eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

NBA 2010-2011 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 17:52
Alıntı yapılan escosi

Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan escosi

dallas hep son anlarda maçlarını aldı. oklahoma'ya yazık oldu.hele ki 4.maç akıllara ziyan. bence dallası 4-0'la gececek miami.. 

Belki Chicago çıkacak.Wink
kardeşim bence maçları bir seyret. chicago miami'yi biraz zor yener. gerçi  derick rose varken çokta kesin konuşamıyorum adam direk tehlike napacağı belli olmaz.:=)

Maçları seyrediyorum ancak nasıl ki ESES'im kötü oynasa da yenmesini istiyoruz...Wink
Yukarı
escosi Liste gör
Yazar

YUSUF SEV
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escosi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 17:53
Alıntı yapılan larss0n26

Bence Dallas şampiyon olmalı çünkü Dirk Nowitzki, Jason Kidd ve Jason Terry'nin yaşları gereği en azından 1 kere de olsa yüzüğü takmaları gerek :)

3 kral dallas'ı süpürür bence 4-0'la
gEcEmDe gÜnDüZüMdE TeKsİn Es Es'İm
Yukarı
escosi Liste gör
Yazar

YUSUF SEV
  Alıntı escosi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 17:55
Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan escosi

Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan escosi

dallas hep son anlarda maçlarını aldı. oklahoma'ya yazık oldu.hele ki 4.maç akıllara ziyan. bence dallası 4-0'la gececek miami.. 

Belki Chicago çıkacak.Wink
kardeşim bence maçları bir seyret. chicago miami'yi biraz zor yener. gerçi  derick rose varken çokta kesin konuşamıyorum adam direk tehlike napacağı belli olmaz.:=)

Maçları seyrediyorum ancak nasıl ki ESES'im kötü oynasa da yenmesini istiyoruz...Wink
bu adamlarda şaka olmuyor yanlız.  
Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
  Alıntı larss0n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 17:56
Süpürülmeleri çok zor görünüyor Dallas'ın hücum anlayışıyla Miami'ninkine bakınca :)
Ayrıca pota altında Dallas daha avantajlı görünüyor
Yukarı
escosi Liste gör
Yazar

YUSUF SEV
  Alıntı escosi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 18:00
Alıntı yapılan larss0n26

Süpürülmeleri çok zor görünüyor Dallas'ın hücum anlayışıyla Miami'ninkine bakınca :)
dostum miami'yi ya ben iyi seyretmiyorum ya da sen :) miami en iyi savunma-hücum hattına sahip.pota altına gelince tek başına kral james yeter.hani dış şutlar desen anlarım ama pota altı dersen ezici olur miami. 
Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
  Alıntı larss0n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 18:06
Alıntı yapılan escosi

Alıntı yapılan larss0n26

dostum miami'yi ya ben iyi seyretmiyorum ya da sen :) miami en iyi savunma-hücum hattına sahip.pota altına gelince tek başına kral james yeter.hani dış şutlar desen anlarım ama pota altı dersen ezici olur miami. 
Yusuf abi savunma takımı miami haklısın ama 1 ve 5 numara sorunları var haslem in dönüşü biraz rahatlattı ama J.Anthony nin Dallas uzunları karşılarında ezileceğini düşünüyorum
Bir de Lebron boyuna rağmen çok iyi rebound topluyor diyebilirsin ama Dirk i muhtemelen o savunacak ve Dirk çok akıllı bir basketbolcu olduğu için onu dışarıya çekecektir :)
Yukarı
escosi Liste gör
Yazar

YUSUF SEV
  Alıntı escosi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 18:27
Alıntı yapılan larss0n26

Alıntı yapılan escosi

Alıntı yapılan larss0n26

Yusuf abi savunma takımı miami haklısın ama 1 ve 5 numara sorunları var haslem in dönüşü biraz rahatlattı ama J.Anthony nin Dallas uzunları karşılarında ezileceğini düşünüyorum
Bir de Lebron boyuna rağmen çok iyi rebound topluyor diyebilirsin ama Dirk i muhtemelen o savunacak ve Dirk çok akıllı bir basketbolcu olduğu için onu dışarıya çekecektir :)
james-bosh-wade ne hatırlatır sana normal şartlarda. :) bence messi-ronaldo-drogba üçlüsü gibi birşey.sence takımda bunlar olsa  maç kazanma olasılığın kaç 
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 18:28
Alıntı yapılan escosi

Alıntı yapılan larss0n26

Alıntı yapılan escosi

Alıntı yapılan larss0n26

james-bosh-wade ne hatırlatır sana normal şartlarda. :) bence messi-ronaldo-drogba üçlüsü gibi birşey.sence takımda bunlar olsa  maç kazanma olasılığın kaç 
Bayağı çok...LOL
Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
  Alıntı larss0n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 18:34

playoff finallerinden sonra konuşalım abi ben süpürülmeyeceğine kesin gözüyle bakıyorum Wink

Yukarı
escosi Liste gör
Yazar

YUSUF SEV
  Alıntı escosi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 19:19
Alıntı yapılan larss0n26

playoff finallerinden sonra konuşalım abi ben süpürülmeyeceğine kesin gözüyle bakıyorum Wink

hadi bakalım şansınız bol olsun dallasçılar..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır