eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 161>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskisehirrr Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emre
Online Durum: Offline
  Alıntı eskisehirrr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 20:58
Bedava verseler yinede Almıyorummmmmmmmmmm
TEk kALp TEk yuREk TEk REnk TEk SEvDA !
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 21:09
Yazıklar olsun yönetimAngryucuzmuş 350-400tl yapsan diyoruzAngrystada çivi çakma taraftarı iplemeyip açıklama dahi yapma biz neyiz kusura bakmayın bedava da verseniz al-mı-yo-rumConfused
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
fatalrhymer85 Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Ankara,ESES
  Alıntı fatalrhymer85 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 21:13

isterse üstüne para ver gene de almıyorum halil ağam!!!önce verdiğiniz sözleri gerçekleştirin ondan sonra 1 değil 2 kombine alalımAngryAngry

ESKİŞEHİRSPOR_-_BOZÜYÜKSPOR
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 21:26
ne kadar almıyoruz desekte hangimiz es-es'imizden uzak durabileceğiz? maç günü o stadın yanından geçerken o sesi duyduğumuz da hangimiz dayanabilecek ? inanın çok zor yaşadım biliyorum bu yüzden eğer bir engel olmazsa kombine almayı düşünüyorum.Yönetimi de başka şekil de protesto etmeliyiz kombine ya da bilet almayarak değil.
Yukarı
ysn26 Liste gör
Yazar

yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı ysn26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 22:03
yapmayın arkadaşlar taksitle alırız 300 tl 6 taksit 50 tl öderiz her ay takıma yardımcı olalım yoksa başarı biraz zor gelir nasıl geçen sene bursa kapalı gişe oynadı takıma destek oldu ve lig sonunda hakettiğini aldı derim ben Thumbs%20Up
Yukarı
eskisehirrr Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emre
  Alıntı eskisehirrr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 22:04
Alıntı yapılan esesliadem

ne kadar almıyoruz desekte hangimiz es-es'imizden uzak durabileceğiz? maç günü o stadın yanından geçerken o sesi duyduğumuz da hangimiz dayanabilecek ? inanın çok zor yaşadım biliyorum bu yüzden eğer bir engel olmazsa kombine almayı düşünüyorum.Yönetimi de başka şekil de protesto etmeliyiz kombine ya da bilet almayarak değil.

İşte hep böyle düşündük buzamana kadar kardeşim dedigin gibi EsEs'imizden uzak duramadık hep bunun yüzünden istediklerimiz olmadı yapılmadı yine uzak durmuyacagız sadece stada kombine bilet almayıp stadın dışında durmayı tercih edecegiz gerekirse stad dışında bagırırız !
TEk kALp TEk yuREk TEk REnk TEk SEvDA !
Yukarı
ascolak Liste gör
Yazar

Ahmet Serhat
  Alıntı ascolak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 22:08
kombine almayıpta lig tvden evde maçları izleyeceklere şaşırıyorum bu mu Es-Es sevdası yıllarca övdüğüm renkdaşlarımdan utanmaya başladım....
Yukarı
Junior26 Liste gör
Yazar

Enver Dağcı
  Alıntı Junior26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 22:09
AL-MI-YO-RUM arkadaşıım Açık kapanmadan sözler tutulmadan taraftarı sağılacak inek görmekden vazgeçmediğin sürece beleş dağıtsan da almıyorum Sayın Halil Ünal. Exclamation
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 22:17
Alıntı yapılan eskisehirrr

Alıntı yapılan esesliadem

İşte hep böyle düşündük buzamana kadar kardeşim dedigin gibi EsEs'imizden uzak duramadık hep bunun yüzünden istediklerimiz olmadı yapılmadı yine uzak durmuyacagız sadece stada kombine bilet almayıp stadın dışında durmayı tercih edecegiz gerekirse stad dışında bagırırız !

kardeşim sana katıLıyorum GEREKİRSE DIŞARDAN BAĞIRIRIZ...zaten evimizde biLeğimizi bükemiyorLar bizde DEPLASMAN GÖÇÜ yapar  tüm türkiye ye ESES TARAFTARIN NE KADAR BÜYÜK OLDUĞUNU, YÖNETİME NASIL TEPKİ VERİLDİĞİNİ gösteririrz...binLerce ESESLiyLe bu yIL depLasmandayızz...
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 22:23
Alıntı yapılan ascolak

kombine almayıpta lig tvden evde maçları izleyeceklere şaşırıyorum bu mu Es-Es sevdası yıllarca övdüğüm renkdaşlarımdan utanmaya başladım....
Bende başımızda bulunan ve verdiği hiçbir sözü tutmayan, en pahalı bilet ve kombineyi zorlanmadan satan bizden aldığı fazla parayı kendi yalakalarına dağıtan başımızdakilerden utanıyorum. ES ES imin sevgisi tartışılmaz fakat ununtulmamalı ki bizim bu sevgimiz sessiz kaldığımız sürece başımızdaki zatı muhteremler tarafından devamlı kullanılacaktır. Düzgün yönetim, düzgün stad, düzgün taraftar profili olmadan keriz yerine koyulmamak adına.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 161>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır