eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 179180181182183 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2011 saat 01:10
Alıntı yapılan eserkan26

teşekkürler

Ne güzel bir forum değil mi abii
Kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 11:34
Mehmet Abi,

umit karanın spordirektörlüğünün çrtışıldığı şu günlerde anketle birlikte bi konu açılsa, ümit karan ve sportifdirektörlük şeklinde mesela, en azından az çok forum içinde görsek isteyen kesim ne kadar. elbetteki gene abuk tartışmalar olacaktır ama anket farklı bir boyut getirebilir.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 13:50
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan eserkan26

teşekkürler

Ne güzel bir forum değil mi abii
Kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz

Aynen öyle kardeşim.
Yakında Bület Uygun haberi veya Halil Ünal haberi olursa ana sayfadan duyurulur.Önemli birşey olursa malesef yayınlanmaz.

Başka bir başlıkta yazdım eğer moderatör açığı varsa yardım edebilirim veya başka bir arkadaşı görevlendirin o yardımcı olsun.Çok eskilere gitmeye gerek yok 1 yıl önce forumun kalitesi daha iyiydi.Kimi beğenir kimi beğenmez hiç değilse moderatörler vardı.Forumun kalitesini korumaya özen gösteriyorlardı.Şimdi bütün başlıklar altında anlamsız bir tartışma.Bu tartışmalar onlarca akil taraftarı forumdan uzaklaştırdı.Şuanda çoğu hemen hemen hiç yazı yazmıyor.Yazanlarda tek tük yazıyor.Malesef forumun hali gün geçtikçe kötüye gidiyor.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
ayyıldız Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuğra SANCAKTEPE
Yer: Warendorf
Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 14:21
Foruma önceden açılmış ve uzun süredirde güncelliğini kaybedip, yorum yazılmamış konuları silme gibi bir işlem yapma mümkün mü ? site en azından daha düzenli olur sayfalar kabarıp gitmez..
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 00:04
27 MAYIS 2011 de ETB'nin Basın Açıklaması yapacağı ana sayfadan paylaşılabilir mi?
NEFER
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 00:09
bilicayı istemiyoruz başlığının kapatılmasının nedenini anlayamadım ve bu başlık kapatıldığına göre bu insan görünümlü adamın transferi gerçekleştimi diye endişelenmekten kendimi alamadım.
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 09:39
Alıntı yapılan eskişimşek65

bilicayı istemiyoruz başlığının kapatılmasının nedenini anlayamadım ve bu başlık kapatıldığına göre bu insan görünümlü adamın transferi gerçekleştimi diye endişelenmekten kendimi alamadım.
her transferde adı gecen kişi icin konu basligi mi acilsin?? yani konulari nerelere cekiyorsunuz, inanmak çok güç.
hadi Mehmet Eren basligi, ilk kez acilan bir baslik idi, kendi topcumuz idi vs vs diye biraktik, ama ardından bilicayı istemiyoruz, sonra ahmeti istemiyoruz, mehmeti istiyoruz diye bin tane konu acilsin.
gerci aldigim bir habere gore, forumdan ortaligi karistirmayi cok seven bir yazar, mesaj atmış baska bir yazara, bilicayi istemiyoruz diye baslik acar misin seklinde. o kendini biliyor.
artık forum düşmanlığı da başladı, hayır olsun bakalım.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 10:34
Alıntı yapılan BLoodY

....forumda ortaligi karistirmayi cok seven bir yazar......

Dün akşam Hünkar, Yeniçeri içinde ortalık karıştıranı n'aptı Patron ?

LOLLOLLOL

# Direnmüdavim....

Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 15:09
Alıntı yapılan BLoodY

gerci aldigim bir habere gore, forumdan ortaligi karistirmayi cok seven bir yazar, mesaj atmış baska bir yazara, bilicayi istemiyoruz diye baslik acar misin seklinde. o kendini biliyor.

Keşke nickimide yazsaydın Mehmet Abi.Doğrudur başlık açması için başka bir renktaşa ricada bulundum.

Bilicayı İS-TE-Mİ-YO-RUZ demek ne zamandan beri forumu karıştırmak oluyor.Bilica ileilgili başlıkların kapatılmasının nedeni nedir?Yoksa bilica ile anlaşıldı mı?

Ayrıca benim başkasına özel mesaj attığı mı başkasından haber almana gerek yok.forumun sahibi sensin zaten istediğin zaman özel mesajlarıda okuyorsun , beğenmediğin yazıları ,başlıkları da kapatıyorsun.

Birde ben hocayı ve yönetimi çok fazla eleştirdiğim yüzünden mi forumu karıştıran kişi oldum anlamıyorum.Açıklık getirirsen sevinirim.
NEFER
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 17:20
Alıntı yapılan eserkan26

Alıntı yapılan BLoodY

Keşke nickimide yazsaydın Mehmet Abi.Doğrudur başlık açması için başka bir renktaşa ricada bulundum.

Bilicayı İS-TE-Mİ-YO-RUZ demek ne zamandan beri forumu karıştırmak oluyor.Bilica ileilgili başlıkların kapatılmasının nedeni nedir?Yoksa bilica ile anlaşıldı mı?

Ayrıca benim başkasına özel mesaj attığı mı başkasından haber almana gerek yok.forumun sahibi sensin zaten istediğin zaman özel mesajlarıda okuyorsun , beğenmediğin yazıları ,başlıkları da kapatıyorsun.

Birde ben hocayı ve yönetimi çok fazla eleştirdiğim yüzünden mi forumu karıştıran kişi oldum anlamıyorum.Açıklık getirirsen sevinirim.

Erkan, neden kendin açmadın başlığı, başkasına söyledin? önce bunu bir anlat bana.

ozel mesajları okuma şansım yok, forumda oyle bir ozellik yok zaten, artı olsa bile, bunu bana yakıştırabiliyor musun?
Ayrıca, kafama gore baslik kapattigimi sanıyorsan, sen yanlış yere gelmişin, yıllardır devam eden forum politikasını anlamamışsın. Belli kurallar var ve 11 yıldır bu kurallara göre mesajlar/basliklar kaldırılıyor. Bundan sonra da aynı şekilde devam edecek.

aslında ne kadar basit : gereksiz başlık açmayın, hakaret etmeyin küfür etmeyin.

hocayı ve yönetimi eleştirdigin için vs vs demişsin. kusura bakma da, o eleştirenlerin içinde denizde kum tanesi gibisin. yonetim ve bulent uygun basliklarini tekrar bir oku bakalım, yazılanların %99'u elestiri degil mi? ve o mesajlar hala orda duruyor. neden acaba??

Bilica meselesinde de, Bilica benim amcamın oglu mu da başlığını kapatıcam bilmemne?
Aradaki farkı görmezden gelip forum düşmanlığı yapıyorsunuz, Bilica eleştirilerini kaldırmıyoruz, başlığını kaldırıyoruz. Bilica eleştirleri kalkıyor diyenler gitsin transfer sezonu başlığına baksınlar, neredeyse hakaret/kufur sınırına yaklaşan tüm mesajlar duruyor. Bilica korunsa o mesajlar silinir. Bırak onu, kendi topçularımız için neler deniyor burada, kaldırıldı mı ? hayır
Peki her transfer dedikodusu icin istiyoruz/istemiyoruz diye baslik acilabilir mi ? hayır.
elim kopsaydı da Mehmet Eren başlığını açık bırakmasaydım keşke.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 179180181182183 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır