eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıEskişehir ile ilgili yorum ve sohbet

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 182183184185186>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 23:13
Yarın oy pusulanızı alırken önüne arkasına iyice bakın.En ufak bir çizik bulunan pusula geçersiz sayılacak.Oyunuza sahip çıkın..
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
askavesevgiyedair Liste gör
Yazar

recep
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 23:41
Yarın yine cevabı halk verecek.Artık palavralara karnımız tok.Vizyonsuz,projesiz,laf salatası yapan partilere oy yok.Yapacağım,edeceğim diyenlere inat yaptık,bitirdik diyenlere oy var..
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 23:53
Seçimlerde%20nerede%20oy%20kullanacaksınız%20TIKLAYIN
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 00:01
Hala kararsız arkadaşlara, bir 10 dakikanızı ayırıp izleyiniz:

"4 sene önceki 22 temmuz 2007 seçimlerinden evvelki konuşmamda 'bir ülkede meclisin mutlak çoğunluğu, meclis başkanı, cumhurbaşkanı, başbakan aynı partiden olursa zmanla yargıda bu dümen suyuna girebilir' demiştim galiba haklı çıktım. AKP lilerin "allah verdikçe veriyor" diye sevinmesi bunun göstergesi..."

"siyasi yaşamım boyunca hakeret etti diye kimseyi ağlaya zırlaya mahkemeye verip tazminat istemeyeceğim, ama iftira atanın da sırtından gömleğini alırım..."

"siyasetçinin yaptığı aldatma, ancak eşiyle, ailesiyle, özel hayatında çözeceği sorundur, zıt görüşlerde olsak da, MHP SEÇMENi AHLAKSIZLIĞA PRiM VERMESiN, PARTiSiNE SAHiP ÇIKSIN, yarın gitsin mührünü MHP ye bassın."

"AKP de olsa, CHP-MHP veya diğer partiler de olsa, hatta biz GELECEK TE TEK BAŞINA iKTiDAR OLDUĞUMUZDA BİLE, SAKIN BiZE KONTROLSÜZ GÜÇ VERMEYiN, ZiRA ŞIMARIRIZ..." 

"yav arkadaş rahat bırakın insanları, önce musluklardan içilebilecek temiz su sağlayın"

hepsini yazamıyorum, bunlar dediklerinin bir kısmı, linke tıklayın dinleyin, izleyin. Tamam büyük ihtimalle baraj altında kalacak, "ayy aslında LDP yi beğeniyorum da oyum boşa gitmesin" zihniyetiyle iç organlarını baskı altına alarak başka partilere oy verilmesi yüzünden ama bu adam yine binde küsüratlarda oy alırsa YAZIKLAR OLSUN derim.

Hiç ağlamayacaksınız o zaman, hiç şikayet etmeyeceksiniz, çünkü insanlar hakettiği şekilde yaşarlar, demek ki hakediyorsunuz.

Umarım yarın LDP % 3-5 lere çıkar da ben de yanılmış olur, utanırım biraz bunları yazdığım için. Ama yine binde küsüratlarda gelirse de ben üzülmem, utanmam, başkaları üzülsünler ve utansınlar...
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 00:02
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan Erkandes

Bende mhp den akp ye dönen bir sürü kişi biliyorum. ozaman mhp barajı aşamaz oda akp nin işine yarar..seçim bu ne olacağı belli olmaz...

Yarın bu saatlerde MHP 'nin % 15 küsürlük oy oranı yüzünüze şamar gibi vuracaktır

40 küsür yıllık partiyi küçümsemek baraj altı göstermenin bedelini ödeteceğiz.

Bozkurtlar akepenin ensesinde..
  Ya barajı aşamazsanız bu mesajı ben ne yapayım size......%15 de rüyanızda görürsünüz ancak %10 küsürle geçin barajı öpüp başınıza koyun....bedel ödetmek için güçlü olmak lazım  kendin % 15 ten bahsediyon alacağın en fazla oy miktarı.küme düşmemeye oynuyorsunuz uyanın..Bozkurtlar eskiden başkalarının ensesindeydi millet onun için meclise girmenizi istiyordu ama artık onlarla kolkolasınız mecliste genel başkanınız tokalaşıyor gülüp oynaşıyorlar...davanız değişti eski düşmanlarınız dost oldu ...cehapeye bedepeye  bir tane laf edemiyor genel başkanınız mitinglerde dahi bu mu milliyetçilik....utanmayın apaçık birleşin gizli ittifak yapmanıza gerek yok...bu millet saf değil her şeyi görüyor...
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 00:08
Erkandes destekli at biraz.Bdp ile ittifak yapan kim acaba..Selahattin Demirtaş seçimden sonra açıklayacağım dediği yazılı anlaşmada chp ve mhp'yi kastetmedi direk akp ile dedi.Safın,görüşün belli anladık ama ona buna b.k atarak çıkar peşinde görünmekten vazgeç.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 00:15

Yarın olacakların senaryosu çoktan yazılmış.
Birileri yine balkondan meşhur konuşmalarını yapar.
Birileri bakın biz geldik oyumuz üç beş puan arttı diye caka satar.
Birileri barajı geçmenin huzuru ve mutluluğu içinde ortalıktan iki üç gün kaybolur.

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 00:39
Alıntı yapılan Erkandes

Alıntı yapılan Erkandes

Bende mhp den akp ye dönen bir sürü kişi biliyorum. ozaman mhp barajı aşamaz oda akp nin işine yarar..seçim bu ne olacağı belli olmaz...

Yarın bu saatlerde MHP 'nin % 15 küsürlük oy oranı yüzünüze şamar gibi vuracaktır

Ya barajı aşamazsanız bu mesajı ben ne yapayım size......%15 de rüyanızda görürsünüz ancak %10 küsürle geçin barajı öpüp başınıza koyun....bedel ödetmek için güçlü olmak lazım  kendin % 15 ten bahsediyon alacağın en fazla oy miktarı.küme düşmemeye oynuyorsunuz uyanın..Bozkurtlar eskiden başkalarının ensesindeydi millet onun için meclise girmenizi istiyordu ama artık onlarla kolkolasınız mecliste genel başkanınız tokalaşıyor gülüp oynaşıyorlar...davanız değişti eski düşmanlarınız dost oldu ...cehapeye bedepeye  bir tane laf edemiyor genel başkanınız mitinglerde dahi bu mu milliyetçilik....utanmayın apaçık birleşin gizli ittifak yapmanıza gerek yok...bu millet saf değil her şeyi görüyor...
Sınır kapılarından pkklı çapulcuları kahramanlar gibi Türkiye'ye MHP soktu değil mi?

Devlet Bahçeli, Apo il müzakere ediyorlar dediğinde bunu diyen şerefsizdir dedi. Görüşmeler ortaya çıktı şimdi bu durumda şerefsiz kim oluyor?

Başkanlık sistemi ile eyalet sistemine geçmeye çalışanlar kimin ekmeğine yağ sürüp özerklik vaad ediyor.

Bana hikaye anlatma belki bugün değil ama birgün çok sevdiğin başbakanını Yüce Divanda yargılanırken göreceksin.

Son olarakta sana şunu söyleyeyim bir zamanlar ülkücüler olmadan "Allah" diyemeyen bu yüreksizler şimdi ülkücülere "yallah" demeye kalkıyor. Ne olduda bitiniz kanlandı? Herkes haddini bilecek.  
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 01:35
Alıntı yapılan Tulpar26

Alıntı yapılan Erkandes

Alıntı yapılan Erkandes

Sınır kapılarından pkklı çapulcuları kahramanlar gibi Türkiye'ye MHP soktu değil mi?

Devlet Bahçeli, Apo il müzakere ediyorlar dediğinde bunu diyen şerefsizdir dedi. Görüşmeler ortaya çıktı şimdi bu durumda şerefsiz kim oluyor?

Başkanlık sistemi ile eyalet sistemine geçmeye çalışanlar kimin ekmeğine yağ sürüp özerklik vaad ediyor.

Bana hikaye anlatma belki bugün değil ama birgün çok sevdiğin başbakanını Yüce Divanda yargılanırken göreceksin.

Son olarakta sana şunu söyleyeyim bir zamanlar ülkücüler olmadan "Allah" diyemeyen bu yüreksizler şimdi ülkücülere "yallah" demeye kalkıyor. Ne olduda bitiniz kanlandı? Herkes haddini bilecek.  

Kasetlerde çıkmasında varsın yüce divanda yargılansın ülkesi için çalıştığından başbakan.Pkk'lı çapulcuları kahraman gibi sokmadı belki mhp ama şu anda mhp'nin başında olan adam İPTEN KURTARDI apoyu.Ayrıca pkk kamplarını ziyaret eden adamları barındıran,terörü el altından destekleyip kendine çıkar sağlayan (bunlar kanıtlarıyla mevcut) ve bu ülkenin evlatlarını şehit ettirerek sonra kendini değerli gören zihniyeti barındıran bir örgütü destekleyip sonra da örgütte yargılanan insanları aday gösterip nasıl milliyetçilik ten bahsedilir.Vatan için gerekirse önce ölmek gerekir ama daha önemlisi bu şanlı ülke için yaşamaktır.Terörün bu ülkeye musaallat edip ,onların kongrelerinde boy gösteren insanların örgütü nasıl olur da desteklenir? Milliyetçilik en iyi bu sözle açıklanır : "Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır."GAZİ M.Kemal Atatürk 4 Temel başlıkta AKP iktidarının yaptığı bazı hizmetler.http://farkbul.net/siyaset/10188-ak-partinin-iktidari-boyunca-yaptigi-olumlu-calismalar.html  Clap

Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 01:43
Ben şu cümleyi anlamıyorum..
Apo'yu ipten MHP aldı..
Kardeşim iktidar değil misin ? Madem o kadar heveslisin as da görelim..
O adamı as oyumu AKP'ye vermezsem ne olayım..

Elalemin yastığı ile gerdeğe girilmez..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 182183184185186>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,640 saniyede hazırlanmıştır