eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çocuklar Nasıl EsEsli Yapılır/Olur...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 21:18
Ben izmirde yaşıyorum Ailem Eskişehirli ve Ailemden kimse takım tutmaz ne babam ne annem zaten Babamla pek görüşmeyiz.Özel nedenlerden dolayı.Günün birinde bana sordular fener gese bejeke baktım hepsi istanbul takımı ailem Eskişehir doğumlu neden ben İstanbul takımı tutuyumki.Böylelikle EsEsle tanıştım.Zamanla Sevdam oldu ESES.Şuan Kardeşimede Eses sevgimi aşılıyorum.İzmirde Esesi tutmak zordur.Ama Kardeşime Zor olanı öğretiyorum.Ne demişler EsEsli olmak 3 seçenektenden 4 üncüsünü seçmektir.
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 22:27
aile dışındaki çocuklarıda kazanım yolları var tabiiki.bu iş için meslekte kullanılır.örneğin 4-5 yaşındaki çocuklar iğne yapmakla korkutulup 3 kere siyah-kırmızı en büyük eses diye bağırtılır.bu hareket onların yumuşacık sevimli ruhlarıda elbet bir iz bırakır ve bir daha muayeneye geldiklerinde eses diye içeriye girdiklerini görmek herşeye değerdir.

10-15 yaş grubu biraz daha zor gruptur,onlar iğneyle falan korkutulamaz.ama işleri sizin elinize düştüğünde örneğin bir sağlık raporu almak zorunda olduklarında ben fb liyim diyen bir çocuğa eskişehirlilik dersi vererek biraz milliyetçilik duygularını harekete geçirerek onu okşayacak sözler sarfetmek ve eğer eses li olmazsa ve bir dahaki maçta stadda yeralma sözü vermezse o raporu almasının imkansızlığı ortaya çıkarıldığında artık karşınızda yeni bir eses li vardır.
Yukarı
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
  Alıntı Enigma1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 10:14
Alıntı yapılan Matador26

Ben izmirde yaşıyorum Ailem Eskişehirli ve Ailemden kimse takım tutmaz ne babam ne annem zaten Babamla pek görüşmeyiz.Özel nedenlerden dolayı.Günün birinde bana sordular fener gese bejeke baktım hepsi istanbul takımı ailem Eskişehir doğumlu neden ben İstanbul takımı tutuyumki.Böylelikle EsEsle tanıştım.Zamanla Sevdam oldu ESES.Şuan Kardeşimede Eses sevgimi aşılıyorum.İzmirde Esesi tutmak zordur.Ama Kardeşime Zor olanı öğretiyorum.Ne demişler EsEsli olmak 3 seçenektenden 4 üncüsünü seçmektir.

Yaş 17 ve Ozan'da ki bilinç düzeyine bakın..  Ne söyleyebilirim; okudukça mutlu oluyorum ve böylesine bilince sahip Ozan'ların çoğaldığını gördükçe Eskişehirspor'un  geleceğinin daha parlak olacağına yürekten inanıyorum.. Tebrikler Ozan..Clap

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 10:26

Tam 9 sene önce bir maçla başlayan hastalığım artarak devam ediyor.Hatırlamakta zorluk çeksemde bunda en büyük nedenin insanlarda gördüğüm tutku olduğunu çok iyi biliyorum. Çevremde yeni yeni bu aileye katılanlar var.Yanımda maça götürerek çok arkadaşımı EsEsli yaptım. Kimi maça götürsem hepsi mest oldu.Yani bence çocuklar temelden bu ortama girmeli.Gerekirse Gaziantep'te,Bursa'da olduğu gibi çocuk tribünleri açılarak buralarda maç izlemeliler.

Yani benim fikrim her çocuk çok geç olmadan bir kez bu heyecanı yaşamalı.Gerisi zaten gelir.
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 11:02
Alıntı yapılan Esborahan

Tam 9 sene önce bir maçla başlayan hastalığım artarak devam ediyor.Hatırlamakta zorluk çeksemde bunda en büyük nedenin insanlarda gördüğüm tutku olduğunu çok iyi biliyorum. Çevremde yeni yeni bu aileye katılanlar var.Yanımda maça götürerek çok arkadaşımı EsEsli yaptım. Kimi maça götürsem hepsi mest oldu.Yani bence çocuklar temelden bu ortama girmeli.Gerekirse Gaziantep'te,Bursa'da olduğu gibi çocuk tribünleri açılarak buralarda maç izlemeliler.

Yani benim fikrim her çocuk çok geç olmadan bir kez bu heyecanı yaşamalı.Gerisi zaten gelir.

bence de bir çocuğu es-es'li yapabilmenin en etkili yolu bir kere maça götürmektir zaten o havayı gördükten sonra devamı gelir bu yüzden maça giden herkes yanında ufak bir çocuk getirse o çocuk bir daha eses'ten kopamaz mesela ben bazı maçlara yeğenimi de götürüyorum şu an yeğenim benden fanatik es-es'li.
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 11:07
Kavgasız,küfürsüz,kendileri için hazırlanmış bir tribünde birkaç kez maç izletilerek.

Bisiklete binmek gibidir.Önce arkasından tutarsınız öğrenmeye çalışanı,sonra kendini güvende hisseder ve birkaç metreyi ilerlerse kazanmanın,başarmanın verdiği şevkle açılır gider.

Geldikleri,getirildikleri maçta güzel bir ortam bulursa çocuklarımız ve bir de kazanmanın tadını alırlarsa ilk zaman için gerisi gelecektir.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
basakatalay Liste gör
Yazar

başak atalay
Yer: Turkey
  Alıntı basakatalay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 11:08
Ben yaptım oldu Smile

babam da zamanında beni ve ağabeyimi yapmıştı. Çok küçük yaşta maçlara giderdik. Babam Eskişehir  Sevilla maçını kaç pazar sabahı bize tekrar tekrar anlattı tahmin edemezsiniz.

ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES...
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 11:11
Eskişehir de doğup , büyüyüpte çocukken ESES maçına gitmemiş biriyle karşılaşmadım henüz.Eskişehir de doğan çocuğu en az bir kere Kırmızı Şİmşek çaktığından ilerleyen zamanlarda yanlış tercih yapsada er yada geç doğru yolu bulur.hiç şüphem yok.Tabi eğer kanı buzuk değilse.Bizde çevremizdeki çocuklar yanlış yola sapmasınlar diye onlara yardımcı oluyoruz.yardımcı olmak boynumuzunda borcu zaten.önemli olan husus o yüreklerin tıpkı bizlerinki gibi cayır cayır şampiyonluk hasretiyle yanan yüreklere dönüşmesidir.
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 12:35
Alıntı yapılan basakatalay

Ben yaptım oldu Smile

babam da zamanında beni ve ağabeyimi yapmıştı. Çok küçük yaşta maçlara giderdik. Babam Eskişehir  Sevilla maçını kaç pazar sabahı bize tekrar tekrar anlattı tahmin edemezsiniz.

ClapClap..... MAŞALLAH... ALLAH BU MİNİK ESESLİYİ SİZLERE BAĞIŞLASIN ÖMRÜ UZUN BAHTI AÇIK OLSUN..
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
eses16 Liste gör
Yeni Yazar

onur özdemir
Yer: bursa
  Alıntı eses16 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 13:53
Bende yaptım bursada yaşamamıza rağmen bursa antipatisi kazanmış durumda erkek adamın tuttuğu takım kafa kağıdında yazar.           http://www.facebook.com/ozdemironur#!/video/video.php?v=410034441504&oid=264761092301                                                                                                                                            
Biz Eskişehirliyiz:!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır