eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 168169170171172 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
Online Durum: Offline
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 20:38
Alıntı yapılan Esesli_1965

Bu yönetim varken biz dünyayı yaksak yönetim bu açığı KAPATMAZ!!!Angry

Hem Yazdığı Yorum için Hemde cesareti olduğu için kendini tüm içtenliğimle tebrik ediyorum..
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KOLBÜKEN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 01:35
ya besyonun stadının ustu bıle dandıkdende olsa kapalı oyle bısı yapsınlar walla yeter ya tepkı verılmesı lazım sıtelerden olmuyo bu ısler adamlar oturdukları yerden at kosturuo anca acıklama yapıolar ha kapanıcak ha kapanıcak lıg baslıcak ?????
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 03:37
Artık Neyi Bekliyoruz Yapılsın Organizasyon Nerede Yapacaksak Protestomuzu Yapalım Yeter Artık Yaa !!
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
  Alıntı tüko_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 08:55
valla artık kabak tadı verdi bu konu
ne zaman siteye girsem acaba kapatılıyormu diye konuya bakıyorum ama aynı her sey
tamam işte kapatmayacaklar Angry 
kapatmasınlar bende kombinemi almayacam söz agızdan bir kere cıkar
bu konudan sunu anlıyorum bunlar bize hiç değer vermiyor bende onlara değer vermiyorum
vede güvenmiyorum
bizim sevdamız sadece siyah kırmızı ve armamız
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
serknes26 Liste gör
Yeni Yazar

serkan
  Alıntı serknes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 10:06
bu yönetimden ne cacık olur nede komposto bunlar kümes bile yapamaz ama mangalda küle geldimi kimse halil ağanın eline su dökemez inanmıyoruz size aciz yönetim
SEVDAN BİR ATEŞ ESESİM
Yukarı
ufukusta Liste gör
Yazar

ufuk usta
  Alıntı ufukusta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 10:46

ARKADAŞLAR ANLAŞILAN ŞU Kİ TARAFTARIN BURADA KONUŞMASI YERSİZ ARTIK. SADECE YAZILARLA BU İŞ OLMAYACAK GİBİ O YÜZDEN BOŞUNA KENDİMİZİ YORMAYALIM, YILLARDAN BERİ BU BÖYLE GELDİ BÖYLE GİDECEK AÇIK TRİBÜNÜN ÜZERİ YİNE AÇIK OLACAK, AMA OLSUN BİR TRİBÜN MESELESİ BU TARAFTARI BÖLEMEZ BU TARAFTAR YİNE KAR YAĞMUR SICAK DEMEDEN ORADA YERİNİ YİNE ALMALI.ZAMANINDA  BU TAKIM BAŞARILARA İMZA ATARKEN VARMIYDI SANKİ VARSI OLSUN YİNE AÇIK KALSIN. unutmayın ki eskişehirsporlu olmak ayrıcalıktır. BİZDE BU AYRICALIK İLE HER NE ŞEKİLDE OLURSA OLSUN O STAD DA YERİMİZİ YİNE ALALIM. BELKİ O ZAMAN HALİMİZİ GÖRÜP UTANAN BİRİLERİ ÇIKAR..

AŞK-I ŞEHİR
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 11:09
Flash Flash  Flash...

Müjdeler olsun açık tribün üstü nihayet kapatılıyor....
Bugün öğleden sonra saat 16:00 sularında havanın bulutlanması sonucu bu saatten sonra açık tribün üstü kapanacak....Big%20smile

Konuyla ilgili meteroloji uzmanları Eskişehirspor taraftarının "gözü aydın" olsun dendi...LOL
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
btk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak Kaya
Yer: Eskişehir
  Alıntı btk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 11:15
yazın bulutlar kapatsa, kışın da bulut olmasa sıcacık olsa tribün ne güzel olur değil mi :)
Başka ESKİŞEHİRSPOR yok!!!
Yukarı
ugur1 Liste gör
Yazar

UĞUR
Yer: ESKİŞEH
  Alıntı ugur1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 12:15
Yazın bulut kışın güneş olsada  kale arkaları açık olduğu için cereyan yapacaktır...
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 14:01
Alıntı yapılan scetintas

Flash Flash  Flash...

Müjdeler olsun açık tribün üstü nihayet kapatılıyor....

Bugün öğleden sonra saat 16:00 sularında havanın bulutlanması sonucu bu saatten sonra açık tribün üstü kapanacak....Big%20smile

Konuyla ilgili meteroloji uzmanları Eskişehirspor taraftarının "gözü aydın" olsun dendi...LOL

Allahın hikmeti işte ..
Açığı kapatalım derken bütün şehir kapandı
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 168169170171172 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır