

Alıntı yapılan scetintas

Çok güzel anlatmışsınız ama hepsinede katılamayacağım biraz daha savaşçı oynamalı kutsal formayı haketmek için çabalamalıydı çok laubali ve umursamaz tavırlarıda vardı ve son vuruşları çok kötüydü gerçi bildim bileli kötü umarım bundan sonra vurmaz asist kralı olursun burak .................

Bahadır abi ben Suat abinin her yazdığına katılıyorum açıkçası. Önceki sayfalarda bu tip bikaç yorum yapmıştım zaten. Sen diyorsunki umursamaz tavırlar. Yav gol kaçırınca adam yeri tokatlıyor, üzgünlüğünü her halinden belli ediyor. Burak Yılmaz koşmuyormuydu? Mücadele etmiyormuydu? bence ediyordu ve koşuyordu. Suat abininde dediği gibi, Serdar'dan daha iyi futbolcu kötü haliyle bile. Fakat Serdar'a gösterdiğimiz değerin 10da birini göstermedik Burak'a...

Ben hatırlamıyorum uzun zamandır biz sahada kendi futbolcumuzu ıslıklamadık? Son yıllarda gelen en kötü oyuncu Burak'mıydı yani?

Burak Yılmaz'a futbol hayatında başarılar dilerim.
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 185186187188189 193>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır