eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Galatasaray

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 27>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 11:13
resmen devlet yaptırıyor bu stadı
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 11:22
Küçük bir sır vereyim,o stadı yapan firma sahibi Eren Talu,Nebi 2 sene kadar önce Atatürk stadına getirip inceleme yaptırmıştı ona..ama benim vereceğim sır bu değil,stad yapımının başında bulunan İnşaat Mühendisi çok koyu bir ESES'li...Hepinizin tanıdığı Metin Yalın'ın abisi Çetin Yalın...sık sık tv'lerde çıkıyor.. GeSe tv'de bir daha çıkışımda spikere hangi takımı tuttuğumu sor diyeceğim diyordu,heralde daha sormadılar yada tv'de o kısmı yayınlamıyorlar...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
aydinb Liste gör
Deneyimli Yazar

Aydın
Yer: ESES
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 22:57
İşte büyüklük budur anlayana:
http://www.ligtv.com.tr/TurkcellSuperlig.aspx?r=1&hid=50675

26 ESES 222
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2009 saat 21:34
Galatasaray defans oyuncusu Servet Çetin 1 ay sahalardan uzak kalacak.
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2009 saat 08:34

Sana nasıl inanalım Ümit!

Selçuk Dereli iki yıl önce yönettiği Fenerbahçe- Beşiktaş kupa maçı sonrası onlarca ölüm tehdidi almıştı.
FIFA hakemi savcılığa başvurdu, tehdit sahiplerini kullandıkları bilgisayardan ve telefon numaralarından tespit ettirdi.
Klavyenin başında canavarlaşan bu insan müsveddeleri, polisi görünce süt dökmüş kediye döndü.
Şimdilerde benzer bir linç kampanyası, Sivasspor - Galatasaray maçının yardımcı hakemi Erdinç Sezertam için sürdürülüyor.
Vay efendim, sen misin Ümit Karan’ı oyundan attıran?
Tehdidin bini bir para.
Ümit’i Gençlerbirliği’ne geldiği günden, Sezertam’ı da yıllardır tanırım.
İkisi de iyi insandır. Ancak Ümit’deki değişimi hayretle izliyorum.
Büyük takım futbolcusu olmanın ayrıcalıklarını nasıl kullandığını da keza.
Aynı Ümit, Ankaraspor’da kiralık olarak forma giyerken o küfürü edebilir miydi?
Sanmıyorum!
Peki, Sezertam o pozisyonda Ümit yerine Alex ya da Nobre olsa oyundan attırabilir miydi?
Kesinlikle evet!
Beni şaşırtan, geçen sezon Galatasaraylı Ayhan Akman’ın Büyükşehir Belediyespor maçında “Heyy hadi lan” şeklindeki sözlerinin yardımcı hakem Mustafa Sönmez tarafından es geçilmesini acımasızca eleştirenlerin, bugün Sezertam’ı Ümit’in küfürünü sineye çekmediği için idam sehpasına yollamaya çalışmaları.
Önümüzde bir Zapotocny örneği var. Kırmızı kart gördü, sonra teri soğumadan gidip hakemden özür diledi.
Keşke diyorum, Ümit de “yalan makinesine bağlanalım” blöfüyle kendini kurtarmaya çalışıp, Sezertam’ı kurban etmeye kalkmasaydı.
“Sinirlendim, dilime hakim olamadım” diyebilseydi!
Ama Ümit bu! Ligin sekizinci haftasındaki Galatasaray- Eskişehirspor maçını getirin gözünüzün önüne.
Konuk takımın Murat ile attığı golden önce top Ümit Karan’a çarpmış, Galatasaraylı oyuncular ise ofsayt gerekçesiyle hakem Fırat Aydınus’a uzun süre itiraz etmişti.
Sonrası üç sarı kart.
Kartlardan biri de, topun ayağına çarptığını bile bile tribünleri tahrik eden Ümit Karan’a gösterilmişti.
Buyrun karar verin; Sabıka dosyası giderek kabaran Ümit’in haklılığına mı inanırsınız, Sezertam’ın duruşuna mı?

Cemal Ersen - Milliyet
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2009 saat 10:43
erdinç sezertam da sütten çıkmış ak kaşık değil hani bilmiyorum ümit karan pozisyonunda haklı olabilir ama trabzon maçımızda colmanın vurduğu yumruğu görmemek için kör olması gerekir bir insanın
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2009 saat 03:49
Dünyanın en pahalı kadrosuna sahip takımlar açıklandı. Galatasaray 116.7 milyon euroluk kadro değeri ile Süper Lig de 1. Avrupa da 28. sırada yer aldı. Süper Lig'in en pahalı ikinci kadrosuna sahip takımı durumundaki Fenerbahçe ise 106.25 milyon euroluk toplam değeriyle Avrupa'nın en pahalı kadrosuna sahip 37. takımı oldu.

Şu 100'er milyon euroluk takımlara 8. ve 9. haftalarda futbol dersi verdik.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2009 saat 03:54
Alıntı yapılan omerbihlar

Şu 100'er milyon euroluk takımlara 8. ve 9. haftalarda futbol dersi verdik.

Bizim işimiz bu, fiyaka bozmak, 
ayinesi iştir kişinin, parasına bakılmaz...

LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2009 saat 03:59
Hiç biri değilde ilk golde Youla iyi giydirdi MeirayaLOL
Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2009 saat 11:24
Kayserispor'dan son saniyelerde yediği golle ligde önemli bir kayba uğrayan takımımızda yönetim olağanüstü hal ilan etti. Kulüp Başkanımız Adnan Polat, Futbol Şubesi ve teknik heyetle özel toplantılar yaparak, bir an önce toparlanmaları gerektiğini söyledi.

Adnan Polat, kurmaylarıyla yaptığı toplantıda son haftalarda sürekli Galatasaray aleyhine oluşan hakem hatalarına karşı, çok daha uyanık olmaları gerektiğini bildirerek, teknik heyet ve yönetici arkadaşlarına uyarılarda bulundu.

Bu arada Futbol Şube Sorumluları Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ da, sabah yapılan antrenmana giderek futbolculara moral verdiler. Her iki yönetici futbolcularıyla yaptığı özel görüşmede, artık hakemlere karşı her açıdan daha dikkatli olmaları gerektiğini belirttiler.

Sarı-kırmızılı yöneticiler, Kayseri'de kaybedilen 2 puanda hakem Selçuk Dereli'nin sonuca direkt etkisi olduğunu vurgulayarak, futbolcularla yaptıkları toplantıda, "Bütün güçlüklere rağmen kenetlenmemiz gerekiyor. Fakat bu sadece rakiplerle karşı değil, saha dışı unsurlara karşı da mücadele etmemiz gerekiyor" dedikleri öğrenildi.

Lincoln'ün dünkü maçta çift sarı karttan oyundan atılmasının ardından hakem Selçuk Dereli'ye ve Türkiye Futbol Federasyonu'na tepkiler büyüyor.

Galatasaray'ın taraftar grubu UltrAslan, futbol federasyonuna protesto yürüyüşü gerçekleştirecek. Sarı-kırmızılı taraftarlar, Salı günü saat 15.00'te Türkiye genelinde bulunan bütün TFF temsilciliklerine yürüyüş yaparak, siyah çelenk bırakacaklar.

Öte yandan Galatasaraylı taraftarlar, internet ortamındaki taraftar forumlarında Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Sarvan ve Lig Tv yorumcusu Erman Toroğlu'na öfke yağdırıyorlar.
Kaynak: DHA
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 27>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır