eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı FairPlay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 11:38
Alıntı yapılan 26_26_26

Yönetim temsilcimiz Sn.Cemal Okan Yüksel 14 Eylül 2007 saat 17:25'den sonra iletişmi kesti veya öyle karar çıktı yönetim kurulundan.
Sanırım boşuna yazmamakta yarar var  Unhappy 
Eğer durum bu şekilde ise;
-Bu iş artık  tadsızlaşmaya başladı.Soruları/uslubu beğenmedim,ben küstüm,bu şartlarda artık yokum gibi bir hava veriliyor.(Daha öncede aynı şekilde tavır gösterilmişti.)
-Bazı soruların uslubu kötü olabilir,bu soruları görmezsiniz/ciddiye almazsınız/yanıtlamazsınız olur biter.(Çoğumuz birçok değişik başlıkta bu şekilde davranıyoruz.)Ama arada  çoğunlukla,saygı ifadeleri eksik olmayan bir çok ciddi sorularda var.2-3 mesajdaki ifadeler yüzünden tüm ESES taraftarlarını aynı kefeye koymak/cezalandırmak,bu takımın yöneticilerine bence yakışmaz.
-Soruları yanıtlamamak,sorulardan rahatsız olma ve taraftarı takmama havası yaratır ki,buda şeffaflaşma ilkesiyle ters düşer,taraftar-yönetim diyaloğunu kopartır.Şu anda gündemde olan bir başlıktaki "ESES'ten soğuma/heyecan duymama" gidişatını hızlandırır.

Cemal Bey,forumu takip ediyorsanız,umarım yukarıda yazdıklarımada gönül koymazsınız.Bizim burada yazmamızın altındaki tek neden içimizdeki ESES sevdası.Ne yapıyorsak ESES sevdası için yapıyoruz.Olanları lütfen  kişiselleştirmeyelim.Bu forumda yönetim ve taraftarlar arasında sayenizde güzel bir diyalog başlamıştı.Yetkili ağızdan kulübümüzle ilgili bilgileri alabiliyorduk.Lütfen geri dönün,bu iletişim kopmasın.

(Sorulardaki seviyeyi korumak için bir tür sansür uygulanabilir.Sorular örneğin Çağıl'a özel mesaj yoluyla iletilir,Çağıl'da uygun soruları/mesajları,bu başlığa aktarabilir.Cemal Bey'de yanıtlarken aynı yöntemi izler,konu kontrol altında tutularak kimsenin kırılmasına neden olmayacak bir seviye korunmuş olur. ) 

Buda olmuyorsa,buradaki taraftarların sorularını ve eleştirilerini gene okuyun,tek tek cevap vermek yerine,örneğin haftada bir genel bir açıklama yapın,bizlerde bilgilenelim.Yönetim olarak geçmiş yönetimlerden  bir farkınız varsa,bizlerde bunu taraftarlar olarak görelim.Yoksa biz zaten yıllardır yönetimlerin ilgisizliğine alıştık,bu dönemde böyle geçer gider.Ama birşeyleri değiştirmek istiyorsanız,yönetim olarak sizlerinde yapacağı çok şeyler var.

Umarım Yönetim ve Taraftarlar arasındaki diyalog sağlanır ve devam eder.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2007 saat 01:29
Lütfen geri dönün Cemal bey taraftar-yönetim arasında kurulan köprüyü yıkmayalım sizin bize bizimde size söyleyeceklerimiz var bekliyoruz.
Yukarı
ankeses Liste gör
Yazar

Adil
  Alıntı ankeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2007 saat 17:21
Eskişehirspor.com sitesini açınca sağ alt köşede bir anket var "sizce kombine bilet satışları niye beklenenin altında" diye. Onun yanında ESES'imizin yaptığı, yapacağı maçlar, onun da yanında puan tablosu. Bunların üçüne bir arada bakınca aklıma şu geliyor:

Bu hafta Samsun geliyor malum. Samsun'u yenersek, Sakarya ve/veya Antalya takılırsa ilk 2'de, aksi halde ilk 3'teyiz. Şehir yavaş yavaş havaya giriyor. Bu durumda ben olsam Samsun maçından sonra, sezon başında kombine alanları mağdur etmeyecek bir tarifeyle, sezon ortası kombine bilet satış kampanyası başlatırım.

İstekten çok öneri oldu ama, yönetimle irtibat kurabilmek, taraftarın kendisini yönetimle aynı gemide hissettiğini göstermek amacıyla balki de daha iyi oldu.
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2007 saat 18:14

Gerçekten bilet fiyatları çok yüksek.Ama bu sene oldu bi kere geri dönüşü olmaz bence olursa bi daha kombine satamazlar.Süper lige çıkarsak maç biletleri 25 YTL .den aşağı olmaz.

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2007 saat 00:02
Alıntı yapılan ankeses

Eskişehirspor.com sitesini açınca sağ alt köşede bir anket var "sizce kombine bilet satışları niye beklenenin altında" diye. Onun yanında ESES'imizin yaptığı, yapacağı maçlar, onun da yanında puan tablosu. Bunların üçüne bir arada bakınca aklıma şu geliyor:

Bu hafta Samsun geliyor malum. Samsun'u yenersek, Sakarya ve/veya Antalya takılırsa ilk 2'de, aksi halde ilk 3'teyiz. Şehir yavaş yavaş havaya giriyor. Bu durumda ben olsam Samsun maçından sonra, sezon başında kombine alanları mağdur etmeyecek bir tarifeyle, sezon ortası kombine bilet satış kampanyası başlatırım.

İstekten çok öneri oldu ama, yönetimle irtibat kurabilmek, taraftarın kendisini yönetimle aynı gemide hissettiğini göstermek amacıyla balki de daha iyi oldu.

Katılıyorum. Devre arası yarı fiyatına daha az vade ile kombineler tekrar satışa çıkmalı. Örneğin 100 liraya 3 taksit ya da 4 taksit gibi.

Bilet fiyatları düşerse kombine alanların tepkisi olabilir kabul. Onların tepkilerini almadan bilet fiyatlarını düşürecek formüller üretilebilir. Örneğin 0-7 yaş arası ücretsiz, 7-12 yaş arası 7,5 lira, 12-20 yaş arası öğrenciler 10 lira, bayanlar 5 lira gibi. Bu ayrım kapılarda giriş süresini uzatır ama takım böyle giderse zaten herkes maçtan saatler önce stadda yerini alır dışarıda kalmamak için. Böyle bir uygulama da kimsenin tepkisini çekmez. Zaten kombine alanlar takım kazansın diye alan insanlar. İstisnalar hariç bizi kazıkladınız diyen olacağını sanmam. Kulübün kasasına giren fazladan her lira kombine alanları mutlu eder.

Bir serzenişte bilet fiyatlarından yakınan arkadaşlara. Bu yönetim bu sene kombine işini çok cazip bir şekilde satışa sundu. Tek hataları önceden 150 lira açıkladıkları kombineleri 200 lira yapmaları idi. Burda biraz taraftarın kafasını karıştırdılar. Acaba kazıklanıyor muyuz hissi uyandırdılar. Kombineler 150 lirada kalsaydı satılan kombine sayısı kat ve kat fazla olurdu, bilet fiyatlarını indirmek de mümkün hale gelirdi. Bu eleştirilerim yönetime dair. Ama taraftara eleştirim daha fazla. 150 lira olunca ayda 15 lira ödersin, 200 olunca 20 lira. Aradaki 5 liralık fark hiç bir gelir grubundan insanı rahatsız etmeyecek bir fark. Ha 15 ha 20 ne farkeder. Ama taraftar kombine almaktan imtina etti, desteğini esirgedi. Bunu yapmamalı idi. 10.000 kombine havada karada satılmalı idi. Sana sunulan fırsatı değerlendiremediysen, uygun fiyatla maçlara girme şansını değerlendiremediysen şimdi de yakınmaya hakkın yok. 200 liradan 10 taksitle kombine alsaydın bilet fiyatı zaten senin istediğin 10 liraya inmiş oluyordu. Ama bizim taraftarımız hep lafta. İşe gelince icraat sıfır. Onlarca bahane üretecek kapasiteye sahip. Bunun sebebini de ben alışılan beleşciliğe bağlıyorum. Herkes bir şekilde beleş girmenin peşinde. Bu alışkanlıktan bu manteiteden vazgeçmemiz gerekiyor şayet bu takımı gerçekten seviyor ve bu takım bizim diyorsak. Şayet böyle düşünmüyorsak gölge de etmeyelim, başka ihsan istemez.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2007 saat 11:44
Devre arasında kombinelerin satışa çıkması olayına bende katılıyorum.Takımın ilk yarıyuı ilk 2 de bitirmesi halinde çok sayıda kombine satılabilir devre arasında.Müjdat abinin dediği gibi 100 ytl den 4 veya 5 taksitle epey kombine satılır.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2007 saat 11:55
Alıntı yapılan oner

Devre arasında kombinelerin satışa çıkması olayına bende katılıyorum.Takımın ilk yarıyuı ilk 2 de bitirmesi halinde çok sayıda kombine satılabilir devre arasında.Müjdat abinin dediği gibi 100 ytl den 4 veya 5 taksitle epey kombine satılır.

Üstelik 2.yarıda evimizde oynayacağımız maç daha fazla...  Yönetim bu sese kulak verirse, kombinelerin çok talep göreceğini düşünüyorum..
Yukarı
ankeses Liste gör
Yazar

Adil
  Alıntı ankeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2007 saat 12:26

Arkadaşlar

Demir tavında dövülürmüş.
Samsun maçını kazanırsak, hemen yeni bir kampanyanın başlatılması gerekir bence.

Çünkü:

- Olası kötü sonuçlara (ilk yarıyı ilk 2 de bitirememe durumu) karşılık satılan kardır.

- Önümüz kış, soğuklar bastırmadan satış yapmakta fayda var.

- Devre arası transfer ihtiyaçları için kaynak sağlanmış olur.

- Hem belki bu sayede geleceğe yatırım mahiyetinde transfer yapma şansı olur.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Yukarı
forza_forever_es_es Liste gör
Yazar

fikri
Yer: Italy
  Alıntı forza_forever_es_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2007 saat 15:40
 ayderin üstünü ne zaman kapatacaklar
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2007 saat 14:44
Alıntı yapılan scetintas

Bugün Anadolu Gazetesinde çıkan Haber aşağıdaki linktedir.

Örnek taraftar Oluşumu’nun (ÖTO) dün yaptığı açıklamada yönetim kuruluna önemli çağrılarda bulunuldu. Yapılan yazılı açıklamaya göre, “Yönetimin Eskişehirspor-Samsunspor maçından itibaren başlatmış olduğu uygulamaya göre her hafta İlköğretim öğrencilerine yönelik 1000 öğrencimizin sponsor bulunarak maçlara davet edilmesini takdirle karşılıyor, yapmış oldukları katkıdan dolayı başta Başkanımıza, Milli Eğitim Müdürümüz, aynı zamanda Yöneticimiz Ertuğrul Dindar’a ve Yönetim Kurulumuza sonsuz teşekkür ediyoruz. Biliyoruz ki gerçek Eskişehirspor’lu ancak tribünlerde yaşayarak olunur. Ulusal medyanın etkisi ile İstanbul takımlarından başka takım bilmeyen bu gencecik fidanlarımızın Eskişehirspor’lu olmasına katkıda bulunarak yeni nesli de kurtarmış bulunmaktasınız.

Örnek Taraftar Oluşumu olarak son günlerde Eskişehirspor taraftarlarınca maç biletlerinin pahalılığı üzerine yapılan konuşmalar ve tartışmalar üzerine “şampiyonluğa giden yolda ne türlü fedakarlık yapılması gerekiyorsa bizler hazırız” diyerek değerli yönetimimize sesleniyoruz;

Başkanımızın, önceki günlerde yapmış olduğu açıklama üzerine “kombine kartı alanları mağdur etmemek için herhangi bir ucuzlatmaya gitmeyi düşünmüyoruz” açıklamasından da anlaşılacağı gibi yönetimin de bu konuda sıkıntısı olduğunu anlıyoruz. Şampiyonluğa gidilen yolda takımımızın herhangi bir maddi problem yaşamaması ne kadar gerçekse, Türkiye’nin ve Eskişehir halkının da bir takım ekonomik zorluklar içerisinde olduğu da gerçektir. Fakat Süper Lig yolunda kenetlenmemiz içinde dolu tribünler önünde oynamak ve bu coşkunun şehrimize yayılarak taraftarın da itici bir güç olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle tribünlerimizin boş kalmamasını, gerek yakın çevremizden duyduklarımız, gerekse iki kardeşin sıra ile maçlara geldiğini, çoğu babanın fedakarlık yaparak kendileri yerine çocuklarını maçlara gönderdiklerini üzüntü ile duyuyor ve biliyoruz. Bu konuda kombine kartı olan bizler yapılacak indirime herhangi bir tepkimiz olmayacağı gibi, diğer kombine kartı olan taraftarlarımızın da herhangi bir tepkisi olacağını sanmıyor, aksine indirimin yapılması taraftarı olacaklarını biliyoruz. Fakat Yönetim Kurulumuzun geçen yıl yapmış olduğu fiyat politikası nedeni ile bir güvensizlik ortamı oluşmuş ve bu sezon beklenilen kombine kartı satışı beklenildiği gibi olmamıştır. İşte bu güvensizlik ortamının ortadan kalkması için gelecek sezon, bu sene kombine kartı alanların, seneye bu yıla ait kombinelerini ibraz ederek % 20 ila 30 arası indirimli sahip olabilmeleri yönetime karşı güven ortamı sağlayacağı gibi seneye aynı sayıda kombine biletinin de satışı garanti altına alınacaktır. Bu sene taraftardan gelen yoğun talebin yaratmış olduğu sıkıntı da böylelikle ortadan kalkmış olacaktır. Şayet Yönetimimizin taraftarımızın sesine kulak vererek bilet fiyatların da indirime gitmesi halinde, yeni fiyat üzerinden, kalan 11 maça göre, farklı renkte çıkaracağı yeni bir kombine kartı satış kampanyası ile kulübe yeniden sıcak para akışı da sağlamış olacaktır. Hiç bir indirime gitmemesi halinde ise en azından gelecek neslimizin Eskişehirspor’lu olabilmesi adına, mutlaka ama mutlaka öğrenci ve bayan indirimine gitmesi zorunlu gözükmektedir” denildi.
bir an önce yönetimin karar vermesi lazım ve açıklaması gerekir basın yoluyla herkesin bilgilendirilmesi gerekir kocaeli maçına yetişsin lütfen ya lütfen dolu tribünlere oynamak istiyoruz saygılar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır