eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 184185186187188 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ero_freestyle Liste gör
Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 00:00
Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan ero_freestyle

Alıntı yapılan emre26es

uzaklaştırmalar çok yerinde ve doğru olmuş.
Sen neyin muhabbetini yapıyosun allah aşkına .. bu kadar insanın ceza almasının en büyük sebebi sensin .. en başda senin ceza alman gerekliydi bunca insanın değil .. Ayrıca Bu bahsi geçen kelimelerde bi kaç tane argo olabilir  ama küfür tahrik edici gibi kelimeler bulunmamakda ., en fazla uyarı olabilirdi . Admin Bloody insanların fikir ve görüşlerini bildirebileceği bi tek bu forum var , onuda asker ocağına çevirmişsin yani helal olsun .
Bilica başlığını ben açtım.Tıpkı Abdülkadir ve Berk başlıkları çıkan haberlere göre açıldıysa ben de çıkan haberler doğrultusunda Bilica başlığını açtım.Bundan uzaklaştırma alacaksam o uzaklaştırmaların sonu gelmez.Her başlık açan uzaklaştırma alsın olur mu öyle şey?Herkes diline(klavyesine) hakim olamalı.Düşünmeden yazmamalı.Aksi takdirde olanları da kabullenmesi gerekir.
Henüz daha kesinleşmemiş bi takas söz konusu oldu diye üstelik Taraftar'ın %95'inin gelmesini istemediği , adını dahi görünce beynine kan sıçrayan bi karakter yoksulunun topicini açman herşeyi karıştırdı. Ayrıca bir çok kişiden tepki aldın bu yüzden , " bu topici açan kişi cezalandırılmalı admin" şeklinde mesalarda yazıldı. Ben başlık açmak suç demiyorum , topluluğun bu adamı istemediğini sevmediğini bile bile mantıksız bir iş yapmana tepki gösteriyorum . Üstelik çoğunluğa karşıda zıt fikirle hareket etmen tamamen yanlış . Çoğunluk Bloody`nin verdiği cezalarda haksız olduğunu sölüyor . Sen ise anlamsızca onun yaptığını destekliyorsun . İnsanlar kendine hakim olamasalar bu forumda ana avrat küfür ederler şu anda gündemde olan bilicaya bülent uyguna ve yönetime . Bu yazınları kötü bir kelime olarak alıgılıyosan o sana kalmış bişey ama bende dahil 5 6 kullanıcı senin hatalını olduğu fikrinde .. bu konudada hatanı kabul etmen gerekiydi . Her neyse fazla uzatmaya gerek yok .
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 00:04
Abilerim, kardeşlerim, arkadaşlarım... ya Mehmet abiden bahsediyoruz!! bu forumun temeli olan insandan... Her şey bitti, bir Mehmet abi mi kaldı? Lütfen!!

Bu arada uzaklaştırılan renktaşlarımızdan haksız yere gidenler de var, bu konuda herkes hem fikir... Ama olayın sıcaklığına bağlayalım. Ortalık yatışınca Mehmet abi gerekeni yapar, eğer hatalıysa da özürünü diler..

Zaten zor günler geçiriyoruz. Birbirmizi kırmayalım, biraz alttan alalım. Esas düşmanı unutup birbirimize düşmeyelim...

Saygılar...
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
ero_freestyle Liste gör
Yazar

Eray
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 00:05
Bloody benim üyeliğimide silermisin Lütfen .. Noktasından virgülüne kadar dikkatli mesaj yazan Akın kardeşimizin dahi cezalandırıldığı , Laçkası çıkmış forumda daha fazla kalmak istemiyorum ..
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 00:10

Akın kardesimi ben de seviyorum, ama birilerine, kime oldugu onemli degil "kan emiciler" derse, napayım?

..

bu munasebet ile, uyeliklerinin silinmesini isteyen arkadaslar bu baslik altina yazmaya devam etsinler, gereken yapılacaktır
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 00:11
Bloody'nin geçmişini de biliyoruz bu forumun temelidir ama eğer bu saçma laflar yüzünden uzaklaştırılmalar geri çekilmeyecekse ve yönetim yanlısı olanlar cezalandırılmayacaksa beni de sil bloody.Biz de seviyoruz Es-Esi.Bunlara inanıyoruz.Eğer yönetim dava açacaksa Halil Aga bana da açsın belki tazminat alır biraz daha rahatlar.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 00:16
çok yanlış kararlar alıyosunuz arkadaşlar. yönetimin beceriksizliğinin hıncını bloody den çıkartmaya kalkıyorsunuz iyi düşünün. sonuçta o bu meslekten ekmeğini çıkartan bi insan. Resmi siteyi yönetiyo olabilir ama bu demek değil ki yönetim yanlısı biri iyi düşünün yaptığınız ayıp. gerçekten çok büyük ayıp
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 00:16

Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan emre26es

uzaklaştırmalar çok yerinde ve doğru olmuş.
Sen neyin muhabbetini yapıyosun allah aşkına .. bu kadar insanın ceza almasının en büyük sebebi sensin .. en başda senin ceza alman gerekliydi bunca insanın değil .. Ayrıca Bu bahsi geçen kelimelerde bi kaç tane argo olabilir  ama küfür tahrik edici gibi kelimeler bulunmamakda ., en fazla uyarı olabilirdi . Admin Bloody insanların fikir ve görüşlerini bildirebileceği bi tek bu forum var , onuda asker ocağına çevirmişsin yani helal olsun .
Bilica başlığını ben açtım.Tıpkı Abdülkadir ve Berk başlıkları çıkan haberlere göre açıldıysa ben de çıkan haberler doğrultusunda Bilica başlığını açtım.Bundan uzaklaştırma alacaksam o uzaklaştırmaların sonu gelmez.Her başlık açan uzaklaştırma alsın olur mu öyle şey?Herkes diline(klavyesine) hakim olamalı.Düşünmeden yazmamalı.Aksi takdirde olanları da kabullenmesi gerekir.
Henüz daha kesinleşmemiş bi takas söz konusu oldu diye üstelik Taraftar'ın %95'inin gelmesini istemediği , adını dahi görünce beynine kan sıçrayan bi karakter yoksulunun topicini açman herşeyi karıştırdı. Ayrıca bir çok kişiden tepki aldın bu yüzden , " bu topici açan kişi cezalandırılmalı admin" şeklinde mesalarda yazıldı. Ben başlık açmak suç demiyorum , topluluğun bu adamı istemediğini sevmediğini bile bile mantıksız bir iş yapmana tepki gösteriyorum . Üstelik çoğunluğa karşıda zıt fikirle hareket etmen tamamen yanlış . Çoğunluk Bloody`nin verdiği cezalarda haksız olduğunu sölüyor . Sen ise anlamsızca onun yaptığını destekliyorsun . İnsanlar kendine hakim olamasalar bu forumda ana avrat küfür ederler şu anda gündemde olan bilicaya bülent uyguna ve yönetime . Bu yazınları kötü bir kelime olarak alıgılıyosan o sana kalmış bişey ama bende dahil 5 6 kullanıcı senin hatalını olduğu fikrinde .. bu konudada hatanı kabul etmen gerekiydi . Her neyse fazla uzatmaya gerek yok .
Ben o başlığı tamamiyle iyi niyetle açmıştım.Her futbolcunun seveni olduğu gibi sevmeyeni olabilir.Ben tvlerde dönen haber doğrultusunda başlığı açtım.Hatta başlığı açtıktan sonra hayırlı olsun yazıp resmini koyacaktım ki baktım tepki görüyor.Bu yüzden iyi niyet mesajını yazmadım ki tepkiler daha da büyümesin diye.Ayrıca bu tepkileri de yersiz buluyorum.
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 00:20
Alıntı yapılan BLoodY

bu arada, aksam 18.00 ila 21.00 civarları arasında forumda degildim, bu sure icerisinde bilica konusu yuzunden galeyana gelinerek yazılan ve tarafımdan silinemeden kalan hakaret ve kufur icerikli mesajlar, kulüp avukatı ve bazı yoneticilerin şahsi avukatları tarafından, ekran görüntülü  kayıt altına alınmış.
o ilgili mesajların sahipleri ve forum yoneticisi olarak benim hakkımda kanuni işlem yapılacagı konusunda kendilerinden birkaç telefon aldım. 

ilerleyen gunlerde hep birlikte gorecegiz.

Alıntı yapılan emreses-26

benim bir önerim var site yönetimine işinize karışmak gibi algılamayın lütfen...forumla ilgili bazı konularda gayet demokratik bir biçimde forum üyeleri arasında oylama yapmanızı öneriyorum..mesela forumun kendi içine kapanık olması benim istediğim birşey tamam üye alımlarını tc numarası yada daha ciddi biçimde yapmıyorsunuz ama en azından dışarıdan gelen birisi rahatlıkla bizim kendi aramızda tartıştığımız konuları okumasın bu beni rahatsız ediyor açıkçası..çoğu renkdaşımda bir ara bu konuyu tartıştı ama bir sonuca bağlanmadı bu konuda eğer oylama yapılırsa çok iyi olur diye düşünüyorum..

fazla açıklık zarar yazar biraz kapanmakta fayda var..Ama darknESS demişki forum onun istediğini yapar gibilerinden o zaman padişahım çok yaşa forum kullanıcılarının hakkı yok yani forum üzerinde değişiklik istemeye yada yapmaya peki..
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 00:22
Allah belanızı versin, defolun filan diyenleri uzaklaştırmakta haklısın Bloody admin ama kan emici, yalancı filan bunlar nedir ya? Doğruları söylemek suç mu oldu? Yönetimin yalancı kan emici olması yüzünden burda değerli üyeler uzaklaştırma almaya devam mı edecek? Çok fark var o kelimeler arasında ama aynı cezaları almışlar çok garip çooook
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 00:23
Hakaret kapsamında forumdan uazaklaştırmalar doğal ama bu konuda dengeli bir tutum sağlanabildiğine inanmıyoru, ayrıntıya girmeye gerek yok takip edenler okuyanlar az cok biliyordur.Mehmet abiyede çok yüklenmemel lazım diyeceğim ama koskoca bir forumu tek başına yönetmeye kalkması en belirgin hata bence.Herşeye yetişemiyor anlık kararlarla fazla inceleyemeden bazı uygulamalar yapıyor.Buda şuan zatan eski tadı olmayan forumun bu geceden itibaren iyice yara almasına sebep oldu.
Şimdi forum kullanıcılarına sormak istiyorum,şu defolası yönetim kurulunde yönetici olan,iş alan,iş verilen kişilerin tarafsız olması mümkünmüdür ? bence cok ama cok zor.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 184185186187188 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır