eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yakuza26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal
Yer: Sevdamın Şehri
Online Durum: Offline
  Alıntı yakuza26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2007 saat 14:55
Kocaelispor maçının gece oynanması ile ilgili herhangi bir girişimi oldumu yönetimimizin.Hem taraftarın hem de takımın havaya girmesi açısından bir gece macına ihtiyacımız olduğu düşüncesindeyim.

Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..
Yukarı
esesmerteses Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali
Yer: Turkey
  Alıntı esesmerteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2007 saat 15:18
Alıntı yapılan yakuza26

Kocaelispor maçının gece oynanması ile ilgili herhangi bir girişimi oldumu yönetimimizin.Hem taraftarın hem de takımın havaya girmesi açısından bir gece macına ihtiyacımız olduğu düşüncesindeyim.

ewet bi gece maçı çok güzel olur 19.00 gibi olsa güzel olurdu
Biz ESES'liyiz istemez para pul...Her Zaman Her Yerde ANTİ İSTANBUL...
Yukarı
hakankurtlu Liste gör
Yazar

hakankurtlu
  Alıntı hakankurtlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 08:20
bizim neden istanbu ltakımlarının ki gibi  siyah kırmızı araba koltuk kılıfı veya dahageniş kapsamlı aksesuarlarımız satılmıyor mazamızda bi çocuk odası bi yastık bi yorgan bi çarşaf veya ev aksesuarı ne bileyim es es amblemli cep tlf kapağı bu gibi şeyler neden yok neden daha kapsamlı şeyler yapılmıyo bide formda böyle güzel bi baslık açılmıs ama arkadaslarda istediklerini sorabiliyolar BEN CEVAP YAZAN KİMSEYİ GÖREMEDİM
hk
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 08:29
Alıntı yapılan hakankurtlu

bizim neden istanbu ltakımlarının ki gibi  siyah kırmızı araba koltuk kılıfı veya dahageniş kapsamlı aksesuarlarımız satılmıyor mazamızda bi çocuk odası bi yastık bi yorgan bi çarşaf veya ev aksesuarı ne bileyim es es amblemli cep tlf kapağı bu gibi şeyler neden yok neden daha kapsamlı şeyler yapılmıyo bide formda böyle güzel bi baslık açılmıs ama arkadaslarda istediklerini sorabiliyolar BEN CEVAP YAZAN KİMSEYİ GÖREMEDİM

Cemal bey zamani oldukca yaziyor fakat unutmayinki o insanlarinda tek hayatlari EsEs degil kendi isleride var. firsat bulunca tum mantikli sorulara cevap veriliyor.
sizin sorunuz daha once forumda tartisilmisti sanirim yonetim kisada bir aciklamada yapmisti. zamanla urun gelistirmesine gidecekler ama biraz daha emin olmak istiyorlar. kombine satislarinda lafta hepsini alan taraftarimizin bu tarz urunlere ne kadar ilgi gosterecegini dusunerek ;)
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2007 saat 11:13
gelecek sezon stad ta değişiklik olacak mı???Mesala açığın üstü kapatılacak mı?birde saha zemini 2 metre aşağıya çekilirse çok iyi olur açığın alt tarafından maç izlenmiyor ve kimse buraya oturmadığından stad  boş gözüküyor.Hem böylece kapalıyıda yaklaşık 6 -7  sıra koltuk eklenebilir.Stad kapasitesi de artar böylece bir de hava hastenesi tarafına kale arkası yapmaya elverişli hale gelmiş olur inşallah seneye süper lige çıkarsak rakip takım taraftarı geldiğinde onları yerleştirecek bir yer olmuş olur.Cevaplarsanız sevinirim saygılar
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2007 saat 17:22
sevgili yönetim her şey iyide birde şu kombine olayını çözsenizde:kombinesi olanlar maça daha rahat girse olmazmı.madem bilet fiyatlarını indirdiniz kapının birini kombineye ayırın.yoksa kombine alanlar önümüzdeki sezon artık kombine almayacaklar.nasıl olsa bilet fiyatları düşüyor diye.eğer ben kombine alıyorsam maça daha rahat girmeliyim.ben kulübü düşünüp kombine alıyorsam kulüpte biraz kombine alanları düşünecek.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
anemon Liste gör
Yazar

.....
  Alıntı anemon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2007 saat 21:19

Es Es'in sorunları çözülecek

TFF. 1. Lig takımlarından Eskişehirspor'un basın sözcüsü Cemal Okan Yüksel, Eskişehirspor'un 1965 yılından itibaren birikmiş sorunlarına köklü çözümler bulmaya geldiklerini söyledi.

Yüksel, mali asbaşkan Erdoğan Tekgöz ve eski kulüp başkanı Ali Çelikoğlu ile birlikte Atatürk Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında, Karşıyaka ile zor bir maç yapmalarına rağmen 3 puan alarak hedeflerine ulaştıklarını belirterek, ilk yarının sonunda maç başına 2 puan hedefine ulaşacaklarını kaydetti.

Maça gösterdiği yoğun ilgi nedeniyle taraftara teşekkür eden Yüksel, şöyle konuştu:

''Eskişehirspor'un 1965 yılından itibaren birikmiş sorunlarına köklü çözümler bulmaya geldik. Bu sorunların en büyüğü, eski yöneticilerin kulübe verdiği borçların geri ödenmesiydi. Eski başkanlardan Ali Çelikoğlu'nun bilet hasılatlarına haciz yoluyla el koyma iddiası basında fazla yer aldı. Sayın Çelikoğlu'nun kulüpten alacağı vardır. 2000'den beri alacağı sürüncemede kalmıştır. Ali Çelikoğlu'nun büyük anlayışıyla sorun çözüldü. Alacağı için 7 yıldır bekleyen Çelikoğlu'na teşekkür ederim.''

"TÜM BORÇLARI BİTİRME AŞAMASINA GELDİK"

Mali asbaşkan Erdoğan Tekgöz de Ali Çelikoğlu'nun Eskişehirspor'a tartışmasız çok önemli hizmetler yaptığını belirterek, Çelikoğlu ile alacaklarını 2 aylık bir sürede ödeme konusunda anlaştıklarını bildirdi.

Çelikoğlu'nun vade farkı ve diğer alacakları konusunda feragat ettiğini ifade eden Tekgöz, şöyle devam etti:

''Kendisi anlaşmış olduğumuz rakamın çok üzerinde alacağı olmasına rağmen, biz kendisine ana parayı ödüyoruz. Maliyeye, SSK'ya, eski yöneticilere olan tüm borçlarımızı bitirme aşamasına geldik. 1 milyon 600 bin YTL futbolcu alacağı ve diğer alacakları bu yıl içinde bitirdik. Bunun dışında çok küçük rakamlar kaldı. Şubat veya Mart'ta eski ile ilgili hiçbir alacak kalmayacak. İcra işlemi yapılmadı. Hiçbir futbolcu federasyona gitmemiştir. Hepsinin alacakları ödendi.''

Eski başkanlardan Ali Çelikoğlu da takımın başarısı için üzerine düşen görevi yapmaya hazır olduğunu belirterek, ''Söz konusu alacak, teknik direktör ile olan sözleşmenin devamıdır. Alacağımın yüzde 60'ını Eskişehirspor'dan istemiyorum. Bunları çok uzatmanın anlamı yok. Takımın bulunduğu yer çok güzel. Eskişehirspor'un arkasındayız. Sevdamızdan vazgeçmedik, vazgeçmeyiz'' dedi.

AĞLAMA DEĞMEZ BU HAYAT GÖZYAŞLARINA
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2007 saat 23:28
yapılan açıklamadan anlaşılan odurki Ali Çelikoğlu basına yansıyan durumdan oldukça rahatsız olup sadece anaparaya razı olup isminin lekelenmesine razı göstermemiş..
ee nediyelim eskişehirsporun menfaatine olan herşey bizimde menfaatimize olmuş demektir.. haydi hayırlısı bakalım...
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2007 saat 23:51
sayın yönetimimize soruyorum bir maça 8-10 bin kişi geldimi bu stada girip çıkmak tam bir eziyet ve çileye dönüşüyor lütfen bu sorunu çözünüz çok güç olmasa gerek.eminimki bu durumdan haberiniz yok inanın bir maç açığa normal bir taraftar gibi girip çıksanız ilkönce sizler isyan edersiniz bu duruma.bu yıl ben 65 lilerde olduğum için şahsım adına bir sıkıntı yok ama dünkü karşıyaka maçında maçın neredeyse 15.dakikasında açık trübüne binbir telaş ve koşuşturmayla giren renkdaşlarımı karşıdan görünce isyan ettim.saygılar.
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2007 saat 00:16
Coşkun hocaya ne demeli ? Sanki bizi süper lige çıkardı mubarek , bizden sonra gitti Fethiye sporuda mahvetti adamlar coşkunu gönderdilerde önüne geleni yenmeye başladılar.
Utanmadan 340 milyarı nasıl alıpta birde ben ES ES liyim diyecek ?
Anaparayı alayım , ben ES ES liyim şu kırıtik zamanda ES ES'e takoz olmayayım demesini beklerdim , malesef İmparator yakıştırması yaptığımız adama bak demekki herkes çıkar derdinde , bizden harbi ES ES li yok bizden gayrisi hep SÜLÜK...
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır