eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2014-15 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 157>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 18:34
Alıntı yapılan gonzo

Belkide Ertuğrul Hocayla olmayacağını gördüler de kendi gitsin diye transfer yapılmayacağını söylediler veya oyuncularda hocayı istemedi, sürekli eldeki malzeme bu diyen bir hoca oyuncular tarafından istenmeyebilir ki haksız da değillerdir, belki de yeni hoca hazırdır, belkide 1-2 gün içinde hoca gelir başlar. Sorular böyle uzarrr gider, sonuçta huzur gelecek diye düşünüyorum.

Hocanın bu hafta hariç açıktan eldeki malzeme bu dediğini hatırlamıyorum.Hatta hep moral vermeye çalıştı.İyi bir takımımız var dedi.
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 18:47
Alıntı yapılan furemen

Alıntı yapılan gonzo

Belkide Ertuğrul Hocayla olmayacağını gördüler de kendi gitsin diye transfer yapılmayacağını söylediler veya oyuncularda hocayı istemedi, sürekli eldeki malzeme bu diyen bir hoca oyuncular tarafından istenmeyebilir ki haksız da değillerdir, belki de yeni hoca hazırdır, belkide 1-2 gün içinde hoca gelir başlar. Sorular böyle uzarrr gider, sonuçta huzur gelecek diye düşünüyorum.

Hocanın bu hafta hariç açıktan eldeki malzeme bu dediğini hatırlamıyorum.Hatta hep moral vermeye çalıştı.İyi bir takımımız var dedi.
Ahmet abi futbolcularında hocayı istemediği çok konuşuluyordu.İkinci devre gösterilen performans bunun gerçeklik payınıda ortaya çıkarır.
Yukarı
turkkartal Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞABAN ŞEN
Yer: BALIKESİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 18:53
Ligi bilen hocalar gitti.Bu kadar takımda duran hoca zamansız gitti bence.Ligi bilen takımı şaha kaldıracak hocaların hepsi gitti.Bir Sergenin Carlosun gelmesini isterdim.Takımın sorunu hoca değil oyuncu transferinde yapılan yanlışlar.O yanlışlar hala devam ediyor.Futbolcuyu taraftara hedef gösterip satıyorlar ama yerine boş transferler yapılıyor ve yapıldı.
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....
Yukarı
dropmania_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 18:56
Yabancı kuralı değişmiş yakında net bilgiler gelir ama çok iyi bir karar oyuncu değerleri düşecek sahada 11 Yabancı olabilecekmiş gelecek sezondan itibaren deniliyor
EsEs
Yukarı
esties Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 19:00
Hocayı kaçırıp 3 tane direk 11 oyuncusu almak, erkan da gitti 4 oyuncu?? Komedya
Yukarı
esties Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 19:04
Yöneticilerimizi Allaha havale ediyorum.... Şık takım giyip, lüks arabaya binip, havalarda gezip, dünyada hasbel kader mal sahibi olmuş paracıklarından başka bişeyleri olmayan, o paraylada millete bi faydaları olmayanların işi değilmiş yöneticilik...
Yukarı
Ombudsman Liste gör
Yazar

C.E.
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 19:10
Hele cebinden bir kuruş dahi kulubu finanse etmeyen ve eskişehirsporlu dahi olmayanlarin işi hic degil EsEs yoneticiligi.
Efsane kadronun "Asbaşkanı" adına
Yukarı
saga Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 19:11
Yabancı sınırlaması kaldırılmış. Biz gibi maddi sıkıntı yaşayan kulüpler için kötü haber bana göre. Çok doğru transfer politikası izlememiz lazım bundan sonra
Ne zaman gelecek o büyük gece!
Yukarı
EgoEs Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 19:13
14 yabancı hakkı çıkmış. Bedavaya istediğimiz kadar transfer yapabiliriz. Yabancılar fazla parada istemez,akıllı davranırsak potadan yırtabiliriz
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.
Yukarı
ulkuy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Hoca
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 20:14
Yabancı sınırının kaldırılması olayı, önümüzdeki sezondan itibaren geçerli olacak.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 157>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır