eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Online Durum: Offline
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2009 saat 21:10

Kale arkası yapılabilir 175-200 tl arası olmalı, açık tribünün sağ ve sol taraftaki giriş bölümlerinin küçük bir kısmı 225-250 arası olmalı orta bölümler 250 - 350 arası değişebilir, bunun yanında öğrencilerede ufak bir indirim yapılabilir. Ayrıca kombine bilet çok satılmak isteniyorsa Yönetimin bedava bilet dağıtmayı kesmesi lazım. Ama bu yönetim kendilerine olan inancı yitirdiği için kombine geçen seneden ucuz olsada geçen seneki satışı zor yakalar. 

Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2009 saat 21:13
holigantatar seni kim görevlendirdi çok merak ediyorum.
Süperligte 1-2 tl oynayan takımlar yokmu,ne bankasyası ?
Sivasspor diyelim biletleri 5 tl ama 3-4 yılda nasıl bütçe buldularsa buldular ama kulüplerinde hiç bir para sorunu yok,
Gençlerbirliği kombineleri 50 tl,adamlar nasıl buluyorlar bütçeyi
Taraftar yolunacak kaz değil buna geçen sene izin verdik bu sene olmayacak
1-2 tl istemiyoruz kombine 250,enfazla 300 olsun yeter !
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2009 saat 21:15
Alıntı yapılan emremix26

ne yıpratmasından bahsettin abi?
burada bir alışveriş var
ürün kombine bilet
alan taraftar
satan yönetim
alıcı bir fiyat istediğini belirtiyor
ve topu satıcıya atıyor
satıcı alıcının fiyatından sonra bir fiyat soyluyor
sonra pazarlıkta arada buluşuyorlar
o yüzden kombine 200 olsun.

Emre kardeşim bu duruma sadece bir pazar alışverişi ve pazarlığı olarak bakıyorsan söylediklerinde haklısın.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2009 saat 21:16
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

holigantatar seni kim görevlendirdi çok merak ediyorum.
Süperligte 1-2 tl oynayan takımlar yokmu,ne bankasyası ?
Sivasspor diyelim biletleri 5 tl ama 3-4 yılda nasıl bütçe buldularsa buldular ama kulüplerinde hiç bir para sorunu yok,
Gençlerbirliği kombineleri 50 tl,adamlar nasıl buluyorlar bütçeyi
Taraftar yolunacak kaz değil buna geçen sene izin verdik bu sene olmayacak
1-2 tl istemiyoruz kombine 250,enfazla 300 olsun yeter !

önecilke ismim Soner ve sanırım aramızdada 7 yaş var hadi yaş önemli değil beni kim görevlendirdi bilmek istermisin gerçektten
ESKİŞEHİRSPORUN menfaatları söz konusu ise kendi kendimi görevlendirme yetkim var beni,m senin olduğu kadarıyla
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2009 saat 21:18
Alıntı yapılan holigantatar

Gerçekçi bir fiyat ve çekici bir kampanya ile 10.000 rakamı okadar çok uçuk bir rakam olmayacağı kanısındayım.

Daha önce böyle yazarken,şimdi ne olduda kombine 300 tl isteyenlere karşı çıkmaya başladın ?
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2009 saat 21:22

Gerçekçi bir fiyat ve çekici bir kampanya ile 10.000 rakamı okadar çok uçuk bir rakam olmayacağı kanısındayım.

Daha önce böyle yazarken,şimdi ne olduda kombine 300 tl isteyenlere karşı çıkmaya başladın ?

Bak gerçekçi bir fiyat demişim siz 300 tl artı indirim artı stadyum artı futbolcu istiyorsunuz

benim için gerçekçi rakam ESKİŞEHİRSPOR için ve potansiyeli için nedir 350 Tl dir sınır güzel kardeşim tek yazdığım ile değil bütün yazdıklarımı okuyup yorumlarsan anlarsın
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2009 saat 21:24
350 tl senin düşüncen 300 tl benim düşüncemdir,Benim fikrinize karşı çıkmayacağım gibi sizinde çıkmamanız gerekmektedir,Ayrıca bankasyaya düşeriz diyorsunuz 350 ile 300 arasındaki 50 tl fark ile mi düşeceğiz
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2009 saat 21:25

Bak gerçekçi bir fiyat demişim siz 300 tl artı indirim artı stadyum artı futbolcu istiyorsunuz

benim için gerçekçi rakam ESKİŞEHİRSPOR için ve potansiyeli için nedir 350 Tl dir sınır güzel kardeşim tek yazdığım ile değil bütün yazdıklarımı okuyup yorumlarsan anlarsın

350 degil milyar verelim sene sonunda 2 trilyon hasılat geliri var denir gerisi nereye gider mechul bu sartlarda paranın kulubun kasasına gircegine inanmıyorum o yüzden ne kadar dusuk olursa o kadar iyidir..
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2009 saat 21:25

350 tl senin düşüncen 300 tl benim düşüncemdir,Benim fikrinize karşı çıkmayacağım gibi sizinde çıkmamanız gerekmektedir,Ayrıca bankasyaya düşeriz diyorsunuz 350 ile 300 arasındaki 50 tl fark ile mi düşeceğiz

İkili msn tartışması gibi olmasın tek miktarda 50 tl az olabilir ama toplu halde olduğunda 50 tl nin birikimi çok çok yüksektir hesap kitap bilen herkez bunu kavrayabilir Wink
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2009 saat 21:31
Sivas,Kayseri,Gaziantep,İst.Belediye,Ankaraspor,Antalya,Ankaragücü,Gençlerbirliği,Denizli,Konya
Bu takımların bilet fiyatları bazıları 1-2 tl bazıları bizim 2.lig B'de Bankasyadaki bilet fiyatlarına yakın miktarda
Bu takımlar nereden buluyorlar stad paralarını transfer paralarını
Taraftar yolunacak Kaz değildir.Taraftarımız ordan burdan ayırarak,fazla çalışarak,bilet,kombine alıyor,
Nerden biliyorsunuz bu paranın sonuna kadar Eskişehirspor için kullanıldığını ?

Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır