eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 177178179180181 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emredir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2008 saat 22:54
ALANZİNHO  diye bir adam vardı NORVEÇ in BRANN takımının beyni ANKARASPOR alcak diolardı ama haber yok. ben bikaç videosunu seyrettim müthiç bizi uçurur biz alsak bari ya beklediğim bomba olacak futbolcu valla..
ESES'in ESES den başka dostu yoktur.
Yukarı
nöbetçi golcü... Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2008 saat 23:33
Alıntı yapılan emredir26

ALANZİNHO  diye bir adam vardı NORVEÇ in BRANN takımının beyni ANKARASPOR alcak diolardı ama haber yok. ben bikaç videosunu seyrettim müthiç bizi uçurur biz alsak bari ya beklediğim bomba olacak futbolcu valla..
Senin bu beyin Stabaek takımının beyni olmasın?Adamı bayağı izlemişsin anlaşılanLOL
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 00:15
Abdullah Halman kim onuda almışız galiba www.esesfan.com da yazıyor
S.nalbant
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 00:32
Dahmanede yarın kampa katılacakmış son haber gazetesınde okudum şimdi. buda iyi bir haber..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 00:45
evet cumartesi gelmesi bekleniyordu zaten.İnş futbolcularımız iyi bir kamp dönemi geçirirde sezona tam gaz gireriz
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 00:46
abdullah halman da iyi bir futbolcuya benziyor sanki biraz bana mehmet ereni anımsatan oyun tarzı var gibi geldi bakarsınızda süper ligde takımın bankolarından biri olur bu işler belli olmaz en güvendiğin isim fos çıkarda abdullah çoğu takımın gözdesi olur
Yukarı
seca26 Liste gör
Yeni Yazar

sedat çanakcı
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 01:25
çok uzun zaman olmadı ama ; üye olduğumdan bu yana sürekli takip ediyorum forumu.. konu dışında olacak belki ama forumu takip eden herkese selamlar.. bu sene allahın izniyle güzel bir takım olma yolunda bana göre akıllı adımlarla ilerliyoruz.. yalnız dikkatimi çeken birşey var genel manada aldığımız yabancı futbolcular için bazen çok çocukça ve önyargılı eleştriler yapılıyor.. takım olma yolunda olduğumuz şu dönemde biraz daha aklı selim davranabiliriz arkadaşlar.. Birde şu var şu alınmalı bu alınmalı gibi konulara ilişkinde bir başlık var forum ana sayfasına bakılırsa gayet güzel göze batabilir.. Bu başlıkta  konuşulması gereken gelen ve kalan ve gidenler ile gerçek gündemdekiler olmalıdır benim fikrim.. çalışkan olmaları kaydıyla ortasahaya yapılacak en az 3 takviye bizi bu sene süper ligde kalıcı olmayla başlayan hedefler sinsilemizin ilkine rahatlıkla ulaştıracaktır.. defansif bir kadro oluşturuluyor olsada bu takım ortasahadanda geçit vermedimi gol atmak pekde zor olmaz.. ama dediğim gibi çalışkan olmaları şart..  presle boğan bir takım izleyecez gibi geliyor bana hadi hayırlısı bakalım ..
YOLUMUZ AÇIK OLSUN..
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 09:18

Çakır paylaşılamıyor

Eskişehirspor, Mehmet Çakır'ı kadrosuna katmak için yoğun çaba sarf ediyor.
4.7.2008

‘2010’a kadar bizim...’
Süper Lig’in yeni takımlarından Eskişehirspor, Mehmet Çakır’ı kadrosuna katmak için yoğun çaba sarf ediyor. Gençlerbirliği’nde oynayan golcü futbolcu için Maliye Bakanı Kemal Unakıtan’ın da devreye girdiği belirtildi. Unakıtan’ın, Başkent ekibinin Başkanı İlhan Cavcav ile bir görüşme yaptığı, ancak olumsuz yanıt aldığı kaydedildi. Cavcav’ın, “Mehmet yeni sezonda kadromuzda düşündüğümüz bir futbolcu, kendisini göndermeyi düşünmüyoruz. Zaten 2010 yılına kadar da sözleşmesi bulunuyor” dediği öğrenildi.

Son bomba Vucko
Eskişehirspor önceki gün temasa geçtiği Fenerbahçeli Selçuk Şahin’den de haber bekliyor. Rıza Çalımbay ile görüşen tecrübeli futbolcunun Aragones ile konuşmadan bir karar veremeyeceğini söylediği bildirildi. Bu arada Eskişehirspor, son bombasını dün gece geç saatlerde patlattı. Hırvat Luca Vucko’yu 3 yıllığına renklerine bağlayan Kırmızı-Siyahlılar’ın basın sözcüsü Rıza Zeydan, “Kadromuzu iyice güçlendirdik. Transferlerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.   l M.Ali SABUNCU

Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 10:41
henüz takıma vurucu güç anlamında iyi adam alınmadı yine geçtiğimiz sezonlar gibi vızır vızır çalışan fakat bal yapmıyan arı olmayalım bence bu kadroya gol yüzdesi oldukça yüksek nerde duracağını bilen hızlı kuvvetli bir son vuruşçu şart
Yukarı
miskin Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 11:00

Gelibolu'da askerliğimi yapıyorum ve burdan takımı takip etmek canımı oldukça sıkıyor.Yaptığımız transferler bana nedense anlamsız geliyor.Süper ligi tanıyan o kadar futbolcu varken almış olduğumuz oyuncular kafamda soru işareti bırakıyor.Sanki risk almışız gibi coğu adı sanı duyulmamış futbolcular . Şimdilik bize ne katacakları belirsiz hazırlık maçlarını dört gözle bekliyorum.Rıza Hoca'ya güveniyorum ama istediği oyuncuların bunlar olduğuna inanmıyorum umarım yönetimde para sorunu yoktur ve kadroyu biraz daha ligi tanıyan tecrübeli oyuncularla pekiştiriler.İşler nasıl yürüyor takımda bilgilerinizi paylaşırsanız memnun olucam vakit buldukca sitedeyim herkese selamlar ....

İnadına Es-Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 177178179180181 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,187 saniyede hazırlanmıştır