eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 180181182183184 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 21:43
Yeni fotolarda çatının tribünün tamamını kapadığı görülüyor.Açık üstteki atmosfer localardan da sağlanacak akustikle güzel olacak gibi.

Bu sezon hayırlısıyla bi bitsin,açık kapandıktan sonra tribünlerimiz başka bir döneme girecek.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 21:46
valla güzele benziyor ama ben bunu görürmüyüm bilmiyorum inşallah kapanırda millet taraftar görür
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 21:48
beyler bence en güzeli,hafiften hafiften yüklenmeye başlamak..
madem 11-12 sezonuna yetişecek ve madem 2 milyonu belediye 1,5 milyonu kulüp karşılamak üzere ciddi bir yatırımla bu proje hayata geçecek,üzerine biraz daha konulup 5 er bin kişilik kapalı kale arkaları da yapılsa 10 numara stadımız olur..ben burdan muttalip'in artık yalan olduğunu anlıyorum çünkü muttalipe yeni stad yapma ile ilgili bir proje olsa hiç bu kadar masarafa girilmezdi..madem 1,5 sene daha bekliyeceğiz olmuşken tam olsun..yıl olacak 2012 açığı kapatsan bile stadımız yinede türkiyenin en kötü stadları arasında olacak..olmuşken tam olmalı..şimdiden taraftarda bununla ilgili çok yönlü baskılara başlamalı..
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 22:26
Alıntı yapılan eskan

beyler bence en güzeli,hafiften hafiften yüklenmeye başlamak..
madem 11-12 sezonuna yetişecek ve madem 2 milyonu belediye 1,5 milyonu kulüp karşılamak üzere ciddi bir yatırımla bu proje hayata geçecek,üzerine biraz daha konulup 5 er bin kişilik kapalı kale arkaları da yapılsa 10 numara stadımız olur..ben burdan muttalip'in artık yalan olduğunu anlıyorum çünkü muttalipe yeni stad yapma ile ilgili bir proje olsa hiç bu kadar masarafa girilmezdi..madem 1,5 sene daha bekliyeceğiz olmuşken tam olsun..yıl olacak 2012 açığı kapatsan bile stadımız yinede türkiyenin en kötü stadları arasında olacak..olmuşken tam olmalı..şimdiden taraftarda bununla ilgili çok yönlü baskılara başlamalı..
Yasin'e katılıyorum. 2011 yılı seçim yılı. Madem yeni stad olmuyor Gençlik Spor Genel Müdürlüğü vasıtası ile kale arkalarının yapılmasının gündeme getirilmesi lazım. Lakin derme çatma bir kale arkası yerine açık yüksekliğinde kale arkaları yapılmalı. Kale arkalarının yapımı maçların oynanmasını engellemez. Kale arkalarında çok fazla alan var. Birçok takım kale arkaları yapımı sürerken maçlarını kendi stadlarında oynadı. Hatta bazıları maraton tribünü yapılırken oynadı. Örneğin Karabük oynuyor şu an. Kale arkaları da bittikten sonra koşu pisti kaldırılıp saha açığa doğru kaydırılarak kapalı tribün yıkılır ve açık tribün yüksekliğinde yeniden yapılırsa en az 30.000 kişilik kutu gibi bir stadımız olur. O da bize en az 20 yıl yeter.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 22:32
Benim aklıma takılan soru şu. Örneğin açığın en üst sağ sırasına oturan birisi sahayı tamamen görebiliyor mu? O bölgeye oturanlar göremezmiş gibi geliyor bana ya hayırlısı...
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 22:45
kale arkalarınıda yetistirirseniz seneye kadar bizi cok bahtiyar ve mesut edersiniz
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 22:55
Alıntı yapılan efsane_eses

Benim aklıma takılan soru şu. Örneğin açığın en üst sağ sırasına oturan birisi sahayı tamamen görebiliyor mu? O bölgeye oturanlar göremezmiş gibi geliyor bana ya hayırlısı...
Bana da görebilir gibi geliyorSmile Açığın boyu sahayla aynı gibi görünüyor başka fotoğraflarda. Ayrıca yandaki binalar (otopark falan olacaktır muhtemelen) açığın en altına inmiyor. Gerçi resimde koşu pisti falan yok. Eğer o şeritler koşu pistiyse o zaman da açığın alt katı yok. Görüntü olsun diye yapılmış bu resim. Umarım proje de böyle değildir.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
eshalil Liste gör
Yazar

Halil
  Alıntı eshalil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 23:06
Alıntı yapılan mehmet26eses

Yeni fotolarda çatının tribünün tamamını kapadığı görülüyor.Açık üstteki atmosfer localardan da sağlanacak akustikle güzel olacak gibi.

Bu sezon hayırlısıyla bi bitsin,açık kapandıktan sonra  tribünlerimiz başka bir döneme girecek.
İnşallah o döneme bu yönetim zihniyetiyle bankasya da girmeyiz...Ouch
Ne okulu bitirmek, nede bir kızı sevmek... tek dileğim Allahtan.. Seni ŞAMPİYON görmek...
ankaraESES
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
  Alıntı Martin_Mistre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 23:21
Bana gore oldukca basarisiz bir calisma oldugunu belirtmeliyim.. bundan once ortaya cikanin biraz duzeltilmis hali gibi.. Bir kere orjinaline benzemeyen hic bir mimari proje "resim" olmaktan oteye gidemez.. tabii bu sadece o gorulen resme gore soyledigim birsey.. buradan bakilinca da o kosu pistini andiran yerler aslinda eski acigin kalintilarini anlatmak icin yapilmis ama kesinlikle ona benzemedigini ben de kabul ediyorum.. Ayrica o direkleri koyarak kapatiyorsaniz en ilkel metodla yapilacaktir ki nasil o 2 milyon Belediye + 1,5 milyon kulup katkisi gerektiriyor anlamak mumkun degil... Acikcasi Yilmaz hocanin redetmesinden sonra Ankara 19 mayistaki gibi, Sivas 4 Eylul'deki gibi celiklerin arkadan gerdirilmesi yontemiyle direksiz bir kapatma olacagini dusunmustum... Bu haliyle kapatilacagina bu parayla kale arkalarina yapmak hem stadin ambiansi hem de harcanan paranin geri dönüşü acisindan daha anlamli olur... ilerde eger kapatilacaksa kale arkalariyla birlikte daha duzgun birsey yapilmasi mantikli olur.. Ama bu benim fikrim elbette... belki de yaniliyorumdur..  
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 23:23
!!!kale arkası!!!is-ti-yo-ruz.
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 180181182183184 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır