eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 181182183184185 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 00:04
Alıntı yapılan Nusret

Alıntı yapılan Volkan

Otistik hakarete girer mi girmez mi aylardır bizde bi cevap alamadık Mehmet Abi..

Hala orada mısın sen ? =)

Volkan abim orada ben burada da sen yoksun artık bu forumda...
Teşekkürler Mehmet amca gerekeni yaptın artık.Hug
Uzaklaştırma : Nusret 
"allah belanızı versin"
bu forumda yaklaşık 10 yıldır "bela okumak" uzaklaştırma sebebidir

Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2011 saat 18:12
benim bir önerim var site yönetimine işinize karışmak gibi algılamayın lütfen...forumla ilgili bazı konularda gayet demokratik bir biçimde forum üyeleri arasında oylama yapmanızı öneriyorum..mesela forumun kendi içine kapanık olması benim istediğim birşey tamam üye alımlarını tc numarası yada daha ciddi biçimde yapmıyorsunuz ama en azından dışarıdan gelen birisi rahatlıkla bizim kendi aramızda tartıştığımız konuları okumasın bu beni rahatsız ediyor açıkçası..çoğu renkdaşımda bir ara bu konuyu tartıştı ama bir sonuca bağlanmadı bu konuda eğer oylama yapılırsa çok iyi olur diye düşünüyorum..
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2011 saat 11:11
Alıntı yapılan emreses-26

benim bir önerim var site yönetimine işinize karışmak gibi algılamayın lütfen...forumla ilgili bazı konularda gayet demokratik bir biçimde forum üyeleri arasında oylama yapmanızı öneriyorum..mesela forumun kendi içine kapanık olması benim istediğim birşey tamam üye alımlarını tc numarası yada daha ciddi biçimde yapmıyorsunuz ama en azından dışarıdan gelen birisi rahatlıkla bizim kendi aramızda tartıştığımız konuları okumasın bu beni rahatsız ediyor açıkçası..çoğu renkdaşımda bir ara bu konuyu tartıştı ama bir sonuca bağlanmadı bu konuda eğer oylama yapılırsa çok iyi olur diye düşünüyorum..

Emre,

bloody bu konuyu anlattı daha önce. kendisi forumun sahibi ve bu forumun dışa açık olmasını istiyor, kendine görede geçerli sebepleri var. Bende kapalı olmasını isterim şu dönemde ancak bu forum bu kadar ilgiyi açık olduğu dönemlerde seçti, bilica konusunda tepki oluştuysa birazda bu forum sayesinde oldu insanlar burda okudu gördü karar verdi.

bazı konular varki özellikle şu an forum kullanıcılarına bırakılmaması gereken. en azından yıllardan beri süregelen bir çizgi var onu bozmayalım ve dışarının burayı okuduğunu bilip ona göre yorum yapalım.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 22:49
İnsanlar düşüncelerini yazdıkları için forumdan uzaklaştırılıyorlar.Bunun sebebi nedir?Yönetimi eleştirmeleri veya Bilicayı istememeleri midir?Neden forumdan uzaklaştırılan insanlar başlık altında suçları yazılmıyor?

Forum malesef son zamanlar inanılmaz bir kan kaybı yaşıyor.Forum yönetimi Eskişehirspor klübü yönetimi ile arasında söylendiğigibi bir bağ var mıdır?Yönetimin direktifleri doğrultusunda başlıklar kapatılıyor mu?Üyeler forumdan uzaklaştırılıyor mu ?

Gerçekten çok yazık.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 22:54
Alıntı yapılan ESPANA

..........Forum yönetimi Eskişehirspor klübü yönetimi ile arasında söylendiğigibi bir bağ var mıdır?...........

Forumun avukatlığını yapmak bana düşmez, ama yazdıkların hiç hoş değil Ömer...

Thumbs%20Down
# Direnmüdavim....

Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:14
Alıntı yapılan ESPANA

İnsanlar düşüncelerini yazdıkları için forumdan uzaklaştırılıyorlar..
düşünceleri için mi??
peki, az onceki uzaklaştırmalardaki düşünceler şöyleymiş, listeleyelim :
bozuyuk26 (kan emiciler)
btk_26 (kelle alalım)
afatsum (karaktersizler, adam degilsin)
vetes (yalancı)
26 ilker 26 (allah belanızı versin)
Ayberk228 (Anasıyla)
eserkan26 (defol ulan, allahından bul)
gokhan26 (allah belanızı versin)
menderes26 (satilmis yalakalar)
Twenty6_nl (sahtekar yonetim)

hakaret ve kufur etmeden, eleştiri/dusunce arzeden, sadece bu aksam icinde yaklaşık 600-700 mesaj var, hepsi yonetim aleyhinde. bu nasıl olmuş acaba?

Alıntı yapılan ESPANA

Yönetimi eleştirmeleri veya Bilicayı istememeleri midir?Neden forumdan uzaklaştırılan insanlar başlık altında suçları yazılmıyor? .
çünkü yaklaşık 2bucuk saattir mesajları (tek basıma) okumakla mesgul oldugumdan, uzaklastirilma nedenleri topluca az once yazabildim.
hala, yonetimi elestirdi diye uzaklastirma olduguna inanan var mı? acin konulara basliklara bakın. yonetimi, baskani, hocayı elestiren 10binlerce mesaj yerinde duruyor? ben mi yanlış goruyorum?

Alıntı yapılan ESPANA

Forum malesef son zamanlar inanılmaz bir kan kaybı yaşıyor.Forum yönetimi Eskişehirspor klübü yönetimi ile arasında söylendiğigibi bir bağ var mıdır?Yönetimin direktifleri doğrultusunda başlıklar kapatılıyor mu?Üyeler forumdan uzaklaştırılıyor mu ?

şunu merak ediyorum. yönetime, başkana, hocaya ana avrat kufredilebildigi zaman mı bu forum tarafsız olacak?? bunu mu istiyorsunuz?
ozellikle bu aksama bakın sadece, yazılan 600-700 mesajın %99'u elestiri. hangi biri kaldirildi? hangi biri silindi?
bana bunun cevabını ver yeter, baska birsey istemiyorum
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:19
Bu yönetimin yaptıkları yüzünden senelerdir bu forumda yazan ve şehrini takımını canı gönülden seven birçok kişi uzaklaştırılır oldu. Forumunda tadı tuzu kalmadı..
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:21
bu arada, aksam 18.00 ila 21.00 civarları arasında forumda degildim, bu sure icerisinde bilica konusu yuzunden galeyana gelinerek yazılan ve tarafımdan silinemeden kalan hakaret ve kufur icerikli mesajlar, kulüp avukatı ve bazı yoneticilerin şahsi avukatları tarafından, ekran görüntülü  kayıt altına alınmış.
o ilgili mesajların sahipleri ve forum yoneticisi olarak benim hakkımda kanuni işlem yapılacagı konusunda kendilerinden birkaç telefon aldım. 
ilerleyen gunlerde hep birlikte gorecegiz.
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:22
Bloody Eskişehirspor yönetimi ve başkanı sana iş verdiği için mi atıyorsun küstürüyorsun bu kadar kaliteli insanları? Bu yönetim yalakalığı niye? Bana boş açıklama yapma ama doğru düzgün cevap ver?
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:23
Mehmet Abi, bir sinirle yazılmış, hiç uyarısı olmayan insan direk uzaklaştırmak ne derece doğru. Mesela kelle almak hakaret değil, bence aktarma yapılmış. Koltuğundan indirmek anlamında kullanılmış, yoksa forumda gidip kelle alalım deyip adam öldürülecek mi hakikaten sence de? Bir kere mesajlarını silip uyarsak daha mantıklı değil mi? Diğerlerine sözüm yok, kelle almak ne hakaret ne cidden yazılmış bir şey bence.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 181182183184185 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır