eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir (Genel)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2015 saat 15:28
Alıntı yapılan nedimoss26

Alıntı yapılan eseschicago

Alıntı yapılan mecekes

....... Ayrı bana şunuda izah ediniz şikagolu bey milliyetçi söylem ile hem Türkçü hem Kürtçü oylar nasıl alınır.

Bu arastirma sirketlerinin isi, ama gorunen koy kilavuz istemez:

AKP , 7 haziran secimleri ile kiyaslandiginda Orta Anadolu'da MHP secmeninden, Istanbul'da ve Dogu'da HDP secmeninden oy almistir, bunu ben degil, secim sonuclari soyluyor.

Şikago'lu Eskişehirspor'un çözdün sıra siyasete mi geldi.
Savunduğun, laf söyletmediğin, eleştirenlere ağzından salyalar saçarak cevap verdiğin o günleri unutmadık.
Tam bir daha utanır, pişman olur bir daha yazmaz diyordum ki yine çıkmışsın meydana.
Sende hiç utanma yok mu?
EsEs'in katili.
Hoşcan, sen ve kartes elele verdiniz Eskişehirspor'un a. k...nuz.
Yazıklar olsun senin gibi utanmaza.
Bir de siyasete gir milleti birbirine düşür.
İşte sen bundan zevk alıyorsun kan emici sülük.

Nedim,

Bana mesaj yazip durma

Senin gibi "Eskisehirspor kardeslik ve sevgisinden uzak" insanlara inat daha da fazla yazacagim.

1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
nedimoss26 Liste gör
Yazar

NEDİM CENGİZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nedimoss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2015 saat 19:09
He he yaz yaz.
Mesut'u da yaz. Büyük başkan de. Skibbe'de iyi hocaydı dimi?
Mikser seni...
Her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2015 saat 20:09
Alıntı yapılan nedimoss26

...

Saygideger Nedim kardesim , olurya gün olur bir gün karsilasirsak senin alnindan öpmek benim icin onurdur .
Insan tanima ve dogru tesbitlerin icin bir kez daha gözlerinden öperim❤❤❤...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2015 saat 11:41
Seçim bitti beyler , herkes özgürce gitti ve seçimin yaptı...Sevmesenizde saygı duymak zorundasınız...Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanına ve de Başbakanına....

Şimdi artık şu konuya bir son verin ve Eskişehirsporumuza dönün....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2015 saat 18:43
Ben son 2 seçimde de mhp'ye oy verdim. Ama iyi saçmalamışsın. Bravo..
Her zaman her yerde
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2015 saat 19:02
Babacan Biz asgeri ucreti 1300TL olacak demedik 1300 tl olsun diye tavsiyede buluncaz dedik
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
  Alıntı MOD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2015 saat 20:33
Bu başlık altında birilerine torpil geçildiği gibi bir durum söz konusu değil. Aslında forumda bu tip siyasi tartışmalar yapmak yasak. Ancak ülke gündemi seçim olduğundan dolayı ses etmek istemedim. Ancak ne var ki siyaseti olgun bir üslupla bırakın tartışmayı, hangi ideolojiden olursanız olun kendi görüşünüzü dahi karşıdaki insanı aşağılamadan ifade edemiyorsunuz. Bu çok acıklı ve düşündürücü bir durum. Bazı mesajları sileceğim ama uzaklaştırma vermek istemiyorum. Siyaset konusunun da daha fazla uzatılmamasını, bu forumun tek ideolojisi ve siyasi hareketi olan Eskişehirspor'a ve onun meselelerine yoğunlaşmanızı rica ediyorum.
Yukarı
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2015 saat 23:23
Alıntı yapılan MOD

Bu başlık altında birilerine torpil geçildiği gibi bir durum söz konusu değil. Aslında forumda bu tip siyasi tartışmalar yapmak yasak. Ancak ülke gündemi seçim olduğundan dolayı ses etmek istemedim. Ancak ne var ki siyaseti olgun bir üslupla bırakın tartışmayı, hangi ideolojiden olursanız olun kendi görüşünüzü dahi karşıdaki insanı aşağılamadan ifade edemiyorsunuz. Bu çok acıklı ve düşündürücü bir durum. Bazı mesajları sileceğim ama uzaklaştırma vermek istemiyorum. Siyaset konusunun da daha fazla uzatılmamasını, bu forumun tek ideolojisi ve siyasi hareketi olan Eskişehirspor'a ve onun meselelerine yoğunlaşmanızı rica ediyorum.

ne demek bazı msjları sileceğim uzaklaştırma vermeyeceğim ???

adnan26 denen şahsın bizlere KARAKTERSİZLER SİZİNLE AYNI HAVAYI SOLUMAKTAN İĞRENİYORUM kelimeleri yanına karmı kalacak ??

adama 1 kelime hakret etmedik siyasi görüşümüzü yazdık demediğini bırakmadı.

şu msjda bile belli bi seviyede kalmaya adamın seviyesine inmemeye çalışıyorum

ama alnaşılan o ki bazı şahıslar exrta kollanıyor ve görmezden geliniyor. bu şahısın bu ifadeleri sadece bu başlık altında kullanmıyor yazdığı başka yerlerdede saz arkadaşlarıyla kullanıyorlar

bundan sonra bende günah gitti sayın MOD kim nasıl cvp yazarsa misliyle karşığını bulur. demek bu işler burda böyle ikazla falan filanla yürüyor bizde bozalım ağzımızı.
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
mecekes Liste gör
Yazar

ali boydağ
Yer: ankara
  Alıntı mecekes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2015 saat 14:16
Heryerde bir diktatör ve onun yalakaları var,
Yurdumuzda basını ve muhalefeti yasalara rağmen susturan malum şahıs,
Muhalefet partilerinde tabana rağmen ve tüm başarısızlıkları na rağmen koltuklarını bırakmayan diktatörler var,
Sevdamızın başında taraftarın istememesi ne rağmen başarı yolunda tek adım atamayan seçimleri öne sürerek demokratik olduğunu zanneden ama demokrasilerde başarısızlar sonucunda istifa etmenin erdem olduğunu bilemeyen bir diktatör var.
Vs vs vs.
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2015 saat 14:21
Alıntı yapılan Essfor

Seçim bitti beyler , herkes özgürce gitti ve seçimin yaptı...Sevmesenizde saygı duymak zorundasınız...Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanına ve de Başbakanına....

Şimdi artık şu konuya bir son verin ve Eskişehirsporumuza dönün....

Secilmis milletvekilleri ve kulup baskanlarinada saygi duymalimiyiz Bahadırim...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır