eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDişi Şimşekler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 15:12
Ne demek deplasman erkek işi ? Herkes eşittir bu işin erkeği kızı olmaz ne kızlar tanıdım sağlam gider yapan ne erkekler tanıdım arkasına bakmadan kaçan..Gelen gelir kimse sevgiye engel koyamaz bu kadar basit..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 15:16
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Ne demek deplasman erkek işi ? Herkes eşittir bu işin erkeği kızı olmaz ne kızlar tanıdım sağlam gider yapan ne erkekler tanıdım arkasına bakmadan kaçan..Gelen gelir kimse sevgiye engel koyamaz bu kadar basit..

Sen bile dediğine inanmıyorsun ama neyse
Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 15:25
Deplasmanlarda bize ayrilan tribunde bircok bayan taraftarimizi goruyoruz,kimisi ailesi ile geliyor,kimisi babasi,kimisi erkek arkadasi ile bunlar munferittir..gecen sene Kocaeli'nde yasananlar hala gozumuzun onunde,icimizde hainler var,olan dostluklari bitiren,kuduz kopek gibi saga sola saldiran,taraftarligi holiganlik olarak algiliyan,spastik,hasta ruhlu kisiler var icimizde,bunlari goz onunde bulundugumuzda deplasmanlar her ESES taraftari icin tehlike arz etmektedir,bu maca organizasyon yapma niyetinde olan bayanlara tavsiyem gitmek istiyorsaniz topluca gitmeyin derim,cogunuzun yasi kucuk,size destek verenlerede hayret ediyorum,adam kendi kardesi,ablasi,kiz arkadasi boyle bir organizyona katilmak istese siddetle karsi cikar,soz konusu baskasi olunca mangalda kul birakmaz,gitmeliler,birsey olmaz,bir koruruz tarzi soylemler..bu Bolu yedi goller'e haftasonu gezisi degil,taraftarinin bize karsi dusmanlik besledigi Kocaeli macidir,dikkat edilmelidir uyariyorum.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 15:28
Arkadaşlar 2 li Tartışmalar Yapmayalım Gelmek İsteyen Gelir Saygı Duyarız Onların Ne Söledigi Bizleri Hiç İlgilendirmez Bende Gelmelerini İstemem Ama Geleceklersede Sonuna Kadar Desteklerim Bizler Oraya Takımızı Destek İcin Gidiyoruz.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 15:34
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

erkeklerle kızların eşit olduğu safsatasına inanmyorum emre. birçok yönden farklıyız. bazen onlar iyi bazen biz. ama gerçek bir deplasmanda bayanlar zorluk çekebilir. ama bayanların gelmesi otobüslere düzen,terbiye getirebilir. biz otobüslerde neler yapıldığını biliyoruz. bayanlar olunca bunları yapmaktan çekinirler mi yoksa yaparlar mı bilinmez. ama yapmaya kalkarlarsa dişi şimşeklerin pişman olacağı gerçek. muhtemel olaylar için bayanları uyaralım ama gelmek isteyen gelir tabiki bunu kimse engelleyemez. sadece uyarı olarak bir köşede yerini alsın yazımız.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 15:38

Onlara kalmış birşey tabiki kimse karışamaz.

Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 15:39
Koceli Macına Gelenlere Birde Uyarı
İki yıl Önce Takım Otobüsü Soyulmuşdu Yanlış Hatırlamıyorsam Leptop Cep Telofonu ve ParaLARI Calınmışdı Futbolcuların Yinede Dikatli Olun Kıymetli Eşyalarınıza Zarar Gelmesin
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 15:53
Rakip takım taraftarının "Bayanların arkasına saklanıyorlar" laflarını düşünürek Dişi Şimşekler'in deplasmana gelmemesini söylemek çok saçma geliyor bana. Kadınları dışlamamız gerektiği gibi bir anlam çıkıyor bu düşünceden. Ama Dişi Şimşekler'in başına bir şey gelmemesi için gelmemesini söylemek doğru olabilir. Yine de kararı kendileri verecektir.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 15:56
Yetişkin her insan kendi özel hayatı ile ilgili kararı kendisi verir sorumluluklarına katlanarak. Arkadaşlarımız da o yönde bir karar vermişler, kimsenin şöyle yapın böyle yapın deme hakkı olduğunu düşünmüyorum. Tek yapabileceğimiz tavsiye yaşı küçük olanları getirmeyin, dikkatli olun olacaktır.

Bu vesile ile bir rahatsızlığımı da dile getireyim. x reis, y reis, kellemizi keseriz türü söylemler bayanlara yakışmıyor. Tribünlerde bunlardan çok var. Ben şahsım adına bayanlardan tribünlere zerafet, estetik, nezaket getirmelerini bekliyorum. Onlar da sisteme uyacaklarsa sisteme dahil çok kişi var zaten. Bayanların estetik anlayışı erkeklere göre daha gelişmiştir. Mesela onlar tribünlerimiz görsel olarak daha güzel nasıl olur onu biz erkeklerden daha iyi görebilirler, uygulayabilirler. Birbirleri ile olan iletişimlerinde "Bağırsanıza lan" yerine "Hadi arkadaşlar takımın gardı düştü daha kuvvetli desteklememiz lazım" diyerek nezaket konusunda örnek olabilirler.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 15:59
Alıntı yapılan banner

Yetişkin her insan kendi özel hayatı ile ilgili kararı kendisi verir sorumluluklarına katlanarak. Arkadaşlarımız da o yönde bir karar vermişler, kimsenin şöyle yapın böyle yapın deme hakkı olduğunu düşünmüyorum. Tek yapabileceğimiz tavsiye yaşı küçük olanları getirmeyin, dikkatli olun olacaktır.

Bu vesile ile bir rahatsızlığımı da dile getireyim. x reis, y reis, kellemizi keseriz türü söylemler bayanlara yakışmıyor. Tribünlerde bunlardan çok var. Ben şahsım adına bayanlardan tribünlere zerafet, estetik, nezaket getirmelerini bekliyorum. Onlar da sisteme uyacaklarsa sisteme dahil çok kişi var zaten. Bayanların estetik anlayışı erkeklere göre daha gelişmiştir. Mesela onlar tribünlerimiz görsel olarak daha güzel nasıl olur onu biz erkeklerden daha iyi görebilirler, uygulayabilirler. Birbirleri ile olan iletişimlerinde "Bağırsanıza lan" yerine "Hadi arkadaşlar takımın gardı düştü daha kuvvetli desteklememiz lazım" diyerek nezaket konusunda örnek olabilirler.

Çok doğru söylüyorsun

Biz deplasmana gelen erkeksi tarzda bayan taraftar grubu değil estetiksel açıdan bayan taraftar grubu istiyoruz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,687 saniyede hazırlanmıştır