eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepkimizi Koymak İçin Akıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Online Durum: Offline
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 21:59
hala derneklerden medet umanların yazılarını itina ile okumaktayım.
yönetimden önce dernek başkanları istifa etmeli.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 22:13
Alıntı yapılan KuRBaN

Kurbanım sevgili kardeşim dediler ya pazartesi açıklama yapılsın ona göre bizde tepkimizi koyacaz dediler şimdide bekliyoruz bunlardan bir açıklma gelsin diye.  Bakalım nezaman açıklama yapacaklar bu sevgili kardeşlerimiz. Sabırsızlıkla bekliyorum bunları kurbanım ama hala ses yok.. Onları beklmemizdeki amaç tüm dernekler karar alacaz izinler alıp caddede yürüyecez dediler onun için parçalanmama açısından o şekilde duygularımı dile getirdim bana kalsın yarın hemen saat kaç olursa olsun gelmeye orda bulunmaya hazırım.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
doringo Liste gör
Yazar

Hakan Aydoğan
Yer: İstanbul
  Alıntı doringo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 22:16
arkadşlar ben istanbulda olduğum için maça gelemiyorum ama 50 ytl gerçekten çok fazla maç için. ben bile veremem 50 ytl. yönetim indirim yapmalı.

diğer taraftanda yönetim aslında sezon başlamadan uyarmıştı kombine alın biletler pahalı olacak diye Confused
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 22:21
ıyı geceler arkadaslar benım de kombınem var ama ben bu kombıneyı klube faydam olsun bılet sırası beklemeyım ve rahat rahat gıreyım dıye aldım 7 hafta oldu ve ben kombınem olmasına ragmen hep dussun dedım ve hala da dussun dıyorum bu baskan bu sehırde yasamıyor galıba bu sehır ınsanının durumlarını bılmıyor bugun fabrıkada ınsanlar mac  50 ytl dıyor nasıl gıdecegız dıyorlar otururum bıraneye acarım 2 veya 3 bıra tv den ızlerım dıyor bende dusecek merak etmeyın dıyordum ama nerde adamlar hala ustte cıkmaya calısıyor bunlar tam bır yağ gıbı sucluda olsa hemen uste cıkıyorlar bu tepkı yuruyusunu beklıyorum en onlerde olacam kombınem olmasına ragmen en on safta bu yonetımı ıstıfaya cagıracam mumkunse yuruyusu gunduz degıl aksam ızerı 5 gıbı falan olsn ısten cıkınca dırek gelebılelım
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 22:22
Pancar kokusundan başkanın beyni sulanmış !
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 22:22
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan KuRBaN

Kurbanım sevgili kardeşim dediler ya pazartesi açıklama yapılsın ona göre bizde tepkimizi koyacaz dediler şimdide bekliyoruz bunlardan bir açıklma gelsin diye.  Bakalım nezaman açıklama yapacaklar bu sevgili kardeşlerimiz. Sabırsızlıkla bekliyorum bunları kurbanım ama hala ses yok.. Onları beklmemizdeki amaç tüm dernekler karar alacaz izinler alıp caddede yürüyecez dediler onun için parçalanmama açısından o şekilde duygularımı dile getirdim bana kalsın yarın hemen saat kaç olursa olsun gelmeye orda bulunmaya hazırım.

Bugun Saat 20:00 gibi 26 Eskişehirspor Taraftarlar Derneği Başkanı başka bir konu başlığına bu yazıyı yazdı.

Alıntı yapılan Yavuz Orhan

Büyük Eskişehirsporun muhteşem taraftarları daha maça 1 hafta var daha şimdiden kimse karamsarlığa kapılmasın burda anlamsız sözler söyleyip kimse moral bozmasın allahın iziniyle o stadı doldurup şowumuzu süper şekilde yapacağız tüm kameralar bizim trübünü çekicektir yönetimide istediğimiz şekilde protesto ederiz herkes rahat olsun stadı gerçek ESES liler dolduracaktır

KALSADA  SON NEFES YİNEDE ESES

Anlaşılan tepki verilecekse oda stadda olacakmışş..
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 22:30
Şimdi murat kardeşim bu başkanın bir önceki mesajını yazıyorum parantez içinde;
(((Alıntı yapılan EsEs

Sevgili Eskişehirspor taraftarları pazartesi günü bilet fiyatları değizmezse benim önderliğimde tüm taraftar grupları gereken tepkiyi verecektir(yönetimi protesto- maça girmeme vb) izin alındığı takdirde eskişehir caddelerinde yürüyüş düzenlenecektir

26 ETD BAŞKANI YAVUZ ORHAN)))
Eğer stad içinde protesto olacaksa şimdi ben önceki yazdığı mesaj için derimki bu ne periz bu ne lahana turşusu. Arkadaşlar izler tabi maçlarını paşa paşa ne yapsın tarftarımızı bunlar maçtada protesto etmezler.
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 22:37
Sözde taraftar dernekleride başkanlarının en iyi huyunu kapmış. Atıp tutmakta üzerine yok. Ancak icraata gelince hiç icraat yok e ne demişler körle yatan şaşı kalkar. Yönetim nasıl ki çığırtkanları nasıl olsun.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 23:01
Alıntı yapılan esesreha

Sözde taraftar dernekleride başkanlarının en iyi huyunu kapmış. Atıp tutmakta üzerine yok. Ancak icraata gelince hiç icraat yok e ne demişler körle yatan şaşı kalkar. Yönetim nasıl ki çığırtkanları nasıl olsun.

Reha abi nedersin kimseden ses çıkmıyor birşeyler yapalım sayın abim gerekirse bizler gidelim vali beyle görüşelim çalalım kapısını gidelim biz sade taraftarız valim maçlara gidemeycez bizi sevgilimizden esesimizden ayırdılar bir çare yapalım abi bişiyler off yaaa moralim çok bozuk....
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 23:07
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan esesreha

Reha abi nedersin kimseden ses çıkmıyor birşeyler yapalım sayın abim gerekirse bizler gidelim vali beyle görüşelim çalalım kapısını gidelim biz sade taraftarız valim maçlara gidemeycez bizi sevgilimizden esesimizden ayırdılar bir çare yapalım abi bişiyler off yaaa moralim çok bozuk....
abicam yapılacak tek sey var oda icraat onuda nslmı yaparız aksam işlek bi caddde toplanıp tepkimizi kolarak gerekli gazatere haber veririz   tepkimizi koyarız anlayan anlar  yapmızın gereken toplanırken kalabalık olmalıyız gelirken arkadslarımızıda getirmeliz ne kadar kalabalık olrursak okadar iyi olur gec olmadan hareket etmemiz lazım
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır