eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016 Avrupa Şampiyonası Ve Eskişehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 168169170171>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesahmet Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: isvicre
Online Durum: Offline
  Alıntı esesahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 18:11

İTİRAF!

Fransa'nın EURO 2016'yı almasında UEFA Başkanı Platini'nin etkisi tartışılırken, Fransa Milli Takımının savunma oyuncusu Marc Planus'un açıklamaları futbol kamuoyunda bomba etkisi yaptı.

PLANUS: "PERŞEMBE GÜNÜ ÖĞRENDİK!" 
2010 Dünya Kupası hazırlıklarını Tunus'ta sürdüren Fransa Milli Takımı futbolcularından Marc Planus, dün akşam medyanın sorularını yanıtlarken, EURO 2016'nın Fransa'ya verileceğini oylamadan 1 gün önce, 27 Mayıs Perşembe günü öğrendiklerini ifade etti.

Planus, "EURO 2016'ın Fransa'ya verileceğini Perşembe akşamı öğrendik. Cuma günü öğle yemeği için restauranta giderken resmi sonucun açıkladığını duyduk ve futbolcular, yetkililer arasında büyük bir sevinç yaşandı. Ancak biz zaten sonucun bu şekilde olacağını biliyorduk" ifadelerini kullandı. 
HERKES SEVERBIZ ÖLÜRÜZ
Yukarı
pepino Liste gör
Deneyimli Yazar

Ethem
  Alıntı pepino Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 19:48
son 3 sayfada aynı haber 4 kere kes yapıştır yapılmış biraz daha dikkat edelim...
sevdan bir ateş...
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 00:28
bize yedirmezler demiştim belliydi zaten niye sürprizmiş gibi yapılıyor
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 02:00
valla proje stadlarla bu iş olsaydı japonya çin her turnuvayı düzenlerlerdi önce içraat daha senın elle tutulu tesisin yok otelin yok hele stadlar içler acısı sonrada biz neden kazanamadık şu durumda bu kadarı bile mucizeydi
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 02:46
Eurovision'da, Fransadan 12 puan aldık sanırım neden acaba ? Shocked
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 03:55
Alıntı yapılan Berkay ÇİFTER

Eurovision'da, Fransadan 12 puan aldık sanırım neden acaba ? Shocked

Sanirim Fransa'da yarim milyon civarinda Türk vatandasimiz yasadigi icin. Geri kalan %50 jüriyi de Senez Erzik mayalamistir ... Tongue
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 03:04
Arkadaslar, bilmiyorum okudunuz mu ama, sonuc aciklandiktan sonra, almanya federasyon baskaninin aciklamasi söyle: Bunda sonra UEFA rahat uya bilir!

Theo Zwanziger ne demek istiyor? Niye rahat uyurmus? Böyle irkci bir aciklama yapan Federasyon Baskani, nasil rahat uyabilir?

Ben almanyada Eskisehirsporu ve Türk futbolunu tanitmak amaci ile hazirladigim Blogdan dolayi tüm Basina Mail ettim. Öte yandan, almanyada cok güclü olan bir yahudi lobisine mail attim. Isvicre basinina mail attim. Öte yandan, UEFA nin kampanyasi olan "Respect" ve "Fairplay"e aykiri davranildigini acikladim!

Ben bu konuyu takip edecegim. Milli Takimlarinda Türk futbolcu bulunduran Almanya da, baskanlari nasil böyle aciklama yapar? Simdi aslinda benim istegim, iyi bir gazeteci veya sunucu gidip Zwanzigere bu laflarin hesabini sormasini istiyorum! Ama maalesef bizimkiler ayakta uyuyor! Hep isi biz kendi elimize mi almamiz gerekiyor? Yalan haber sayesinde para kazanmaya göz yuman medya ya hic ama hic güvenmiyorum artik, sizler türkiyenin cikarini maalesef düsünmüyorsunuz!
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 06:18
plAnus'un basin toplantisinin videosunu izledim, kipkirmizi olmus hata yaptigini anlayinca Evil%20Smile
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 13:42
Arkadaslar, bu sabah almanya federasyonun basin bölümü ile mailestim. Kendileri resmen dalga geciyor, benim sordugum sorulara cevap vermiyorlar! En komik ise, kendi sayfalarinda yalan haber yayinliyorlar! Güya Zwanziger kime oyunu verdigini bilmiyormus! Ben 2007yi hatirlatmama ragmen, yine benim sordugum ve cevap istediklerimi ciddiye almadilar! 
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 16:43
Konuyu fazla uzatmanin anlami yok... Biz uyuduk, onlar calisti ve aldi.. Helal olsun adamlara, yapabiliyorsan neden olmasin ? Milyar Dolarlar dönüyor... Fransanin aldigini 2 gün önceden biz bile burada yazdik, neden 1 oyuncunun söyleesi bu kadar olay yaratiyor.

Alman Futbol Fed. Baskaninin söylediklerini ben önceki sayfalarda yazdim. "Rahat uyuruz" demesi, ayni Ukrayna ve Polonyada oldugu gibi , riskli belirsiz gecirip uykusuz geceler yasamayacagiz anlamina geliyor. Irkcilikla ne alakasi var ? Birazda hakli, onlarin tüm stadlari ve ulasim yollari hazir. Ya bizimkisi ? Kim garanti verebilir ?

Hem su görüntüyü göz önüne alin bakalim... Konya veya Kayseride mac, 10 bin ingiliz, 15 bin alman... RAMAZAN ayinda, kafalari cekip (kendi getirdikleri icikilerle) naralar atiyorlar, sarki söylüyortlar, saga sola kiclarini gösteriyorlar... Gerisini siz düsünün artik... Belki böylesi daha iyi oldu. 
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 168169170171>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır