eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Duyurular

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2010 saat 10:20
Sevgili eren2616 ve 26 nickli arkadaşlarımızın mesajlarını iyi niyetle yazdıklarını anlıyorum. Ali ve Yücel abinin de dediği gibi sistemimizi ve sorunlarımızı bilmemekten kaynaklanan bir durum var ortada.

Sevgili renktaşlarım, geçmiş tecrübeler gösteriyor ki daha önceden tanımadığımız, bazı arkadaşlar bir kere siteye girip listeye 3,5 kişi ekliyor sonra da bir daha hiç ortalarda gözükmüyor ve maça da gelmiyorlar. Fakat bu arkadaşların yerine gelecek yedek listelerde insanlar sırada bekliyorlar. Para konusunu gündeme getiren arkadaşlarımız, yedek listelerde bekleyen renktaşlarımızın mağdur olmaması adına konuyu bu yüzden sürekli gündemde tutuyorlar. Örneğin bu maç için halen sırada bekleyen 3 renktaşımız var. Ayrıca özel durumu olan insanlar zaten bize bildiriyorlar ve onlara gereken kolaylık sağlanıyor. 

Pek bilinmeyen başka bir notkayı da aydınlatayım. Hiç kimseden bir kuruş dahi almadan yapmaya çalıştığımız bu organizasyonlarda asla ama asla kar payı olmuyor ve çoğu zaman aradaki farkları biz kendi cebimizden ödüyoruz. Otobüs ücreti ile toplanan paralar kafa kafaya olduğu için listeden 2,3 kişinin gelmemesi bile diğerlerini mağdur ediyor. Topladığımız git-gel ücretinin 20 TL olduğuna da dikkatinizi çekerim.

Zaten belli sayıda birbirini tanıyan insanlar olarak, bir çoklarının yaptığı gibi sessizce organize olup maça gidebilecekken deplasman yolculuğuna çıkmak isteyen tanıdığımız, tanımadığımız bir çok renktaşımıza da bu imkanı sunmaya çalışıyoruz (aynısı seni yalnız bırakımıyız ekibi içinde geçerli). sadece oluşumumuzun üyelerinin yolculuğunu değil tüm renktaşlarımızın, genelin yolculuğunu sorunsuzca elimizden geldiği kadar gerçekleştirmeye gayret gösteriyoruz.

Eleştirilerinizi kabul etmekle beraber, konuyu bir de bu açılardan değerlendirmenizi rica ediyorum.  Yola çıkacak tüm renktaşlarımıza şimdiden iyi yolculuklar dilerim.

Toplanma: 07:45-08:00
Hareket saati: 08:00
Yer: Polatkan Migros

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2010 saat 11:05
Alıntı yapılan eren2616

Siz deplasmana mı gidiyorsunuz.altın gününemi 10 mesajdan 7 paraları yatırın.parası olmayan gelemiyecekmi ?zaten gelecek adam gelir yatırır gelemiyende otobüste verir.
Altın gününde nasıl oluyor bilmiyorum ama otobüs şoförü bizi oyuna getirmezse deplasmana gitmeyi düşünüyoruz abicimSmile Gönül isterki çok zengin olalım, parası olmayanı da deplasmana biz götürelim ama yok... Bu durumda parası olmayanı malesef alamıyoruz. Çoğu kişi öğrenci olduğundan olası bir kaç kişinin gelmemesi durumunda zorda kalacağız.

Ayrıca parasını yatırmayanlar akşam listeden çıkarılacak olduğundan sürekli hatırlatma yapıyoruz. Bundan niye rahatsızlık duyduğunuzu da anlamadım. Gidip de alakasız başlıklara yazmıyoruz ki. "ÜniESES bjk Deplasman" başlığında konuşulacak şeyler bunlar.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı geo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2010 saat 12:09
Sadece kendi gayretleri ile otobüs kaldırıp tertemiz deplasman organizasyonları gerçekleştiren ÜniESES'e İstanbul yolunda da hayırlı yolculuklar dilerim!Şen gidip şen dönün inşaallah!
Yukarı
teacher_es Liste gör
Yazar

Ece
  Alıntı teacher_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2010 saat 12:16
Üniesesde iibf hocaları olduğu nasıl belli oluyor.Napolyon'un deyimiyle para para para
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2010 saat 14:34
Alıntı yapılan teacher_es

Üniesesde iibf hocaları olduğu nasıl belli oluyor.Napolyon'un deyimiyle para para para

Hehe harika espri gerçekten(!) Dead Gülmekten ölüyodum nerdeyse.Ouch
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2010 saat 14:38
Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan teacher_es

mustafa boşver bunu gibilerini ciddiye bile alma.
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2010 saat 14:38
Alıntı yapılan arslankaya_26

Alıntı yapılan tmac26

[QUOTE=teacher_es]Üniesesde iibf hocaları olduğu nasıl belli oluyor.Napolyon'un deyimiyle para para para

mustafa boşver bunun gibilerini ciddiye bile alma.
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
AtaÜniEsEs Liste gör
Yazar

İbrahim EsEs
Yer: Erz-Esk
  Alıntı AtaÜniEsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2010 saat 15:10
Alıntı yapılan gakkos26

Sevgili eren2616 ve 26 nickli arkadaşlarımızın mesajlarını iyi niyetle yazdıklarını anlıyorum. Ali ve Yücel abinin de dediği gibi sistemimizi ve sorunlarımızı bilmemekten kaynaklanan bir durum var ortada.

Sevgili renktaşlarım, geçmiş tecrübeler gösteriyor ki daha önceden tanımadığımız, bazı arkadaşlar bir kere siteye girip listeye 3,5 kişi ekliyor sonra da bir daha hiç ortalarda gözükmüyor ve maça da gelmiyorlar. Fakat bu arkadaşların yerine gelecek yedek listelerde insanlar sırada bekliyorlar. Para konusunu gündeme getiren arkadaşlarımız, yedek listelerde bekleyen renktaşlarımızın mağdur olmaması adına konuyu bu yüzden sürekli gündemde tutuyorlar. Örneğin bu maç için halen sırada bekleyen 3 renktaşımız var. Ayrıca özel durumu olan insanlar zaten bize bildiriyorlar ve onlara gereken kolaylık sağlanıyor. 

Pek bilinmeyen başka bir notkayı da aydınlatayım. Hiç kimseden bir kuruş dahi almadan yapmaya çalıştığımız bu organizasyonlarda asla ama asla kar payı olmuyor ve çoğu zaman aradaki farkları biz kendi cebimizden ödüyoruz. Otobüs ücreti ile toplanan paralar kafa kafaya olduğu için listeden 2,3 kişinin gelmemesi bile diğerlerini mağdur ediyor. Topladığımız git-gel ücretinin 20 TL olduğuna da dikkatinizi çekerim.

Zaten belli sayıda birbirini tanıyan insanlar olarak, bir çoklarının yaptığı gibi sessizce organize olup maça gidebilecekken deplasman yolculuğuna çıkmak isteyen tanıdığımız, tanımadığımız bir çok renktaşımıza da bu imkanı sunmaya çalışıyoruz (aynısı seni yalnız bırakımıyız ekibi içinde geçerli). sadece oluşumumuzun üyelerinin yolculuğunu değil tüm renktaşlarımızın, genelin yolculuğunu sorunsuzca elimizden geldiği kadar gerçekleştirmeye gayret gösteriyoruz.

Eleştirilerinizi kabul etmekle beraber, konuyu bir de bu açılardan değerlendirmenizi rica ediyorum.  Yola çıkacak tüm renktaşlarımıza şimdiden iyi yolculuklar dilerim.

Toplanma: 07:45-08:00
Hareket saati: 08:00
Yer: Polatkan Migros

Facebook'taki Sayfamızda da Dile Getirdim  ÜniEsEs'in Deplasmanları Hakkında Yapılan ELeştirilere Karşılık Olarak Düşüncemi.Saygı Değer Büyüklerim,Arkadaşlarım ve Kardeşlerim Allah Aşkına Soruyorum Size Tek Problem ÜniEsEs'in Tarafsız Olmasıdır?Ya da Hiç Bir Kurum,Kuruluş veya Şahıstan tek bir kuruş bile almadan Cebindeki Olan Parasıyla Takımını Desteklemeye Gitmek İçin Çabalamasımıdır?

Tabiki Para Muhabbeti Dönecek Gelirse Gelir gelmezse araba zaten gidecek Değil Durum İşte.O Gelmezse Hem Yedekteki Arkadaş Mağdur Olacak hem Sayın Hocalarımız ve ÜniEsEs Yönetimindeki Çekirdek Kadro Cebinden Biraz Daha Fazla verip Fedakarlık Etmek Zorunda Kalacaktır...

Doğru ya ÜniEsEs'in Tek Suçu Tarafsız Olmak Eşit Durabilmek.Ben Hocam Kadar Eleştirsinler Açığım Diyemem!ÜniEsEs'i Eleştirenlere Soruyorum Şu Forumda Kaç kere Takdir Ettiniz 46 Üniversitede Bu Sevdayı Birleştiren Eleştirilerden Bir Türlü Kurtulamayan ÜniEsEs'i?ÜniEsEs Bölümüne ÜniEsEs BJK Deplasman Organizasyonu Diye Konu Açtım Sayın Yöneticiler Silmiş ama Eskişehir-Angara konusu Çok Gerekli Bir Konu Değil mi Sayın Adminler?EsEs'imize Bir Faydası var Değil mi?

Semih Hocam Deplasman Hakkında Yapılan ve yapılacak Olan Eleştirilere Gereken Cevabı Vermiştir...

Saygılarımla

Eskişehirsporlu!
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2010 saat 15:29
Sevgili genç arkadaşlarım, bakıyorum gerginsiniz. Smile Hiç söz söyletmiyorsunuz ÜniESES'e  Clap
Ama sevgili Ece hanım, hoş bir espiri yapmış o kadar da kızmayın yahu Big%20smile Ece hanım, İİBF hocalığının yanında Maliye Bölümü öğretim üyesi olduğum için ben parayı daha bir fazla seviyorum. Hele anasının ak sütü gibi helal öğrenci paralarını daha bir sever ve korurum, bunu da hatırlatmak istedim. 

İnsanların akıllarına yanlış düşünceler gelebilir, bu gayet doğaldır. Bizim yapmamız gereken onlara kendimizi en doğru şekilde anlatmaktır. Her seferinde söylüyorum Eskişehirsporluluğunuzu deplasman yapmak, haftada bir maçlara gitmekle sınırlamayınız lütfen. Biz hayatın her alanında takımımızı ve renklerimizi en iyi şekilde temsil etmeliyiz.

Eskişehirspor adını yüceltecek ve yükseltecek her türlü iyi faaliyetin yanında, bundan önce olduğumuz gibi bundan sonra da olacağımızın bilinmesini sitiyorum. Sevgili gençler, o yüzden artık bize yakışan etkinliklere daha fazla önem verelim, daha fazla hassasiyet gösterelim ve takımımız için sonuna kadar savaşalım.

Yakın zamanda üniversitelerde "Bahar Şenlikleri" başlıyor. Şimdiden bu konuya odaklanmanızı tavsiye ederim. Ayrıca Nisan ayının sonunda düzenleyeceğimiz "Kariyer Günleri 2010" etkinliğinde, sayın Fethi HEPER hocamızın moderatörlüğünde bir bölümünde olacağını şimdiden söyleyeyim. Zamanı gelince ayrıntıları ve başka kimlerin bu etkinlikte olacağını da sizlerle paylaşırız.

Günü birlik Eskişehirspor'lu değil, hayatın her anında Eskişehirsporlu insanlar olmak ve oluşturmak için çalışmaya devam.       
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2010 saat 15:44
''Günü birlik Eskişehirspor'lu değil, hayatın her anında Eskişehirsporlu insanlar olmak ve oluşturmak için çalışmaya devam.''

ClapClapClap
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,236 saniyede hazırlanmıştır